Netto wydłuża godziny pracy swoich sklepów

  • 28.10.2020, 08:15
  • dost.
Netto wydłuża godziny pracy swoich sklepów
Od czwartku, 29 października, sieć handlowa Netto wydłuża czas pracy swoich sklepów do godziny 23. W ten sposób Netto chce zapewnić wszystkim klientom możliwość zrobienia komfortowych zakupów w okresie drugiej fali epidemii. Sklepy z tym logo mamy w naszym powiecie w Gryfinie i Chojnie.

Coraz trudniejsza sytuacja związana z pandemią koronawirusa oraz nowe obostrzenia wynikające ze zwiększonej liczby zachorowań ponownie stawiają wiele wyzwań przed branżą handlową. W odpowiedzi na wprowadzone przez rząd 24 października br. na terenie całej Polski ograniczenia dotyczące liczby kupujących, którzy mogą jednocześnie przebywać w sklepie, Netto wydłuży godziny funkcjonowania swoich placówek. Od 29 października br. wszystkie sklepy Netto, z wyjątkiem placówek zlokalizowanych w centrach handlowych, będą otwarte w godzinach 6-23, aż do odwołania.

W celu dodatkowego usprawnienia zakupów oraz zwiększenia bezpieczeństwa, Netto przez cały czas umożliwia sprawdzanie natężenia ruchu w swoich sklepach. Jest to możliwe dzięki modułowi, znajdującemu się na podstronie „Znajdź sklep” na stronie internetowej dyskontera, który pokazuje przewidywaną liczbę przebywających w danym sklepie klientów, w każdej godzinie jego funkcjonowania. Dzięki takiemu rozwiązaniu, każda osoba może z łatwością sprawdzić ruch w wybranej placówce i zaplanować bezpieczne zakupy, unikając tym samym godzin szczytu oraz oczekiwania w kolejce na wejście do sklepu.

 

dost.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Pogromca dzikich węży peruwiańskich
Pogromca dzikich węży peruwiańskich 28.10.2020, 18:48
Zwyrole z kwadratu cieszą piz....bedzie mozna tanie piwko kupić
X
X 28.10.2020, 17:44
Ten sklep to porażka bez mięsnego kiosku i piekarni nędza aż piszczy serio kolejka do kasy towar byle jaki jakoś tak nijako dziś poszłam na zakupy po i pozalowalam tego od progu
Max
Max 28.10.2020, 09:37
Ale na tablicy na zdjęciu nekrologów. Czy to covid to uczynił?
propozycja
propozycja 28.10.2020, 09:34
Rząd powinien wprowadzić handlowe niedziele to wtedy rozluźni się, anie w nocy zakupy.

Pozostałe