Paweł Mucha zaraził się koronawirusem

  • 29.10.2020, 11:36
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Paweł Mucha zaraził się koronawirusem igryfino (arch.) Paweł Mucha (z lewej) na jednym z zebrań PIS w Gryfinie.
-W czasie odbywania kwarantanny poddałem się badaniu na COVID-19. Mam wynik pozytywny - poinformował dziś (w czwartek 29 października 2020 r.) Paweł Mucha.
Paweł Mucha to wiceszef prezydenckiej kancelarii Paweł Mucha i szef powiatowych struktur prawa i sprawiedliwości.
PAweł Mucha nie jest w szpitalu tylko przebywa w izolacji.
Mieszkańcowi naszego powiatu życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!
Paweł Mucha na swoim profilu FB napisał:
W czasie odbywania kwarantanny poddałem się badaniu na COVID 19. Mam wynik pozytywny. Pozostaję w izolacji. Dbajmy o siebie i najbliższych, w tym Seniorów. Bardzo wiele zależy od nas! Choroba nie wybiera ale możemy ograniczyć jej zasięg:
✅dystans,
✅dezynfekcja,
✅maseczka.
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (39)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

zgr
zgr 01.11.2020, 22:57
wy********j
Gość
Gość 30.10.2020, 12:06
Jakoś chorują przeważnie politycy władzy i o dziwo , przechodzą bezobjawowo, oj chyba boją się , żeby nie dobrano im się do dooopy, co jednak jest nieuniknione, wasza dobra zmiana padła na kolana, przed polskimi dziewczynami, módlcie się by wam jaj nie pourywały, precz z pisiorami obłudnikami
PEWNO
PEWNO 29.10.2020, 22:14
PRZEZ TELEFON MU ZDIAGNOZOWALI... TELEPORADA BYŁA
Przecietny obywatel
Przecietny obywatel 29.10.2020, 19:52
Czy czekał na wynik testu tyle czasu, co przecietny obywatel, ktory wytwarza PKB, aby Panstwo moglo utrzymywac pis?
BUAHAHAHA
BUAHAHAHA 29.10.2020, 18:10
ALE PRZECIEŻ WIRUS NIE ISTNIEJE!!! :DDD
POSŁUCHAŁ SWOJEGO KATOLO_RUSKIEGO PAZIA I MA! :DDD
RUSZCIE W KOŃCU TYMI SWOIMI PRZECHLANYMI MÓZGOWNICAMI KATOLO_TALIBAŃCZYCY BO JAREK I JEGO KOTY ZDECHNĄ TAK CZY SIAK!!! A KTO W TEJ NASZEJ POLSCE ZOSTANIE?!

Cóż za heroizm..
Cóż za heroizm.. 29.10.2020, 17:33
A co szedł z tłumem w proteście kobiet?
Lala
Lala 29.10.2020, 17:09
Jak polithcy sie chowaja za wifusem wstyd
tmhzg
tmhzg 29.10.2020, 15:50
Zdrowia Paweł!
Gryf
Gryf 29.10.2020, 15:41
Co mnie to obchodzi że Mucha zarazony miliony osób zarażonych.
Owad
Owad 29.10.2020, 20:43
Bzzzyyy bzyyyyy
dr kidler
dr kidler 29.10.2020, 15:06
Muchozol doustnie zalecam.
Dana
Dana 30.10.2020, 22:22
Weź go sobie sam idioto
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 29.10.2020, 14:53
*** AKURAT WSZYSCY CHCIELI O TYM USŁYSZEŚĆ HA AH AH
TAK NAM DOPOMÓŻ  BUK  TYLKO BEZ KLONU  HA AH AH
TAK NAM DOPOMÓŻ BUK TYLKO BEZ KLONU HA AH AH 29.10.2020, 14:49

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Sfałszowane wybory dudy...
Sfałszowane wybory dudy... 29.10.2020, 14:24
Zapominał, jakby wręcz się szczycił chodzeniem bez maseczki. Ciekawe ilu zaraził ten człowiek nomenklatury PiS.
Anna
Anna 29.10.2020, 14:16
Szybkiego powrotu do zdrowia, panie Pawle.
V
V 29.10.2020, 13:43
Dajcie spokoj, nie on jeden. Rany połowa miasta chora.
Komar
Komar 29.10.2020, 12:59
Mucha zarażony a co to mnie kuźwa obchodzi pytam się co
Knagulec
Knagulec 29.10.2020, 20:43
Dobrze gadasz
zzz
zzz 29.10.2020, 14:24
a co mnie obchodzi twój debilny wpis?
ufff
ufff 29.10.2020, 12:42
Teraz już przynajmniej żaden idiota nie zapyta z głupim uśmieszkiem - "Czy znasz kogoś kto się zaraził".
Pinokio
Pinokio 29.10.2020, 12:36

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

no tak
no tak 29.10.2020, 12:27
Wielu uczestników uroczystości kościelne w Gryfinie koronacji obrazu Matki Bożej choruje
https://www.igryfino.pl/wiadom…
Padają jak muchy
Padają jak muchy 29.10.2020, 14:26
Dwóch proboszczy padło w ostatnim tygodniu ...
sprostowanie
sprostowanie 29.10.2020, 15:50
Trzech proboszczów: z Lubanowa, Trzcińska i z Górnego Tarasu.
Fakty
Fakty 29.10.2020, 17:35
Uwierzyli biskupowi.. że wirus kościołów nie tyka..
dobrze wam