Zdezynfekują cmentarze. Mieszkańcy dopytują: A dlaczego nie śmietniki i klatki schodowe?

  • 29.10.2020, 21:45
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Zdezynfekują cmentarze. Mieszkańcy dopytują: A dlaczego nie śmietniki i klatki schodowe? Fot. UMiG Gryfino
Władze Gryfina poinformowały, że "w związku z trwającą epidemią koronawirusa Covid-19 na obszarze miasta i gminy Gryfino przeprowadzona zostanie dezynfekcja cmentarzy". W piątek 30 października 2020 r. planowana jest dezynfekcja cmentarzy w Bartkowie, Borzymiu, Chwarstnicy, Krzypnicy, Sobieradzu, Wełtyniu i Żabnicy. Natomiast w sobotę 31 października 2020 r. rano zdezynfekowana zostanie nekropolia w Gryfinie. Mieszkańcy Gryfina różnie oceniają te zamiary. Sporo jest głosów krytycznych.

Gryfinianie komentują:

-Dezenfekują starą siatkę przy wejściu do cmentarza i piasek, a powinni klatki schodowe, poręcze w autobusach, krzesła i blaty w szkołach oraz biurach.

- Może by tak śmietniki dezynfekować? - pytają inni.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (17)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ktoś
Ktoś 30.10.2020, 12:22
może jeszcze kołdry i pierzyny, a co tam
Białe Pany
Białe Pany 30.10.2020, 11:45
na wniosek protestujących czerwonych trzeba Rosyjski cmentarz odkazić a Polskie klatki mogą poczekać, kto jest wyżej Polak czy czerwony polak
rzeczywistość
rzeczywistość 30.10.2020, 10:22
Paranoja. Odlecieli.
Mietek
Mietek 30.10.2020, 09:02
Ma być odkażone bo JA się wybieram na cmentarz
Pomocy
Pomocy 30.10.2020, 07:21
Tbs Dolna Odra Regalica bród a pensje biorą może czas zebrać się tel w dłoń i zgłosić domagać się posprzatania?! Z biur nie wychodzą kontroli brak a dozorcy korzystają tylko czemu my mamy na tym cierpieć??!!!!
Gumowoiec
Gumowoiec 30.10.2020, 07:20
Wyozonujcie knagulcowi japę bo zamierzam podać kolbuszku
Ala
Ala 30.10.2020, 03:44
To jakis zart?
Ala
Ala 30.10.2020, 03:23
To jakis zart ?
racz
racz 30.10.2020, 02:33
Pomoże jak umarłemu kadzidło.
lans lans lans
lans lans lans 30.10.2020, 01:47
Zwykła pokazówka - czyli to co preferuje Sawaryn za namową Milera.
Zamów dezynfekcję
Zamów dezynfekcję 29.10.2020, 23:52
Spraw żonie , narzeczonej, koleżance przyjemność.
-Imprezy okolicznościowe ,
-Urodziny babci- odgrzybianie stóp , swędzenie tyłcka, pieczenie poch wy. Zajrzymy w każdą szp arę.
*Ghostbusters*
To nie dezynfekcja
To nie dezynfekcja 29.10.2020, 23:44
To Ghostbusters
yyyyy
yyyyy 29.10.2020, 22:31
yyyyy - po prostu zabrakło mi słów... Inwencja tercetu poraża... Ale groby też będą dezynfekować?
A kible co ile będą dezynfekować?
Czy tylko chodniki - a kibli nie?
Lokator
Lokator 29.10.2020, 22:24
Droga redakcjio już było o tym, powinni zdezynfekowac - Najpierw Umyć klatki Dolna Odra Górka dozorca NIE SPRZĄTA seniorzy dzieci żyją w brudzie ale grunt że pensja się zgadza, a jakby nie patrzeć pensja dozorcy jest z funduszy lokatorów
P.
P. 29.10.2020, 23:53
Tbs wspólnota to samo. Klatka syf a przez okno nic nie widać takie brudne.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 29.10.2020, 22:51
Regalica podobnie
CZerwony niealkoholik
CZerwony niealkoholik 29.10.2020, 23:21
Bufetowa, uspokój się bo przeszłość wróci
syzyfowe prace
syzyfowe prace 29.10.2020, 22:16
Jeszcze powinni trumny wykopać i zdezynfekować!

Pozostałe