Zaatakowano kobiety podczas protestu w Gryfinie!

  • 30.10.2020, 20:57
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Zaatakowano kobiety podczas protestu w Gryfinie!
- Schodziliśmy już w dół od ul. Krasińskiego. Przeszliśmy skrzyżowanie i punkt sprzedaży chryzantem. Nagle nas zaatakowano! - opowiada nam pani Agnieszka. - Ktoś rzucał w ludzi kamieniami! Moja córka dostała w plecy! Inne osoby również zostały uderzone! - mówi pani Iwona. Ktoś zaatakował kobiety podczas spokojnej manifestacji w Gryfinie w piątek 30 października 2020 r.

Jak dowiadujemy się od świadków zdarzenia, jedna z dziewcząt, która dostała kamieniem ma około 14 lat i na manifestacji była z mamą Edytą.

Agresorzy rzucali kamieniami i jajkami w stronę strajkujących kobiet.

Uczestnicy protestu są oburzeni!

A my w imieniu poszkodowanych pytamy: Komu zależało na zastraszeniu uczestników strajku?! Jak można zaatakować ludzi spokojnie, bez wulgaryzmów manifestujących swoje poglądy?!

Te akty przemocy należy koniecznie zgłosić policji. 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (198)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

CO JEST  ADMIN  TO TYLKO JA
CO JEST ADMIN TO TYLKO JA 03.11.2020, 21:43
MÓDLMY SIE RAZEM AH AH AH https://youtu.be/ZJdbEuaPJQI
obserwuję to
obserwuję to 03.11.2020, 09:02
Ruch ten w Polsce dokonał dużej przemiany.
Olka
Olka 02.11.2020, 17:34
Narażają swoich rodziców, dziadków na ciężką chorobę a nawet śmierć. Teraz ci rodzice sobie myślą, ,,szkoda że się nie wyskrobałam,,
lepiej
lepiej 02.11.2020, 17:53
Olka nie przekładaj swoich doświadczeń rodzinnych na innych.
Maniana
Maniana 01.11.2020, 17:06
Jestem przerazona czytajac te komentarze...ile nienawisci sie tu wylewa.
Ile tu zaklamanych katolików, ktorzy wyzywają i bluzgają tu, a za chwilę pójdą sie pomodlic do kosciola 😉
Jakie to fałszywe...
Ps.
***** ***
Anonim
Anonim 02.11.2020, 16:40
Skad wiesz kobieto ze to katolicy.
kawa
kawa 01.11.2020, 11:15
Aż przykre że baby potrafią walczyć o swoje prawa na ulicy, a „mężczyźni” piszą obelgi anonimowo :) Thats called tchórzostwo! O faszystach rzucających kamieniami zza węgła nie wspomnę
JAK
JAK 01.11.2020, 11:01
Jakie To SMUTNE. Jedni drugim ubliżają. Jesteśmy WSZYSCY MIESZKANCAMI MIASTA. WSZYSCY JESTEŚMY DZIEĆMI BOGA. BÓG DAŁ LUDZIA WOLĘ WYBORU. ALE MUSIMY PAMIĘTAĆ ŻE KAŻDY ODPOWIE ZA SIEBIE. LUDZI STARSZYCH NALEŻY SZANOWAĆ. LUDZI MŁODYCH TEŻ. ŻYCIE KAŻDEGO Z NAS UCZY PRZETRWANIA W TYM NA DZIEŃ DZISIEJSZY CZAS TRUDNYM CZASIE DLA KAŻDEGO. EMOCJE PONOSZA NAS WSZYSTKICH. WYPOWIADANE SĄ NIEPOTRZEBNE RANIACE SŁOWA MŁODYCH I STARSZYCH. A PRZECIEŻ NIE O TO WSZYSCY WALCZA.TYLKO ZCALENIE NAS WSZYSTKICH MOŻE NAM POMÓC. MIŁOŚĆ ŁĄCZY WSZYSTKO. POZDRAWIAM. TRZYMAJMY SIĘ WSZYSCY RAZEM PUKI JESZCZE ŻYJEMY. ..
Paliwo
Paliwo 31.10.2020, 20:37
Fajnie ze w Gryfinie zaczyna wygladac to normalnie....

Bo teksty typu wypier... czy Je...pis tutaj nic nie zdziałaja wrec odwrotnie.

Rzadzacy maja patałachów ktorzy w kolko to powtarzajacych wszedzie wypisujacych maja kompletmie w ***

Oni sa zadowoleni ze strajki maja taka forme . bo przepchna sobie poprawke ktora sami wymyslili.

Czyli co ?? Poraz kolejny JAREK smieje sie z lewicy .Pani Srotuli i biedriniów itp.


a ja uważam inaczej
a ja uważam inaczej 01.11.2020, 11:02
PIS jest brutalny w działaniu i słowach więc trzeba walczyć bronią wroga.
do Marylki
do Marylki 31.10.2020, 20:26
Marylko - dziamgasz jak zakonnica - tylko dlaczego wśród duchowieństwa tyle osób z nadwagą?
Dlaczego zmuszasz kobiety do heroizmu? Dlaczego zmuszasz ludzi do cierpienia?
Idąc twoim tokiem rozumowania - lepiej było, jak leków przeciwbólowych nie było?
Bo skoro dla ciebie "człowieczeństwo" to cierpienie rodziców i cierpienie dziecka - to im więcej pocierpią, tym będą lepszymi ludźmi?
Nie Marylko - cierpienie WCALE NIE JEST CZYMŚ DOBRYM!
Marie
Marie 31.10.2020, 21:42
W tym wpisie odniosłam się do kobiet, które są za aborcją na ŻYCZENIE! Powtarzam - na ŻYCZENIE!
Aborcja nie może zastępować ANTYKONCEPCJI!
Co do meritum problemu - o swoim stanowisku pisałam kilka dni temu, cytuję:
"TAK – trzeba wypracować rozsądny kompromis, bo nie każdego stać na heroizm!"
Marie
Marie 31.10.2020, 19:28
Refleksyjnie...
„Oprócz aborcji nie brak im niczego”
Wg mnie w tym jednym zdaniu mieści się podsumowanie mentalności całego młodego pokolenia. Mają wszystko, czego nie miało pokolenie ich mam i babć. Żyją konsumpcyjnie z dnia na dzień z nieodłącznym smartfonem w rękach, chcą mieć "już i teraz" wszelkie dobra materialne.

Nie mają większych zmartwień, a jedynym dla nich problemem jest to, że „COŚ” mogłoby im przerwać te sielankowe życie. Dlatego tyle młodych kobiet wyszło na ulicę z żądaniem aborcji na życzenie...
Niedoszłe matki chcą mieć możliwość rodzenia tylko zdrowych i pięknych dzieci, bo "zepsute" dziecko obniży im jakość życia niczym zepsuty gadżet prosto z Chin.

Podpisuję się pod słowami, które znalazłam gdzieś w sieci:
"To jest ciągły proces: kraje, które dawno wprowadziły aborcję, wprowadzają eutanazję dzieci i dorosłych, którzy są schorowani i stali się ciężarem dla rodziny i państwa. Przesunięcie skali wartości z życia człowieka na wygodę i użycie jest de facto degradacją i upadkiem kultury."
Do tych słów dodam jeszcze coś od siebie - jest także de facto upadkiem CZŁOWIECZEŃSTWA...
black_
black_ 03.11.2020, 21:32
Marie jesteś wielka . Będę się modlił za Ciebie .
wybór
wybór 31.10.2020, 20:46
Marie, a co to za życie dla rodziców, jeżeli trzeba się 24 h na dobę zajmować "zepsutymi" dziećmi. Ty pewnie masz zdrowe więc nie masz pojęcia jak to wygląda. Poczytaj trochę, nawet są wywiady z takimi chorymi ludźmi, którzy popierają WYBÓR, ale TY wiesz lepiej.
racja
racja 31.10.2020, 21:20
nawet pamiętam niedawno jeden z wpisów ze strony krytykujących protesty, że "wady dziecka to wina rodziców, bo ćpają, piją i źle się prowadzą"...
Czyli kara za grzechy...
w cywilizowanych krajach obowiązuje ZAKAZ TORTUR....
w cywilizowanych krajach obowiązuje ZAKAZ TORTUR.... 31.10.2020, 20:23
Jeśli dla ciebie człowieczeństwem jest UPORCZYWA TERAPIA i patrzenie na niewyobrażalne cierpienie dziecka przy każdym oddechu - to pogratulować sadyzmu....
Skazywanie kobiety na "heroizm z przymusu" - to również tortura niegodna człowieka....
po krótce ..
po krótce .. 31.10.2020, 18:27
Droga redakcjo ja również zdecydowanie potępiam atak chuliganów ( jak w ogóle on był ? ) . Ale , również potępiam nielegalne manifestacje zwłaszcza podczas pandemii , kiedy obowiązuje zakaz wszelkich zgromadzeń ! A udział w nich dzieci i młodzieży szkolnej do lat 18 jest wielkim nadużyciem i nie odpowiedzialnością
Pawłowicz i Przyłębska chciały wykorzystać sytuację?
Pawłowicz i Przyłębska chciały wykorzystać sytuację? 31.10.2020, 19:23
Dokładnie chyba powtarzasz komunistycznych sekretarzy z czasów PRL.Oni też mówili, że demonstrować można tylko "legalnie" - no i nie w czasie kryzysu gospodarczego.
O młodzieży też coś było...


A że "legalnie" nie można było, że młodzież była zaangażowana w walkę o wolność, że kryzys był głównie SPOWODOWANY NIEUDOLNOŚCIĄ ÓWCZESNYCH WŁADZ - to chyba nie trzeba tłumaczyć....
czekam
czekam 31.10.2020, 17:23

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Polak
Polak 31.10.2020, 14:59
To dziecko 14 lat to też o skrobanki walczyło.
Nic się nie zmieniło z tymi dziewczynami
Nic się nie zmieniło z tymi dziewczynami 31.10.2020, 18:57
To nie jest jeszcze młodsze
Jura
Jura 31.10.2020, 16:10
Polak ty jesteś pucobutem Kaczyńskiego i Rydzyka 
z juru ty pochodzisz
z juru ty pochodzisz 31.10.2020, 17:27
a ty nawet nie wiesz czyją marionetką jesteś na hasło z tv lecisz , takim jak ty to 28 lat sterowali . Miernota bez mózgu a dzieci ucz gadać bo roboty czekają.
taki los polskich dzieci...
taki los polskich dzieci... 31.10.2020, 15:08
Hitlerowcy też pytali, czy "te dzieci w rebelii" walczyły o powrót rządu londyńskiego....
Poślico wy.....j
Poślico wy.....j 31.10.2020, 14:50
- Schodziliśmy już w dół od ul. Krasińskiego. Przeszliśmy skrzyżowanie i punkt sprzedaży chryzantem. Nagle nas zaatakowano! - opowiada nam pani Agnieszka. A może to była Obrona Własna przed oszołomami bez masek , którzy zarażają NORMALNYCH mieszkańców .
XD
XD 31.10.2020, 16:41
Są badania na to ze protesty BLM w Ameryce nie zwiększyły liczby zachorowań w tych regionach. Ponadto strajkujący tez są NORMALNYMI LUDŹMI WALCZĄCYMI O SWOJE PRAWA
twoj bol nie wiekszy niz moj
twoj bol nie wiekszy niz moj 31.10.2020, 14:02
To terroryści z Antify, POKO ich zaprosiło do Polski, bandyci z Antify są na całym świecie tacy sami jak te lewaczki które chcą w Polsce zrzucić rząd. W Warszawie zaczęli już młotkami rzucać w naszą młodzież broniąca stolicy. A policja dalej bezsilna? Zatrzymała tylko 30 osób? Gdzie pały, paralizatory, armatki wodne jak w takich przypadkach stosuje się na całym świecie? Zaczyna mi tu coś cuchcnąć i to porządnie .....
... zaśpiewał o Kaczyńskim na zamkniętym cmentarzu....
... zaśpiewał o Kaczyńskim na zamkniętym cmentarzu.... 31.10.2020, 15:10
ty sk.. synu - jeszcze się okaże, że te "agresywne kobiety" atakowały "biednych bezbronnych chłopczyków bez siłowni"? Doczytaj kto kogo atakował...
Moze jakiś agent rządowej agencji w samochodzie też był "podstawiony"?
SONY
SONY 31.10.2020, 14:01
Nawiedzone feministki same chciały wojny i ją wypowiedziały. Ataki na was będą częściej i bardziej brutalne.
...
... 31.10.2020, 18:58
Nawołujesz do przemocy? Grozisz? To podlega pod k.k
tfu
tfu 31.10.2020, 14:12
Bijesz kobiety ??? Taki z Ciebie twardziej? Wow, mama jest z Ciebie dumna
tfu tfu
tfu tfu 31.10.2020, 17:17
Kobiet ma coś sobą przedstawiać poczytaj co - a ta h***a nie zasługuje na szacunek ( j,....ć, w.......e itd.) to co sobą przedstawiają to 0
tfu tfu tfu
tfu tfu tfu 31.10.2020, 19:05
do tfu tfu czyli bluzgającego mężczyznę też można kamieniami nawalać? idąc Twoim tokiem rozumowania większość facetów to zera. Gratuluje głupoty.
tfu tfu
tfu tfu 31.10.2020, 19:28
no mądre nie pomyślałem - i sorry. ale dalej twierdzę że słowo j....ć to przesada nad przesadą
twoij bol wiekszy niz moj\
twoij bol wiekszy niz moj\ 31.10.2020, 14:00
tu nie chodzi o aborcję;a dla zaKODowanych pandemia nie istnieje;a etatowi protestowicze,objazdowi aktywisci,zawodowi działacze zawsze na POsterunku;PObudzona emocja wyłączyła tym sPOntanicznym rozum;wychodzą instynkty stada...a neomarksistowscy inspiratorzy i mocodawcy zacierają ręce;im wiecej się zarazi/czy im wiecej zarażą /tym lepiej.....to jest wojna przeciwko Polsce;odpryk lewackiej rewolty z USA tyle,że pod innymi hasłami.....bestia/ta sama,miedzynarodowa/atakuje!Boże chron Polskę!
...śpiewano o Kaczyńskim na zamkniętym cmentarzu...
...śpiewano o Kaczyńskim na zamkniętym cmentarzu... 31.10.2020, 15:12
Kola, idź pod kościół - co, jak nic tam się nie dzieje, to cię roznosi?
tepic czerwone pajaki
tepic czerwone pajaki 31.10.2020, 13:54
nie wszyscy co sa przeciwko czerwomej zarazie i platformie sa z PIS głabie
pogarda wobec ludzi...
pogarda wobec ludzi... 31.10.2020, 13:18
Tak głęboka pogarda dla ludzi jaką ma PiS to nawet w najczarniejszych czasach stalinizmu i hitleryzmu nie było - wtedy przynajmniej cmentarzy nie zamykano - w dodatku z ogłoszeniem na 7 godzin przez zamknięciem...
twoj bol nie wiekszy niz moj
twoj bol nie wiekszy niz moj 31.10.2020, 14:03
A po co mielibysmy isc na taki marsz???? tam niewiadomo o co sie walczy , nie widzimy tam walki o aborcje, nie widzimy tam walki o tolerancje , wrecz przeciwnie - przeciez taki marsz nie ma zadnego sensu, ZADNEGO SENSU
ziom
ziom 31.10.2020, 14:16
Zgadza się!!! A wulgaryzmy z Waszej strony leciały!!! i co Wam kościoły i księża przeszkadzają????lewaki i lgbt-owce!!!!
Kolec
Kolec 31.10.2020, 15:45
Byłeś, widziałeś, żeby w Gryfinie ktokolwiek zaatakował kościół? Szowinista
do zioma
do zioma 31.10.2020, 15:17
paru księży z wypowiedziami rodem z piekła można by znaleźć....
historyk
historyk 31.10.2020, 13:53
Prawda.
Pogarda budki i mu podobnych
Pogarda budki i mu podobnych 31.10.2020, 13:43
Pogardę wobec ludzi ma opozycja , namawiająca ludzi do masowych protestów jak wirus zabija ! Tylko po to żeby wrócić do władzy , OBY NIGDY
pogarda pisowska
pogarda pisowska 31.10.2020, 15:19
"nie ma się czego bać, wirus jest w odwrocie" "strategia przynosi efekty" - to debilizm, cynizm, ludobójstwo czy sk...syństwo?
proponuję deratyzację
proponuję deratyzację 31.10.2020, 13:16
Faszyści są w Gryfinie, ale jeszcze się chowają jak tchórzliwe szczury.
sauron
sauron 31.10.2020, 13:01

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

do debilka
do debilka 31.10.2020, 13:19
kola spod kościoła - ty lepiej popytaj o wujków Rajmunda - i historię willi rodziny płk Lisa - Kuli....
mowa o mowie nienawiści saurona
mowa o mowie nienawiści saurona 31.10.2020, 13:15
Wysyłam informacje do admina skasowanie tych słów nienawiści. Powinniście zbanować tego chorego z nienawiści człowieka.

Pozostałe