Morsy zmieniają zwyczaje w związku z suszą i koronawirusem

  • 31.10.2020, 15:23
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Morsy zmieniają zwyczaje w związku z suszą i koronawirusem
Morsy żyją w zimnej wodzie. Opuszczają jednak akweny, w których poziom wody spada. Morsy żyją w stadach, ale ze względu na epidemię, łączą się w 5-osobowe grupy.

Poziom wody spadł, więc ostatnio morsy z południa powiatu gryfińskiego nie spotkali się już nad Jeziorem Jeleńskim. Koło pomostu jest za mało wody. To skutek suszy.

Maseczek morsy nie noszą, bo - jak twierdzą - na plaży nie trzeba. No i się nie grupują w bardziej liczne zespoły. 

Do wody wchodzą, ale nie tak blisko siebie. Widać raczej 5-osobowe grupy. I to też w dystansie od siebie.

Nowe zwyczaje warunkują 2 plagi: susza i koronawirus.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

powiatowy łowczy
powiatowy łowczy 01.11.2020, 20:57
Jak każą, to będę odławiał! Wszystkie!
ja pan
ja pan 01.11.2020, 13:37
Susza bo ich sushi?
Sauron
Sauron 01.11.2020, 11:04
Piszę faszystowskie bzdury na igryfino bo tylko wtedy ludzie zwracają uwagę na takiego frajera jak ja. Umrę w samotności, przyjedzie po mnie śmieciarka i zgniję na wysypisku jak ten ludzki śmieć którym jestem.
Sauron
Sauron 01.11.2020, 10:56
A ja się nie myję i śmierdzi ode mnie gównem na kilometr.
Hahaha
Hahaha 01.11.2020, 23:30
i dobrze będziesz zdrów
treser fok
treser fok 01.11.2020, 10:51
A maski mają?
Mają mase
Mają mase 01.11.2020, 23:32
Aż ciężko zanurzyć , im większy klocek tym trudniej zatopić
Sauron
Sauron 01.11.2020, 11:02
JESTEM PSYCHICZNIE CHORY I NIKT MNIE NIE KOCHA. BŁAGAM POMÓŻCIE LUDZKIEMU SZCZAWIOWI TAKIMU JAK JA. UMRĘ W SAMOTNOŚCI BO WŁASNA MATKA WYRZUCIŁA MNIE Z DOMU BO TAK ODE MNIE ŚMIERDZI!!!
H2O
H2O 01.11.2020, 02:36
Nie ma dowodów, żekoronka w wodzie się rozchodzi.
Ciekawe
Ciekawe 31.10.2020, 18:21
"Rozmnażanie i rozwój Mors jest zwierzęciem poligamicznym. Samce gromadzą haremy składające się z licznych samic. Aby zaimponować samicom staczają między sobą walki. Kopulacja odbywa się w wodzie"
."Odmiana południowa każdego roku zmienia sierść i część skóry na nową po zrzuceniu starej. Długość ciała samców 350–500 cm, samic 215–350 cm, masa ciała samców 1800–3000 kg, samic 300–800 kg "
waga
waga 01.11.2020, 00:02
Oj ważą te morsy, oj ważą!
Russ
Russ 31.10.2020, 16:19
Morsy? 14 stoponi Celsjusza za oknem.
morsik
morsik 31.10.2020, 15:45
Po 12 listopada mają być przymrozki.

Pozostałe