Stanęli przed kościołem. Wyjaśniają z jakiego powodu [WIDEO]

  • 31.10.2020, 20:39
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Stanęli przed kościołem. Wyjaśniają z jakiego powodu [WIDEO]
-Stoimy przed kościołem, bo widzimy, co dzieje się w Polsce. Lewacko-anarchistyczne bojówki atakują nasze świątynie. Dla nas kościół jest miejscem świętym i nie pozwolimy go sprofanować. Nie uważamy, że w Gryfinie są tacy ludzie i robią takie rzeczy. Mamy nadzieję, że tutaj ludzie będą zachowywali się pokojowo. Jak na razie tak jest i cieszymy się z tego - mówi nam Maciej Waliński.

Kim są "obrońcy kościoła" i dlaczego 30 października 2020 r. postanowili stanąć przed świątynią w Gryfinie, chociaż strajk kobiet w naszym mieście przebiega spokojnie, a manifestanci zrezygnowali ostatnio z wykrzykiwania wulgaryzmów, zmieniając treść haseł? Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu:

loadingŁaduję odtwarzacz...

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (140)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

oaza
oaza 04.11.2020, 18:33
brawo super..
niomniom
niomniom 04.11.2020, 16:26
Brawo chłopaki ! Nie przejmujcie się tępymi komentarzy od pajaców ,którzy nie maja jaj ! Robcie tak jak wy uważacie szkoda ,ze tak nas malo...
Knagulec
Knagulec 04.11.2020, 18:17
Weź koło i je... sie w czoło
gryfino
gryfino 03.11.2020, 23:05
PiS+PO=JEDNO ŻŁO!!! wierzę w Boga ale nie w kościół.
88
88 03.11.2020, 14:04
zamiast robić z siebie pajaców, pouczcie się historii. Bronicie tych którzy do 1864 roku wraz z możnymi, gnębili przez stulecia niewolniczo waszych przodków. Jakiekolwiek zadośćuczynienie w formie edukacji, socjalu, poszanowania praw, nacjonalizacji majątków dawnych ciemiężców, doczekali się dopiero w czasach PRL.
https://ciekawostkihistoryczne…
10 największych zbrodni Kościoła Katolickiego
http://www.racjonalista.pl/for…

Maciuś
Maciuś 03.11.2020, 11:00
Mamy nadzieję, że tutaj ludzie będą zachowywali się pokojowo. Jak na razie tak jest i cieszymy się z tego - bo jak się kobitki wkurzą to będziemy musieli wypie.....ć!!!
Lewak
Lewak 03.11.2020, 10:43
O ch*j, jacy obrońcy polskości hahahah. Brunatny Kamil, eventowy przebieraniec i jakieś dziecko. Strach się bać! Hahaha, pękam ze śmiechu hahahaha
staryczlowiekimorze
staryczlowiekimorze 04.11.2020, 15:26
ty tępaku zamknij ryj!! sam bys ni gdy nie mial odwagi zeby stanac i bronic wejscia do kosciola
ciocia  tez  chadza  na  msze  ha ha ha
ciocia tez chadza na msze ha ha ha 02.11.2020, 22:30
(..)
Przyjmij jeden nick i przestań ciągle wkejać linki.To jest miejsce na osobisty komentarz, a nie cudze myśli i utwory. 
Wpis usunięty.
administrator
na saturnie  ha ha ah
na saturnie ha ha ah 03.11.2020, 00:11
admin jak by co to beda szukać olgi lipińskiej ah ah ah i cioci jarosławy ha ah ah https://youtu.be/oda4OSJ-Ed4
kava
kava 02.11.2020, 22:19
Już wiadomo co myślą i jak myślą.
ciocia  jarosława ha ha ha
ciocia jarosława ha ha ha 02.11.2020, 22:11

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

ajwaj aleluja i na saturna
ajwaj aleluja i na saturna 02.11.2020, 21:04
admin co nie lubisz saturianów ha ha ah niech ludzie zobaczą ten kabaret i obłudę to opustoszeją ulice z demonstracji bo młodzi to naiwniacy dlatego tę patologię trzeba demaskować ha ha ah https://youtu.be/NHwg0Gps4w8 ha ha ah cas sie okreslić a nie grać katolika ah ah ah
ajwaj aleluja i na saturna
ajwaj aleluja i na saturna 02.11.2020, 20:27

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

oburzona
oburzona 02.11.2020, 20:53
Jesteś antysemitą ty powyżej. Żądam usunięcia tego wpisu!!!!
ajwaj aleluja i na saturna
ajwaj aleluja i na saturna 02.11.2020, 21:53
a to semici nami rzadzą ah ah ah ja myslałem że sasamidzi od sasa co chlał walił i popuszczał pasa ha ha ah
jak ta  cała reszta
jak ta cała reszta 02.11.2020, 21:21
satanistom satanistom ah ah ah
dawaj  łojciec bedziem prać  po jezu icku ha ah ah
dawaj łojciec bedziem prać po jezu icku ha ah ah 02.11.2020, 20:03
https://youtu.be/J_7xR2RhTQkha ha ah https://youtu.be/wCIGZWS9I1s o mój rozmarynie toniemy ah ah ah
tylko pytam
tylko pytam 02.11.2020, 12:40
Maseczki nie trzeba zakładać w lesie, parku, zieleńcu, ogrodzie botanicznym czy zabytkowym, na działce albo plaży. A na warcie?
Jola
Jola 02.11.2020, 10:44
Brawo chłopcy. Dziękuję.
rudy
rudy 02.11.2020, 12:09
Macius czy Kamilek to napisal ? sami sobie gratulujecie ?
łowca przydoopasów
łowca przydoopasów 02.11.2020, 12:40
Kamilek, ten od Pawełka
Maciuś
Maciuś 03.11.2020, 11:03
Zmienił nick na Jolę bo odczuwa taką niepewność orientacyjną.
Ktoś
Ktoś 02.11.2020, 10:41
Po tym co protestujący pokazali w Warszawie i innych miastach widzimy z jaką hołotą mamy do czynienia. Walczą o swoje przekonania, ale jak widać innych przekonań nie są w stanie zaakceptować. Taka to demokracja i wolność słowa w ich wykonaniu. Dno dna. Pozdrawiam chłopaków którzy muszą bronić kościoła przed hołotą
wolno im
wolno im 02.11.2020, 09:18
Nie mają co robić to niech stoją.
ja
ja 02.11.2020, 11:37
a te baby nie maj co robić to łażą i krzyczą ciągają dzieci za sobą wielkie mamuśki
do idioty z 11.37
do idioty z 11.37 02.11.2020, 11:39
ja, takie jest wasze pisowskie"myślenie". Tylko że tydzień po protestach spada liczba zakażeń.
:)
:) 03.11.2020, 12:27
...czyli darcie r y j a to lek na koronawirusa?
Rafał
Rafał 02.11.2020, 08:02
A do szkoły jednemu nie po drodze , niby bardzo chory ....
Cześć Maciusiu siusiu
Cześć Maciusiu siusiu 02.11.2020, 07:40
Kamilek stoi w kominiarce myśli, że go ludzie nie rozpoznają. Czemu nie założysz tylko maseczki ? wstydzisz się ? wieczory i noce nie są jeszcze zimne. Wypierz te swoje gacie moro bo w tym tygodniu pewnie tez będą protesty i będziesz musiał być wojownikiem ahahahaha
Ted
Ted 02.11.2020, 07:23
Ciekawe czy by nie chcieli dorobic- by mi garażu w nocy pilnowali .
na dwoje babka wróżyła
na dwoje babka wróżyła 01.11.2020, 22:01
Dla jednych bohaterzy dla innych pajace.
Święta prawda..
Święta prawda.. 01.11.2020, 23:03
Zdecydowanie pajace . Bogu tacy strażnicy niepotrzebni..Rasizm, nazizm, nienawiść,.. Bóg gardzi takimi cechami.. To Kaczyńskiego strażnicy.

Pozostałe