Handlował minionej nocy? Miał przy sobie marihuanę i amfetaminę

  • 02.11.2020, 15:00
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Handlował minionej nocy?  Miał przy sobie marihuanę i amfetaminę
Dzisiaj policjanci z Gryfina zatrzymali 21-letniego mieszkańca Gryfina, u którego znaleźli narkotyki - amfetaminę i marihuanę. To w trakcie przeszukania lokalu policjanci znaleźli worki foliowe z zawartością zbrylonej substancji koloru żółtego oraz suszem roślinnym.

-W Gryfinie na ul. Bałtyckiej funkcjonariusze Ogniwa Patrolowo-interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie zatrzymali 21-letniego mężczyznę, mieszkańca naszego powiatu, który posiadał przy sobie środki odurzające w postaci marihuany o wadze 2.2 grama oraz amfetaminy o wadze 3.1 grama - informuje nas sierżant sztabowy Jakub Kuźmowicz, rzecznik prasowy komendanta powiatowego policji w Gryfinie.

Do zatrzymania doszło dzisiaj (2 listopada 2020 r.) około godz. 2.00 w nocy.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (83)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Agent Tomek pojawia się i znika
Agent Tomek pojawia się i znika 12.01.2021, 05:41
Tajny agent Tomek podsłuch podrzuciło.a tenwpadł jak śliwka w kompot
Kara
Kara 23.11.2020, 23:03
Marszałek frajerzyna analny terrorysta
wiem to
wiem to 03.11.2020, 08:40
O tej porze to czas na dilerów.
łowca szpiegów
łowca szpiegów 02.11.2020, 21:15
Troll Sauron vel Michmasz dostał od dowódcy listę szkalujących haseł i tutaj wkleił. A że jest obibok wszystko zrobił pod, nie mającym wspólnego z wojną ideologiczną artykułem. Ale ma już wolne i może odmaszerować.
Gandalf
Gandalf 02.11.2020, 23:13
Uwolnić saurona!
już po chłopie
już po chłopie 03.11.2020, 10:58
Suaron Michamach i pod kogo się tam jeszcze podszywa jest po ciemnej stronie mocy, w okowach obcych służb.
Dr
Dr 02.11.2020, 20:02
Śmieszą mnie wpisy człowieczka który pisze sam do siebie i odpowiada jako Knagulec i Gumowiec !! człowieku myślę że w dzieciństwie zostałeś skrzywdzony np. przez plebana lub starego ! Trauma robi swoje zdechły robaku
Knagulec
Knagulec 02.11.2020, 21:03
Dzbanie Ja Knagulec to gość z gumowiec moj giermek
M
M 02.11.2020, 19:56
To ten obiagacz knagulec/gumowuec
Knagulec
Knagulec 02.11.2020, 21:03
Ty mi ssaku lesny
Ćpun Gryfiński
Ćpun Gryfiński 02.11.2020, 18:55
W mordę znowu towaru nie bedzie tylko kolejna pajda Buahahaha
SAUORN
SAUORN 02.11.2020, 18:44
fRANCJA TEZ CHCIAŁA BYC ATESTYCZNA I CO Z TEGO WYSZLO CODZNNIE NOWA GLOWA
jasne jak słońce
jasne jak słońce 02.11.2020, 17:35
Wygląda na to, że to zwykły diler. Co robił w nocy z kilkoma rodzajami dragów?
Cfeluch Wacek
Cfeluch Wacek 02.11.2020, 18:18
Od Wacka wracał i zagoniony wpadł
88
88 02.11.2020, 17:11
10 największych zbrodni Kościoła Katolickiego
http://www.racjonalista.pl/for…
Konfitura
Konfitura 02.11.2020, 17:08
Wacka z Targowej trafili i sypie
Alojz
Alojz 02.11.2020, 17:01
Zwykły młody ćpun.
Kita
Kita 02.11.2020, 17:04
Czym sie rozni cpun od alkoholika?
michMASZ
michMASZ 02.11.2020, 16:55
Mordercy w amoku !

Sauronie, przyjmij jeden nick.
administrator
Knagulec
Knagulec 02.11.2020, 18:21
Jedz z nim administrator
Rex
Rex 02.11.2020, 17:51
Jak sie podszywal wczora pod saurona kkomuch to nie reagujesz?co z toba adminie ?
jaki dzban
jaki dzban 02.11.2020, 17:34
To się ruso-chiński troll nawklejał :))))))))))))) Swoim przełożonym zamelduje że wkleił kilkadziesiąt wrogich komentarzy aby podsyci.cnastroje w P.lsce.
michmasz
michmasz 02.11.2020, 16:53
Druciane wieszaki..." A wiesz jedna z drugą, jak zabijasz swoje dziecko za pomocą tego wieszaka? Nadziewasz je na hak...i wyrywasz z siebie. Pol Pot by się nie powstydził...
michmasz
michmasz 02.11.2020, 16:52
Powiadają, że w piekle nagle zrobiło się cicho, bo wszystkie diabły wypełzły na polskie ulice.....
michmasz
michmasz 02.11.2020, 16:52
Tłum klaskający kobiecie, która "pochwaliła" się, że dokonała aborcji to ludzie czy bydło?
michmasz
michmasz 02.11.2020, 16:51
no to tej dziw ki żaden normalny facet już nie weżnie
michmasz
michmasz 02.11.2020, 16:49
... W €uropie kara śmierci została zawieszona , obowiązuje tylko w łonie matki.!! . . . Życie wielokrotnych morderców jest chronione ... niewinne dzieci nienarodzone wolno zabijać bezkarnie .... lewica uważa , że nawet trzeba
michmasz
michmasz 02.11.2020, 16:48
Z wolnością to nie ma nic wspólnego! To zwykła anarchia! A anarchię rozpędza się pałą i gazem! Jak sobie nasza Policja nie radzi to zaprosić francuską ta sobie poradzi.
michmasz
michmasz 02.11.2020, 16:48
Te manifestacje, to podwójne zło. Zabinie luzdzi przez aborcję i przez rozprzestrzenianie korona wirusa. Szkopy i kacapy bardzo się ciesza, bo lewactwo robi to, za czym oni sie opowidają.

Pozostałe