Przejdź do głównych treściPrzejdź do głównego menu
piątek, 29 marca 2024 00:05

Znalazła się w finale i.... została mistrzem Polski

W niedzielę 8 listopada zakończyły się w Michałowicach Halowe Mistrzostwa Polski dzieci w ujeżdżeniu startujących na dużych koniach, w których udział wzięła zawodniczka Stowarzyszenia Podkowa w Moryniu Zofia Fragstein- Niemsdorff. W piątek w I półfinale w programie D1 zajęła I miejsce z punktacją 71,404. W sobotę w II półfinale w programie D2 zajęła III miejsce z punktacją 69,831. W niedzielę w finale konkursu WMP w programie D3 zajęła I miejsce z punktacją 72,230.

Tym samym w ogólnej klasyfikacji Halowych Mistrzostw Polski dzieci w ujeżdżeniu na dużych koniach zajęła I miejsce zdobywając złoty medal.

Ten ogromny sukces zdobyła w parze z koniem RAMIRO, dziesięcioletnim gniadym wałachem SP po Larron i Rebelia.

II miejsce zajęła Zuzanna Andruszkiewicz z KJ Dilmar, a III Maja Kucharska z SKF KJ Lider Radzionków. Gratulujemy sukcesu.