Budują ścieżkę pieszo-rowerową

  • 11.11.2020, 20:57
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Budują ścieżkę pieszo-rowerową
Zaczęli w połowie października. Najpierw zrobili odwodnienie i już przystępują do właściwych prac. Powstaje 600-metrowa ścieżka pieszo-rowerowa.

Chojna będzie miała nową infrastrukturę. Jak widać w fotogalerii, ciąg pieszo-rowerowy poprowadzi od krzyżówki do ulicy Łyżwiarskiej. Po prostu teraz z ulicy Narciarskiej przejdziemy lub przejedziemy rowerem na cmentarz przy ul. Odrzańskiej.

Ścieżka asfaltowa będzie 2,5-metrowej szerokości. Zaprojektowano także 5 przejść dla pieszych (licząc z tym na Osiedle Lotnisko - to 6).

Wykonawcą inwestycji jest firma Dankom z Lisiego Pola. Powstawanie ścieżki na drodze wojewódzkiej nadzoruje Rejon Dróg Wojewódzkich w Chojnie.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (20)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wolak
Wolak 12.11.2020, 23:53
Błyskawiczne tempo. Tylko podziwiać.
Natychmiast!!
Natychmiast!! 12.11.2020, 18:11
Noooooo......to noga z gazu kierowcy rajdowcy.Jechac powoli w pobliżu cmentarza. Dodać tam jeszcze 4 przejścia dla pieszych.
Marek Ch.
Marek Ch. 12.11.2020, 13:57
Brawo Kier. Rejonu Dróg Wojewódzkich w Chojnie pan Ziętek i brawo Pani Burmistrz wspólna inicjatywa oby więcej takich w Chojnie. Pomalutku Chojna się zmienia na lepsze.
Cezar
Cezar 12.11.2020, 23:54
Brawo Wy!
Zagęszczarka De LUX ful komfort
Zagęszczarka De LUX ful komfort 12.11.2020, 00:43
Mamo mamo to żółte to ja i zagęszczarka na zdjęciu , szef mi dał bo mnie lubi , a ten z tyłu za kare musi grabić. Hahaha.
Gumofilc
Gumofilc 11.11.2020, 23:44
Jedno jest pewne j....gumowca
wąsik
wąsik 11.11.2020, 23:40
Jak dla pieszych i rowerów to trochę wąska. A z górki można się tam rozpędzić nieźle.
Knagulec
Knagulec 11.11.2020, 22:26
Ścieżka zdrowia dla gumowca
pytam
pytam 11.11.2020, 21:42
A Gryfino kiedy podłączy się do drogi rowerowej na Międzyodrzu?
pyta m
pyta m 12.11.2020, 00:46
Do Gryfina to możemy nalać wody bo już zakorkowane
Prezes
Prezes 11.11.2020, 21:42
Niech monar i więzienie wybudują
Taki wielki pręgierz
Taki wielki pręgierz 12.11.2020, 23:28
Dobry pomysł więzieni powinno być w każdej gminie a mały areszt w każdej wsi,
Za te ostatnie protesty powinni te baby wsadzać do pudła.
Pręgierz na środku miasta i przywiązywać takie niegrzeczne po trzy albo po cztery na golasa.
obserwator
obserwator 11.11.2020, 21:36
Nawet szybko im to idzie.

Pozostałe