Z transparentów na mury

  • 17.11.2020, 12:53
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Z transparentów na mury
Hasła najpierw pojawiły się na transparentach podczas spaceru - protestu kobiet w Gryfinie. Były też takie okrzyki w stronę partii rządzącej. Teraz protestów nie ma, ale napisy pojawiają się w przestrzeni publicznej.

Zdjęcie (zamieszczone przez nas z zamazaną częścią napisu) zostało zrobione pod gryfińskim wiaduktem i przesłane do naszej redakcji z podpisem "kto by się spodziewał".

Wandalizmu nie popieramy, ale okrzyki buntu odnotowujemy.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (70)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Mały sabotaż
Mały sabotaż 19.11.2020, 01:01
Ruch oporu wzmaga się. Drużyna autonomiczna w lo.
aż niemożliwe
aż niemożliwe 19.11.2020, 13:50
LO w parku szkoła sierota po leniwym tercecie? No to teraz tercet ze złości paluchy obgryza.
innowacja
innowacja 18.11.2020, 23:00
Znaleźć, podjechać pod adres domowy, komisyjnie zniszczyć im coś w domu (no. Okno na świat vel TV), a ze ojciec z matka się wkur... przepraszam zdenerwują i udzielą dzieciom reprymendy poskutkuje na lata.
ja
ja 19.11.2020, 08:03
Nie wiem skąd to zdziwienie .Latami za PRLu opozycja i kościół wpajali młodzieży że obelżywe napisy na murach wobec władzy to Patriotyzm.rzucanie kamieniami w radiowozy MO to czyn godny "prawdziwego polaka".Teraz to jest be?!
naprawdę
naprawdę 18.11.2020, 22:54
Z monitoringu wyłapać tego bezmózgowca i sądownie zlecić wyczyszczenie wszystkich w mieście napisów i bohomazów. Swoją drogą warto by pomyśleć o miejscu dla prawdziwych mistrzów tej dyscypliny. Murale potrafią zdobić.
GG
GG 19.11.2020, 07:19
Tak jest.
Emeryt
Emeryt 18.11.2020, 20:37
Trafniej już nie można
Zawsze Niepokalana ?
Zawsze Niepokalana ? 19.11.2020, 01:04
Emerycie idź do kościoła i módl się.
proszę
proszę 18.11.2020, 15:16
Szybko przywrócić do normalnego stanu!
Tomasz
Tomasz 19.11.2020, 01:05
Po co ?
sauron
sauron 18.11.2020, 09:41
NiezasPOkojone wsciekle macice One sie same POdkładają ale facetow takie babochłopy nie POdniecają I co wsciekają się i muszą miedzy sobą zadawalac swoj POpęd a to nie to samo co z męszczyzną
ja
ja 18.11.2020, 13:57
ty "męszczyzna"chyba z tych niezaspokojonych sexi Za mężczyzn to ty się nie wypowiadaj.nie wszyscy mają zahamowania sexi
do chińskiego tworu macicy
do chińskiego tworu macicy 18.11.2020, 11:15
chiński trollu - pogarda wobec macic? Twoja matka miała macicę. Na jaką cholerę - nikt nie wie....
GG
GG 19.11.2020, 07:20
Ale słownictwo , prymityw.
Księża na Księżyc - bardzo proszę wyp....ć!
Księża na Księżyc - bardzo proszę wyp....ć! 18.11.2020, 09:03
Je*** PiS i tę pedofilską mafię w sutannach
kod
kod 18.11.2020, 19:37
prokurator cie znajdzie
Ghj
Ghj 18.11.2020, 17:07
Gimbus w natarciu.
To jak zaraza
To jak zaraza 18.11.2020, 15:11
W Gryfinie też są pedofile w sukienkach bez majtek.
Knagulec
Knagulec 18.11.2020, 17:04
Jest jeden ciąga kiche po parku w prochowcu to gumowiec
Kij ma dwa końce
Kij ma dwa końce 18.11.2020, 10:12
Wał się szmalcowników, po co nam lotnisko jak pod Berlinem będzie , moje dzieci nie będą jadły szczawiu i mirabelek.
kod
kod 18.11.2020, 08:21
kotulowa posprzata!!!!!!!!!!!!!!!!!1
sauron
sauron 18.11.2020, 10:12
ona nie umie to lewus ma dziurawe rece z mozgiem
Jejsj
Jejsj 18.11.2020, 07:59
Jakie hasło może wymyślić pokolenie gimbusów? Ci ludzie niedługo zasiądą w sejmie, będą radnymi itd. Upadek intelektualny trwa.
Obiektywnie
Obiektywnie 18.11.2020, 06:10
Można powiedzieć, że wraz z dojściem do władzy PiS-u w Polsce a PiS-o GIS- u w Gryfinie, zaczęły się dla miasta i gminy czarne chwile: -zablokowanie rozbudowy strefy w Gardnie (wina Sawaryna),
- likwidacja ZEDO i Dolnej Odry (współudział Sawaryna i much),
- zablokowanie remontu Łużyckiej (wina Sawaryna),
- przesunięcie na kolejne ad Calendas Graecas- czyli święte nigdy budowy obwodnic (PiS i spółka),
- zablokowanie budowy kolejnych etapów budowy nabrzeża z marinami i zagospodarowanie terenów przylegających do nabrzeża (wina Sawaryna) ,
- zablokowanie budowy nowego domu kultury i remontu pałacyku pod lwami (wina PiS-o Sawaryna,
- horrendalne opłaty za śmieci (wina Sawaryna)- chciało by się powiedzieć księżycowe,
- Stała wycinka parku miejskiego (Sawaryniarze),
- brak zbrojenia nowych terenów pod budownictwo mieszkaniowe i całkowity brak budownictwa komunalnego (wina Sawaryna) - przez siedem lat NIC,
- itd, aż pisać się nie chce.
To najgorsza ekipa zarządzająca w historii tej gminy. Za to :
- doprowadzili do całkowitej dewastacji kortów przy Lagunie,
- za ich kadencji zdewastowano wały przeciwpowodziowe i drogę z Żabnicy do Mniszek,
- zagłada historycznej przepompowni nad Odrą,
- w mieście powstało wiele pustostanów, większość komunalnych takich jak budynek po starej komendzie policji w ciągłej dewastacji i wiele innych. Oni nie mają żadnej koncepcji rewitalizacji centrum miasta a są na to miliony z UE. Czarne lata Gryfina. Wyp*******ć.
P. s. Zaraz jakiś ich obrońca powie , że mają coś na piśmie albo, że wybudowali jakąś wiatę z łatwopalną podłogą chi, chi chi. Ot osiągnięcia. Siedem lat nieróbstwa. Tylko nowe kredyty zaciągają. A nowe Gryfino przy JP II to w 100% zasługa burmistrza Henryka Piłata.
Sauron
Sauron 18.11.2020, 10:59
Pamietaj to tusk sprzedal kraj Merkelowej
Bella ciao
Bella ciao 18.11.2020, 00:47
Upowszechniajmy mały sabotaż
Antifa pacyfa
Antifa pacyfa 18.11.2020, 00:20
Pewnego ranka, gdy się zbudziłem, o bella, ciao! bella, ciao! bella, ciao, ciao, ciao! Pewnego ranka, gdy się zbudziłem, Spotkałem wroga w kraju mym. Hej, partyzancie, weź mnie ze sobą, o bella, ciao! bella, ciao! bella, ciao, ciao, ciao! Hej, partyzancie, weź mnie ze sobą, Bo czuję powiew śmierci już. A jeśli umrę jako partyzant, o bella, ciao! bella, ciao! bella, ciao, ciao, ciao! A jeśli umrę jako partyzant, Chcę, byś pochował godnie mnie. Pogrzeb mnie w górach, tam hen wysoko, o bella, ciao! bella, ciao! bella, ciao, ciao, ciao! Pogrzeb mnie w górach, tam hen wysoko, Gdzie piękny kwiat kładzie swój cień. Wszyscy, co przejdą i będą patrzeć, o bella, ciao! bella, ciao! bella, ciao, ciao, ciao! Wszyscy, co przejdą i będą patrzeć, Powiedzą: „Jaki piękny kwiat!” „Kwiat ten należy do partyzanta”, o bella, ciao! bella, ciao! bella, ciao, ciao, ciao! „Kwiat ten należy do partyzanta, Co życie swe za wolność dał!”. Historia edycji tłumaczenia Drukuj tekst Autor tekstu: Nieznany Edytuj metrykę Kompozytor: Melodię zapożyczono z pieśni ludowej śpiewanej przez najemnych robotników rolnych. Rok wydania: 1942 Covery: Goran Bregovic Płyty: Champagne For Gypsies Głosuj na ten utwór (+7) Dodaj do ulubionych Komentuj Poleć znajomemu Zgłoś błąd Największy serwis z tekstami piosenek w Polsce. Każdy może znaleźć u nas teksty piosenek, teledyski oraz tłumaczenia swoich ulubionych utworów. Zachęcamy wszystkich użytkowników do dodawania nowych tekstów, tłumaczeń i teledysków! Reklama | Kontakt | FAQ Polityka prywatności REKLAMA ZAMKNIJ

Tekst pochodzi z https://www.tekstowo.pl/piosen…
energetyk
energetyk 17.11.2020, 23:28
Nie było żadnych analiz. To kłamstwo. Realizowana jest strategia alkoholika co by się napić jak nie ma za co to sprzedaje z domu telewizor, pralkę i lodówkę zamiast pójść do pracy i zarobić na tą wódkę. Jak mamy takich fachowców w ministerstwach to czarno widzę przyszłość polskiej gospodarki.
covid to preludium
covid to preludium 17.11.2020, 20:45
pis pejsy i satanizm wam pokarze jak się robi z klasy średniej dziadów ha ha ah
Pokój, demokracja, wolność
Pokój, demokracja, wolność 17.11.2020, 20:24
Ruch oporu. Tak zwany mały sabotaż.. Tak walczyliśmy o demokrację w 1979 - 1990. Dziadek w AK, ja z komuną , wnuk z dyktaturą Kaczyńskiego. Typowa polska i katolicka wielopokoleniowa.
Jejs
Jejs 18.11.2020, 08:04
Głowa cię nie boli?
Jolka
Jolka 17.11.2020, 20:04
Te baby z lgbt na Facebooku nawoływały do demonstracji, marna byla obecność ha ha ha. Są takie głupie, jak ta 45 latka z 11 listopada. Chamska, tylko kasa , kasa dla niej najważniejsza. Urodziła dwoje dzieci, ale żadno nie wychowywała.
ja
ja 17.11.2020, 20:23
szanowne pisuary .wytyczne z centrali już przyszły?zróżnicowali byście chociaż styl i formę wpisów!
Jomy
Jomy 17.11.2020, 18:44
Teraz niech te bydlo placi za malowanie ,wszystko zniszcza pogonic ich raz a na zawsze
ja