Posprzątajcie bałagan po protestach - nawołuje mieszkanka

  • 18.11.2020, 18:56
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Posprzątajcie bałagan po protestach - nawołuje mieszkanka
-Protest kobiet popierałam, bo zgadzam się z głównymi hasłami. Na manifestację do Gryfina nie chodziłam z różnych względów. Ale jak widze ten bałagan pod przychodnią i rzekomą siedzibą PiS, to mnie normalnie coś bierze. Tak nie powinno być! Ktoś to powinien posprzątnąć - mówi oburzona pani Ewa, mieszkanka Gryfina.

Sprawa dotyczy kwiatów i zniczy na chodniku koło przychodni przy ul. Chrobrego w Gryfinie. Sama przychodnia to obiekt od ubiegłego roku remontowany. Do dziś stoją barierki na chodniku. Faktycznie, pozostawione przez demonstrantów stare już kwiaty i znicze nie są estetycznie i po prostu... trudniej tam przejść.

Czy jest gospodarz tego terenu? Czy jest gospodarz tego miasta?

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (65)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

anty leniwy tercet
anty leniwy tercet 19.11.2020, 13:04
Gdyby burmistrz miał jaja to by wysłał Straż Miejską i ukarała by od razu właściciela posesji! Ale po znajomości przymyka pewno oko
jak widać
jak widać 19.11.2020, 13:03
Gryfino nie ma gospodarza.
cyt
cyt 19.11.2020, 11:48
Nie wystarczy się odgrodzić, by uznać, że problem niezadowolenia, wściekłości i braku wsłuchiwania się w głos Polaków, został rozwiązany. Doskonale wiemy, że dzieci, gdy zamykają oczy, myślą, że są niewidzialne. Nie chcę wierzyć, że tak samo myślą ludzie władzy, że nie ma żadnego niezadowolenia, bo udało się protestujących odsunąć, spacyfikować, a na koniec zastraszyć.
Kamila
Kamila 19.11.2020, 10:29
No właśnie niech te brudaski mamuśki tak zaciekle walczące o prawo do zabijania dzieci posprzątają po sobie.
a to pech
a to pech 19.11.2020, 11:04
Jakoś ciebie matka nie zabiła mimo że tak ciężko upośledzony jesteś brunatny Kamilku :-)
rusz tyłek, bezdzietna moralistko!
rusz tyłek, bezdzietna moralistko! 19.11.2020, 10:49
Mamuśka - a ty ile masz dzieci? To sprzątnij syf, jak nie masz co robić. Zmuszać do heroizmu innych potrafisz - to sprzątnij. Żądasz żeby kobiety rodziły i całe życie stawały się pielęgniarkami, lekarkami, rehabilitantkami - 24/7 przez całe życie?
do pawulon
do pawulon 19.11.2020, 10:16
Ty to zgorzkniały hipokryta jesteś ,śmieszny człowieczek i internetowy troll.
ale w punkt
ale w punkt 19.11.2020, 10:52
Ale trafił - procesja idzie, kwiatki sypie. I nie sprząta, che che...
masakra
masakra 19.11.2020, 10:13
Bałagan zrobić,naśmiecić i uciec,jakże wzniosłe cele ce***ą te osoby-wstyd i obciach pełen!
do głupiej masakry
do głupiej masakry 19.11.2020, 10:51
Widziałaś burmistrza, co sprząta kwiatki, które składa pod pomnikiem? Albo innego ""funkcyjnego"? - bo tu nieważne stanowisko, opcja polityczna?
do debila z  10:51
do debila z 10:51 19.11.2020, 20:00
Od burmistrza łajzo to z daleka!
do debila z godziną
do debila z godziną 19.11.2020, 20:22
Do burmistrza mówisz łajzo?
do debila z godziną 20:22
do debila z godziną 20:22 19.11.2020, 21:37
Debilu!Nic nie powiedziałem-napisałem łajzo !!
mucha nie siada
mucha nie siada 19.11.2020, 10:12
Trudniej bedzie posprzatac balagan po pis.
z sąsiedztwa
z sąsiedztwa 19.11.2020, 09:57
Bałagan to tu jest już od roku.
Do org marszu w słusznej sprawie
Do org marszu w słusznej sprawie 19.11.2020, 09:26
I pomyśleć tylko że to kobiety ,z zasady poukładane i czyściochy ,zostawiły taki bajzel? Wstyd
jakie prawo taka i sprawiedliwość
jakie prawo taka i sprawiedliwość 19.11.2020, 09:56
Bajzel należy do właściciela, który zgodnie z prawem odpowiada za czysty chodnik.
***** ***
***** *** 19.11.2020, 08:59
Śmieci na śmietnik. Knagulec do kolby. Księża na księżyc. Baby do garow
może na Lagunie?
może na Lagunie? 19.11.2020, 08:41
a czy pisowcy mają w ogóle swoją siedzibę w Gryfinie? Czy Sobczak i Polański nie potrzebują?
do budy
do budy 19.11.2020, 11:08
Sobczak , Polański i teraz Sanecki to mają swoją siedzibę na dywaniku w gabinecie wicka.
Sanek
Sanek 19.11.2020, 14:17
A ja kiedy dostanę gabinet przecież ładnie głosuję !!!!!!!!!!!
Eistein
Eistein 19.11.2020, 00:28
Nigdy nie martwię się o przyszłość. Przychodzi wystarczająco szybko
zazdrosny
zazdrosny 19.11.2020, 00:00
Przecież to mężczyźni są dyskryminowani w tym kraju a nie kobiety. Kobiety mają świetne i radosne życie. Wcześniej emeryturka, różne projekty pomocowe. Polki mają zarąbiste życie w Państwie PiS. Faceci mają pod górkę, nie to, że krócej żyją to i później idą na emeryture. To jest jawne łamanie praw człowieka mężczyzn. A wy kobiety nie bądźcie hipokrytkami. Macie świetne życie tutaj i żyjecie o ponad 10 lat dłużej niż my.
:)
:) 19.11.2020, 08:43
nie chlej tyle, nie hoduj bębna, przeżyjesz dłużej
Haha
Haha 19.11.2020, 10:28
O to jakaś krótkowłosa feministka chyba:) heheheheh współczuje twojemu chłopu
:)
:) 19.11.2020, 10:54
Masz fetysza z długich włosów? Bo ja na pewno nie współczuję "twojej babie". Ona nie istnieje....
pawulon
pawulon 18.11.2020, 23:43
Co roku po ulicach polskich miast idzie szopka, przed którą małe dziewczynki sypią kwiaty. Przywykliśmy do pewnych rzeczy i traktujemy jako naturalne. Choć wcale to nie jest normalne. Jak czarna mafia rączkami małych, ogłupianych, nie do końca świadomych dziewczynek zaśmieca całe miasto kwiatami - to dobrze. Jak dorosłe, świadome Kobiety, na znak protestu w obronie swych elementarnych praw postawiły parę kwiatów i zniczy - to źle.
Zastanówcie się, gdzie się mentalnie znajdujecie. Czasowo - XIX wiek, geograficznie - Korea Północna.
Niech będzie pochylony.
As
As 19.11.2020, 09:40
Te Kobiety już przesadzają bo aborcja na życzenie to już przegięcie. Do tego krzyki wypie...lać z dziećmi pod ręka to porażka wychowania i już nie wspomnę o nauczycielach którzy w ramie idą z tym motłochem.
GG
GG 19.11.2020, 17:38
Dobrze as. Tak trzymać.miejsce trzody jest w chlewie. Ale świnki to inteligentne zwierząt.
?
? 19.11.2020, 10:55
Gościu - słuchałeś nagrań premiera, hipokryto w restauracji? A dlaczego traktujesz kobietę jak inkubator? Traci prawo do bycia człowiekiem?
sila
sila 19.11.2020, 09:55
As po prostu nikt nie chce waszego poprawczego państwa.
kod
kod 19.11.2020, 07:06
lecz sie gościu i to szybko!!!!!!!!!!!!!!!!
kacha
kacha 18.11.2020, 23:27
Nic dodać, nic ująć. Mam podobne zdanie na ten temat. Każdy zacietrzewiony w swojej bezmyślności" obrońca życia", potępiający aborcję w przypadku poważnej wady płodu, powinien automatycznie deklarować chęć adopcji takiego dziecka i podjęcia się ciężaru jego wychowywania. Łatwo zionąć hipokryzją, zwłąszcza jeśli kogoś dany problem nie dotyczy.
kordon pol.
kordon pol. 18.11.2020, 23:08
A w Warszawie klincz!
I leniwy tercet także
I leniwy tercet także 18.11.2020, 23:08
Zgadzam się z Panią!!!


Trzeba wyj..ać PiS z Gryfina aby zrobić w tym mieście porządek.
Tu tu tu tu
Tu tu tu tu 19.11.2020, 07:18
Nie dorosles do demokracji .Wybory wygrał PiS.masz szansę za 3 lata a siłą to dyktatura, nie narzucaj .za 3 lata sobie pozmieniacie jak wygracie, a jak nie to znaczy że się mylisz .
***** *** i leniwy tercet
***** *** i leniwy tercet 19.11.2020, 11:07
Wygramy znacznie wcześniej niż za trzy lata :-)
do hipokryty z pisu...
do hipokryty z pisu... 19.11.2020, 10:57
Mylisz się. Otóż demokracja to nie oddanie się na bezwolną i bezmyślną własność tym, co wygrywają wybory!
Ostatecznie demonstracje pisowcy organizowali, jak nie byli przy władzy. Nie pamiętasz?
sz./pat.
sz./pat. 18.11.2020, 23:04
Tym, którzy czepiają się np. WULGARYZMÓW -niech sami zaprzestana ich używać, LEGALNOŚCI PROTESTU- czy marsze narodowościowe były legalne? - jakoś nie było słychać słów potępienia od przedstawicieli rządu; PRAWA DO ABORCJI USZKODZONYCH PŁODÓW -najbardziej oburzają się rodacy z pokolenia kiedy aborcja była legalnym sposobem antykoncepcji, kiedy wykonywano tysiące takich zabiegów dziennie; proszę przypomnijcie sobie ile wasze żony, matki miały takich zabiegów, na ile wy hipokryci wielcy sami je wysłaliście;DO OBROŃCÓW ŻYCIA POCZĘTEGO -zajmijcie się takim upośledzonym dzieckiem na co dzień, pomóżcie tym kobietom, które te okrutne przepisy zmusiły do ich urodzenia. Nie bądżcie mocni tylko w gębach ale okażcie swą moc i mądrość w czynach! Tysiące takich dzieci czeka na pomoc. A do WAS ODWAŻNE KOBIETY w tym zapyziałym mieście ciemnogrodu: jesteście wspaniałe, tak trzymać i radzę korzystać raczej z tych sugerowanych marchewek i odstawić tych wszystkich obrońców życia od swoich macic.
siekiera
siekiera 18.11.2020, 22:58
I jeszcze bezkarnie mażą po murach, ławkach i gdzie się da!! Powinno się zamontować kamery i pewnie takich gnoi łatwo byłoby namierzyć. To są wandalei, ale przecież wiedzą, że kończyny nie odrastają, szczególnie rąk!!
Sauron
Sauron 18.11.2020, 22:21
Co nie zrobia to same szkody i tak czerwone pajaki od lat...

Pozostałe