Zrobili sobie prywatne wysypisko

  • 22.11.2020, 19:13
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Zrobili sobie prywatne wysypisko Fot. czytelniczka igryfino
Mieszkańcy jednej z posesji wyrzucają gruz na skarpę znajdującą się naprzeciwko domu. Odpadów jest mnóstwo. Gmina została powiadomiona, bo to się dzieje na jej działce. Nasze historyczne miasteczko nie może mieć takiej „reklamy” grodziska! – alarmuje czytelniczka z Cedyni.

-Nie robi się takich rzeczy! Cały ten gruz i śmieci lecą do ogrodu znajdującego się u podnóża skarpy. Jak tak można?! Problem zaczął się już w sierpniu. Jednak od dwóch tygodni jest tragedia. Mieszkańcy z owej posesji byli proszeni, żeby posprzątali. Jednak nie udało się załatwić sprawy polubownie – dodaje nasza czytelniczka.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

mechanik
mechanik 23.11.2020, 14:40
Powinni jeszcze napisać kto tak śmieci. Trzeba mieć,nie równo bo sufitem żeby tak ,zasmiecać nie liczac się z Nikim.Z ręszta ten Chłopak otwiera lakiernie stawia inwestuję,później dopiero stara się o pozwolenia kto tak robi tylko GŁUPKI!!!!!
POślico wy...j
POślico wy...j 23.11.2020, 13:11
No nieroby z gryfińskiej rady tzw. miasta i gminy !!!! POparzta razem z Mnietkiem !!!!!!!!!!---------------Regionalna Izba Obrachunkowa zakwestionowała uchwałę Rady Warszawy dotyczącą zmian w naliczaniu opłat za śmieci.
trzeba chcieć
trzeba chcieć 23.11.2020, 15:11
Czyli jednak można.
Chodzący
Chodzący 22.11.2020, 22:50
Tam w ogóle to Grodzisko podkopane to chyba Ci Sami ludzie powiększyli Sobie ogród, kosztem Grodziska. Głupich nie, siją jednak Sami się rodzą.
Zenek
Zenek 22.11.2020, 22:44
To i tak cierpliwi sąsiedzi tyle czasu czekać. Kto tak syfi sąsiadowi Bezmózgowce!!
koło
koło 22.11.2020, 21:31
Wieczory długie to będę mieli co robić na śmiecili beda sprzątać .
Karolina
Karolina 22.11.2020, 22:58
Dokładnie ale jaki wsyd bo to mała miejscowość i sie wszyscy znają po Nim się można spodziewać wszystkiego ale bo Niej jestem w ciężkim szoku Widać z kim przystajesz takim się stajesz.
Karol
Karol 23.11.2020, 07:10
Luzuj majty daj se siana
Nicola
Nicola 22.11.2020, 23:29
Przesadzasz, pomawiasz bo kogoś nie lubisz?
ktoś
ktoś 22.11.2020, 19:44
Ale wstyd jak tak można syfić.
łogier
łogier 22.11.2020, 19:28

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Jeremi
Jeremi 22.11.2020, 19:27
Zgromadza i wywiozą. Mają czas.
Jest już ciemno
Jest już ciemno 22.11.2020, 19:27
Będzie więcej takich dzikich wysypisk.jak nigdzie nie przyjmują takich śmieci ,a wywiezienie przez firmę sporo kosztuje .
Urząd
Urząd 22.11.2020, 21:42
Wcale że nie to nie jest duży koszt to ich nie usprawiedliwia ze mogą komuś,syf robić nie na swojej działce i jeszcze komuś .Mogli sibie zatrzymac na podwòrku.
tak sie śmieję
tak sie śmieję 22.11.2020, 19:19
Ale za tysiąc lat odkryją tu Pompeje.

Pozostałe