Pierwsze zakupy z polsko-niemieckiego projektu trafiły do Gryfina

  • 22.11.2020, 19:27
  • Źródło: miasto i gmina Gryfino
Pierwsze zakupy z polsko-niemieckiego projektu trafiły do Gryfina Fot. Bezpieczeństwo Gryfino
Trwa projekt realizowany przez Ochotniczą Straż Pożarną w Radziszewie, gminę Gryfino i partnera niemieckiego Gesamtschule Talsand w Schwedt. W ramach działań „Transgraniczna ochrona mieszkańców ograniczenie rozwoju pandemii Covid-19/Grenzübergreifender Bevölkerungsschutz/Eindämmung der Corona-Pandemie” zrealizowane zostały pierwsze zakupy.
Do Gryfina dostarczono:
- 70 000 rękawic nitrylowych;
- 3500 l płynów do dezynfekcji;
- 3 profesjonalne ozonatory z osprzętem;
- 2 urządzenia do bezdotykowej dezynfekcji.
 
Wyposażenie oraz profesjonalne urządzenia do ozonowania pomieszczeń trafią do remiz, urzędów, szkół, przedszkoli, żłobka i innych instytucji.
Nadal trwa konkurs dla uczniów z placówek oświatowych z Polski i Niemiec pod tytułem "Bohaterowie miasta w czasie pandemii koronawirusa". Można  wysyłać prace.
 
Projekt jest dofinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa (Fundusz Małych Projektów w ramach Programu Współpracy Interreg V A Meklemburgia-Pomorze Przednie/ Brandenburgia/Polska w Euroregionie Pomerania) i Gminę Gryfino.
Źródło: miasto i gmina Gryfino

Zdjęcia (7)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

sauron
sauron 23.11.2020, 09:24
Kiedy Bedzie Polski Projekt o praworzadnosc o zwrot skarbow i biliony euro reparacji za szkody w Czasie Wojny przez H itlerowcow.....ile jeszcze bedzie trwac te łamania praworzadnosci przez Niemcki Kraj?
do chińskiego trolla - spadaj żreć netoperze!
do chińskiego trolla - spadaj żreć netoperze! 23.11.2020, 11:45
Chińczyk - bo jak ci świat wystawi rachunek za to laboratorium w Wuhan, to się nie pozbierasz...
A nie napuszczaj na rozliczenia - bo Niemcy wystawią rachunek za Pomorze Zachodnie, Mazury i Warmię i Śląsk...
sauron
sauron 23.11.2020, 14:02
adwokacie SSMANSKI ,Autorzy oszacowali na 157,5 mld euro wartość Ziem Zachodnich przyznanych Polsce w wyniku II wojny światowej. To wcale niemała suma, lecz „niemal nic” w porównaniu do finansowych skutków niemieckich zbrodni w latach 1939 – 1945. Roth i Ruebner wycenili straty będące następstwem niemieckich zbrodni w Polsce – mordów, eksploatacji i zniszczeń na 1,182 biliona euro. Po odjęciu wypłaconych świadczeń, w przypadku Polski do zapłacenia pozostaje 87 proc. tej sumy. W skali całej Europy, straty wojenne, po uwzględnieniu zniszczeń w Związku Radzieckim, przekraczają ich zdaniem 7,5 biliona euro
che che
che che 23.11.2020, 14:16
A policzyli chiński trollu koszty rewolucji kulturalnej Mao?
Sauron
Sauron 23.11.2020, 13:40
Niech wystawiaja nikt nie kazal im atakowac zabijac ,wiec kiedy reparacje hitlerow skje za wojne?
che che
che che 23.11.2020, 14:18
a tobie chiński trollu kto kazał żreć niertoperze? Nie mogłeś zostać przy misce ryżu od Mao :)
Ciota
Ciota 23.11.2020, 06:31
- 3 profesjonalne ozonatory z osprzętem;
- 2 urządzenia do bezdotykowej dezynfekcji.
Trafią do przedszkoli szkół - Żenada tak jak by były tego tysiace sztuk
nie podoba ci się, to daj innym...
nie podoba ci się, to daj innym... 23.11.2020, 11:46
A przepraszam, ile ich jest w gminie? Narzekasz, że mało? To sam kup więcej...
Sauron
Sauron 22.11.2020, 22:46
Smieszne
como
como 22.11.2020, 22:45
Jakie środki są używane do dezynfekcji??konkretnie ! Kto dezeynfekuje? Czy są zachowane zasady Bhp?? O ile dobrze widziałem maska i gumowe rekawice! Żenada! Konsekwencje dezynfekcji bez odpowiedniego udbioru odbija się na zdrowiu w krótce.
Arek
Arek 22.11.2020, 21:47
Świnka z kryzysu znowu coś wymyśliła
syzyfowe prace
syzyfowe prace 22.11.2020, 20:42
Tylko żeby nie wysyłali was na głupie akcje odmgławiania ulic.
nie będzie zmiłuj
nie będzie zmiłuj 22.11.2020, 19:41
Jak się pisowcy w Warszawie dowiedza, że przyjmujecie pomoc niemiecką to jak sie wkur...
Freunde