Najnowsze dane z niezaraportowanymi przypadkami zakażenia koronawirusem

  • 24.11.2020, 10:56
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Najnowsze dane z niezaraportowanymi przypadkami zakażenia koronawirusem
Dzisiaj 24 listopada 2020 r. zanotowano w Polsce 10 139 nowych przypadkach zakażeń koronawirusem. Wprowadzono nowy system zbierania danych. -Dziś w globalnej liczbie zakażeń uwzględnione jest ok. 22 tys. niezaraportowanych przypadków, o których wczoraj informował GIS - poinformowało Ministerstwo Zdrowia. Zmarło 540 osób. W ciągu doby wykonano ponad 33,7 tys. testów na koronawirusa.

Na terenie województwa zachodniopomorskiego mamy dzisiaj 457 kolejnych przypadków zakażenia wirusem SARS-CoV-2. W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem w naszym regionie wynosi 33.379 / 801 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

Dzisiejszy raport z Polski mówi o nowych zakażeniach koronawirusem z województw (dane z Ministerstwa Zdrowia):

mazowieckiego (1166),

dolnośląskiego (1035),

pomorskiego (979), śląskiego

(945), lubelskiego (670),

wielkopolskiego (630),

łódzkiego (563),

podkarpackiego (540),

kujawsko-pomorskiego (521),

opolskiego (512), małopolskiego (486),

warmińsko-mazurskiego (473),

zachodniopomorskiego (457),

świętokrzyskiego (359),

podlaskiego (309),

lubuskiego (267)

Zmarło w kraju 540 osób

Zakażenia koronawirusem w Zachodniopomorskiem z ostatniej doby (dane sanepidu):

Czekamy na dane... Dane ze szczecińskiego sanepidu nie przyszły na czas... Podamy jak tylko będą dostępne.

 

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (77)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

jawność po pisowsku...
jawność po pisowsku... 25.11.2020, 11:16
I co? Ani danych z wczoraj ani z dzisiaj? Pisowska informacja? Z sanepidu z Gryfina do Szczecina, stamtąd do Warszawy i Warszawa porozdziela po powiatach co im wygodnie?
Bo ich przyłapano na 22 tysiącach chorych, których "zgubili", bo byli nie w smak rzadowi??
Co jeszcze fałszują?
tylko czasem lekarze wypadają z okien...
tylko czasem lekarze wypadają z okien... 25.11.2020, 10:18
Idziemy w kierunku Korei Płn i Rosji - tam też mają świetne i podawane przez władze statystyki. Tylko dlaczego nikt im nie wierzy?
Było 30 tysiecy zachorowań dziennie - rząd to zatajał. I co? Teraz zataił źródło, z którego dowiedzieliśmy się o zatajeniu....
ciekawostka
ciekawostka 25.11.2020, 09:02
Spanie przy otwartym oknie mogło być wcześniej osobistą preferencją, a nie wyborem dokonanym z jakiegoś konkretnego powodu. Jednak brytyjscy naukowcy udowodnili, że mogłoby to być lepsze dla naszego zdrowia. Jak wynika z nowego raportu Environmental Modeling Group, jedną ze skutecznych metod ograniczenia ryzyka zarażenia koronawirusem jest spanie przy otwartym oknie.
Jadzia
Jadzia 25.11.2020, 06:04
Sawaryn ! Zwiększ powierzchnię tablic na nekrologi bo się nie mieszczą !
bankster
bankster 25.11.2020, 08:55
Dokupi pewno starym zwyczajem nową powierzchnię w banku.
I TO JET FAKT a jak wam nie pasuje podajcie mnie do sądu ah ah ah
I TO JET FAKT a jak wam nie pasuje podajcie mnie do sądu ah ah ah 25.11.2020, 01:54
WIDZISZ admin jak mozna komuś s***ić całe zycie wystarczy KASA darek nie mógł wyciagnac mojej kasy tak jak i matki to podrobili podpisy k***a  m***wa mnie przepraszałała a R***I mnie wydymał z darkiem w*** do spółki ha ah ah
POZDRO
POZDRO 25.11.2020, 01:33
ADMIN TO JEST HOJ JA MAM W ZAK ŁADKACH WCZESNIEJSZE WPISY HA AH AHA AH I BAWI MNIE TO HA HA AHA HA CZEKAM TYLKO NA INTERPRETACJE PROKURATURY HA AH AHA AH JAK MOZNA UJAWNIAĆ PUBLICZNIE DETALE POSTĘPOWANIA PROKUTATURY HA AH AH MASZ TO U SIEBIE NA FOFUM HA AH AHA PODAM ICI LINKI H AHA AH AH MASZ WYŁĄCZNOŚĆ NA W****KA AH AH AHA AH
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 25.11.2020, 00:28
MYSLISZ ADMIN ZE JA SOBIE TO ROBIE DLA JAJ MASZ przykład uciekam śmierci od co najmniej 92 roku dobry jestem no nie ha ha ah te 10 milionów dolców od dziadka wiwczorka robi swoje ha ah ah przeliczcie se teraz na nasze w 98 roku ha ah ah pozdro ps skad niby by mieli ci nasi deweloperzy na zaczecie okradli mnie z tego co mi dziadek dał MI DAŁ NIE IM ha ah ah
Okoń
Okoń 25.11.2020, 03:15
Pustaku zamknij jape
Pogromca
Pogromca 25.11.2020, 02:23
Ty czubie od lat jestes pusty jak bęben Rolling Stonesów
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 25.11.2020, 00:15
PROSZĘ O OCHRONĘ NA TYM FORUM PROKURATURY PRZED IP POGROMCA WCZORAJ 23,34 ORAZ O INDENTYFIKACJE IP I PODANIE TEGO DO PORTALU I GRYFINO ORAZ DO MOJEJ WIADOMOSCI Z POWAZANIEM TUMANOWICZ ANDRZEJA ORAZ DLA PORTALU I GRYFINO UDZIELAM WYŁĄCZNOŚĆ NA MOJA SPRAWĘ TUMANOWICZ ANDRZEJ PESEL 731228 09330 POZDRAWIAM
Pogromca
Pogromca 25.11.2020, 02:25
Czub sie napił znowu wez cwiartke na kaca
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 25.11.2020, 00:04
DO PROKURATURY GRYFINO PROSZĘ O ZABEZPIECZENIE TYCH WPISÓW ORAZ O ZITERPRETOWANIE SŁAOWA TRZASNELI TUMANOWICZ ANDRZEJ BARTKOWO 14 74-100 GRUFINO ZNANY Z NICKU PUKIJ JESZCĘ ZYJĘ HA AH AH AHA
Pogromca
Pogromca 25.11.2020, 02:25
Polej jeszcze kielicha
wilcze doły
wilcze doły 24.11.2020, 23:46
Pytam Gdzie ten spadek zakażeń ?? Chyba w snach... można, bo chodzi sobie taki jeden z drugim bez masek i krążą koło starszych ludzi aby ich zakazić Więc dzban tak długo nosi wodę aż mu ucho się urwie, a wtedy niech te i im podobne pełnoletnie głupki sobie sami dopowiedzą, że kara będzie bardzo bolesna i... smutna dla nich, bo kto pod kim dołki kopie, to wnet sam w nie wpadnie.
SAM ZOBACZ  CO PISZĄ HA AH AH
SAM ZOBACZ CO PISZĄ HA AH AH 24.11.2020, 23:39
WIDZIS Z ADMIN CHCA MNIE UTOPIĆ HA HA AH NAWET NA FORUM HA HA AH MMYSLISZ ZE TENM KRAJ ISTNIEJE TYLKO TEORETYCZNIE HA AH AH HA AH AH GDZIE JET POLICJA I PROKURATURA AH AH AH
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU  HA AH AH
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU HA AH AH 24.11.2020, 23:32
TYPY Z IP POGROMCA I PAJDA UWIARYGODNIAJA MOJA WRSJĘ ZAMACHU NA MIJE ZYCIE PRZE WIECZORKÓW I SPÓŁKĘ HA AH AHA H I O TO MI CHODZI JA ROBIE SHOW I JESTEM BEZPIECZNY BO JUZ DAWNO BY MNIE ODWALILI CI Z IP POGROMCA I PAJDA HA AH AH PROSZĘ PROKURATURE O ZABEZPIECZENIE TYCH IP NA TYM FORUM CO ABW NIE ŁAPIE INWIGILACJA HA AH AH
Pogromca
Pogromca 25.11.2020, 02:27
No debil ludzie debil
nie do wiary
nie do wiary 24.11.2020, 23:32
I się już nigdy nie dowiemy co w Gryfinie piszczy?
Korea Płn...
Korea Płn... 24.11.2020, 23:02
Sfałszowane dane - mieliśmy ponad 30 tysięcy chorych dziennie. Wykryto. I zamiast zapewnić przejrzystość - PiS utajnia dane.
PAJDA PAJDZIE  NIE RÓWNA HA HA AH
PAJDA PAJDZIE NIE RÓWNA HA HA AH 24.11.2020, 22:40
gdzie ten od pajdy ha ah ah pajdziarzu otóż oswiadczam ci na tym forum ze podaję ciebie do prokuratury jako świadka tego zdarzenia bo niby skad wiesz co i jak było ha ah ah ah wytłumaczysz się kto ci to podał albo bedziesz swiatkiem WYŁACZONYM Z POSTEPOWANIA AH AH AH POZDRAWIAM HA HA AH KMIOTA TWIJE IP NAMIERZY PROKURATURA I O TO MI CHODZIŁO HA AH AH NIE BEDZIEESZ PEIRWSZYM DO TEJ SPRAWY HA AH AH
Pogromca
Pogromca 24.11.2020, 23:29
Telefon do jeziora i masz ip idioto
nie bój nic
nie bój nic 24.11.2020, 23:34
Topielca też wyciągną!
Pogromca
Pogromca 24.11.2020, 23:27
Kazdy wie ze cie trzasneli
CIOTA
CIOTA 24.11.2020, 23:45
SPRECYZUJ SŁOWO TRZASNELI
Pogromca
Pogromca 25.11.2020, 02:30
Złapali w samochodzie pijanego jak *** z wichury poza tym kto takiemu bezmózgowi mozg jak u kury dał kwity 
feldkurant otto katz  mont baton  ha ah ah
feldkurant otto katz mont baton ha ah ah 24.11.2020, 20:29
panie mateuszu PREMIERZE tego gówna POLINEM zwanego daj nam michę ryżu jak pan prawił u ojca sowy i przyjacół ha ha ah a banki zostawmy słóżbą tak dla jaj czy jest jakiś skarb narodowy ha ha ah tak jest pedzio JAREK ZAWSZE DZIEWICA ha ha ah na wawel GO mąż stanu ha ah ah a chcę lizać wora dla rodszylada clapać piczę królowej anglii zawsze jest wybór a co z wawelem wali ksiaze powiedział ze go to walii ha ha ah
DR SARKAZM I SIOSTRA CHICHOTKA ZAWSZE DZIEWIACA JAK JAREK HA HAAH
DR SARKAZM I SIOSTRA CHICHOTKA ZAWSZE DZIEWIACA JAK JAREK HA HAAH 24.11.2020, 20:17
mój sarkazm to nie FAKE NEWS według definicji ha ha ah TYLKO JE BANA ZECZYWISTOŚĆ HA HA AH sam bym skoczył z okna jak bym zobaczył tych "kosmitów " ha ha ah w ORANGE
rozumie samo przez się
rozumie samo przez się 24.11.2020, 20:15
Cóż, jeśli liczba badań spada o połowę, wyniki też są niższe.
cytat z artykułu
cytat z artykułu 24.11.2020, 19:35
Pochodzenie koronawirusa SARS-CoV-2 rozpalało wyobraźnię wielu osób, zwłaszcza na początku pandemii. Temat ten był też źródłem rozpowszechnianych mitów. Sporo osób wierzyło, że patogen stworzono w laboratorium w Wuhan, niektórzy twierdzili też, że został wywołany przez technologię 5G. Badania naukowe prowadzone w ośrodkach na całym świecie nie pozostawiają wątpliwości: atakujący ludzi SARS-CoV-2 nie jest tworem sztucznym, powstał naturalnie. Istnieją dowody na to, że pochodzi od nietoperzy podkowcowatych.
SW  EWANGELISTO  MATEUSZU PROWADZ   NA  SATURNA  HA HA AH TOP MODEL
SW EWANGELISTO MATEUSZU PROWADZ NA SATURNA HA HA AH TOP MODEL 24.11.2020, 18:18
GG DOPADŁO A JAM MAM SYFA HIFA I ZÓŁTACZKE TYPU B RUCHAM HLEJE I NIC MI SIE NIE DZIEJE BOJĘ SIE COWIDA BO JUZ NIE PO RUCHM I NIE PO CHLEJE TAKIE TO SA *** DZIEJE ALE TO TERAZ NIE WIRUSY TERAZ COVID W MODZIE HAHA AH

Pozostałe