Wiemy kiedy droga przez Niemcy zostanie otwarta. Ścieżka rowerowa prawie gotowa

  • 24.11.2020, 10:01
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Wiemy kiedy droga przez Niemcy zostanie otwarta. Ścieżka rowerowa prawie gotowa
Wszystko wskazuje na to, że niemiecka droga krajowa B113 zostanie oddana zgodnie z terminem. Przypomnijmy, że została zamknięta na prawie dwa miesiące. Główną przyczyną była budowa ścieżki rowerowej wzdłuż drogi krajowej B113. Ale nie tylko...
Zauważyliśmy, że nasi sąsiedzi pozbyli się też uskoku, który był na drodze zaraz po przejechaniu mostu na Odrze Zachodniej. W ogóle droga została przebudowana. Podjęto się też częściowo konserwacji mostu.
Ruch na moście granicznym na Odrze Zachodniej będzie prawdopodobnie przywrócony w piątek 27 listopada 2020 r. O szczegółach będziemy jeszcze informować.
W fotogalerii zdjęcia z różnych faz budowy i przebudowy.
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (10)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (22)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

zegarek
zegarek 24.11.2020, 23:26
Według mnie nie zdążą!
sauron
sauron 24.11.2020, 18:35

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

jozek
jozek 24.11.2020, 16:22
Niemiec to jednak potrafi ...
Dr Oetker
Dr Oetker 24.11.2020, 21:04
Taaa s***ić
haha
haha 24.11.2020, 19:08
Polak też,ale taki baran,jak ty,to już nie!!
sauorn
sauorn 24.11.2020, 18:28

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Brawo Niemcy. Dziękujemy..
Brawo Niemcy. Dziękujemy.. 24.11.2020, 13:42
Do Pargowa, Ustowa, Auchana, Decathlonu to ledwie 10 do 15 kilometrów. Rewelacyjna autostrada dla rowerów. Wreszcie rowerzyści mają bezpiecznie i blisko do Szczecina.
b
b 24.11.2020, 22:49
Tzn zę jak zrobili nową droge to odległość się zmniejszyła? jak do Auchana 10-15 km?
ktoś
ktoś 24.11.2020, 23:35
Bez kitu. W linii prostej z Decathlonu do mostu koło Mescherin jest około 16 km. Wg openstreetmap.org, długość drogi od mostu koło Mescherin, ścieżką rowerową na Pargowo, bocznymi drogami, ścieżką wzdłuż DK 13 i od Przecławia polnymi drogami do Auchan wynosi 20 km.
Gryf
Gryf 24.11.2020, 12:23
Pozazdrościć tylko. W Gryfinie, mieście ścieżek rowerowych zero. Chwalą się cudami przyrody, Międzodrze, Krzywy Las, tylko jak do nich dojechać??? Wstyd.
sauri
sauri 24.11.2020, 11:24
drut kolczasty postawic przed mu zulmanami,
Rr
Rr 24.11.2020, 21:04
Debil
Jolka
Jolka 24.11.2020, 11:11
Co z tego, skoro chcą zamknąć nasz most w Gryfinie. Ci z Chojny. Wstyd, mogli to zrobić w tym samym czasie co Niemcy. Paranoja
 Wuja
Wuja 24.11.2020, 12:40
Oj Jolka Jolka zamykają na 15 minut w tym czasie poprawisz makijaż i powrzeszczysz w.....ć.
konserwator
konserwator 24.11.2020, 11:19
Ale chwilowo przecież!
Abc
Abc 24.11.2020, 11:01
Szkoda ze nie wykorzystano okazji i nie poprawiono sciezki po polskiej stronie bo to co jest to raczej sciezki rowerowej nie przypomona
biker
biker 24.11.2020, 11:21
Sawaryn zaspał, bo co z tego jak przez Międzyodrze nawet przejedziesz i na nabrzeże co zrobił Piłat jak dalej nic?
rowerzystka
rowerzystka 24.11.2020, 10:23
A połączenie z droga rowerową na MIędzyodrzu będzie? Czy tylko dla wtajemniczonych jak do tej pory?
józek
józek 24.11.2020, 16:22
Zapomnij, władza w Gryfinie nie korzysta z rowerów więc problemu nie widzi.
pytaj lenia
pytaj lenia 24.11.2020, 11:21
A Sawaryn przez Gryfino ścieżkę poprowadził do mostu?
Taki koń..
Taki koń.. 24.11.2020, 13:44
Cha, cha, cha, cha. Czego wymagasz od lenia z wąskimi horyzontami myślenia i widzenia.
super
super 24.11.2020, 10:22
Droga widze będzie też szersza.

Pozostałe