Rekord zgonów wśród zakażonych

  • 25.11.2020, 10:59
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Rekord zgonów wśród zakażonych
Dzisiaj 25 listopada 2020 r. odnotowano w powiecie 33 nowe przypadki zakażenia koronawirusem. To o 3 więcej niż wczoraj. Dziś nikt nie zmarł, a wczoraj stwierdzono 2 zgony. Najwyższą liczbę zgonów jednego dnia od początku pandemii odnotowano dziś w Polsce - 674 osoby. Ministerstwo Zdrowia podało też najnowsze informacje dotyczące całego kraju - 15.362 nowe przypadki zakażenia koronawirusem.
Widać w powiecie tendencję spadkową jeśli chodzi o nowe przypadki. Z około 50 dziennie mamy przez ostatnie dwa dni ok. 30 nowych przypadków.
W naszym województwie jest to nadal ponad tysiąc przypadków dziennie.
Natomiast w szpitalu powiatowym w Gryfinie mamy obecnie 17 chorych. Personel oczekuje przyjęcia kolejnych pacjentów. Pacjenci wymagają tlenoterapii.
Dzisiejszy raport z Polski mówi o nowych zakażeniach koronawirusem z województw (dane z Ministerstwa Zdrowia):
śląskiego (1941), 
mazowieckiego (1577),
wielkopolskiego (1420),
kujawsko-pomorskiego (1321),
pomorskiego (1126),
zachodniopomorskiego (1011),
łódzkiego (1010),
małopolskiego (933),
lubelskiego (932),
warmińsko-mazurskiego (858),
dolnośląskiego (825),
podkarpackiego (590), l
ubuskiego (504),
opolskiego (459),
podlaskiego (449),
świętokrzyskiego (303).
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (37)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

gumowiec
gumowiec 26.11.2020, 14:37
Nie wiem czy wiecie ale Knagulca babol ma w poprzek!!!
Knagulec
Knagulec 26.11.2020, 17:32
Zapytaj starej buahaha rogaczu
ENZO
ENZO 26.11.2020, 00:42
Światowy rekord dziś w zgonach POLSKA WYGRYWA NO BRAWO BRAWO JESTEŚMY NAJLEPSI
tak sobie myślę
tak sobie myślę 26.11.2020, 00:37
Według mnie robią teraz wszystko byśmy nie wiedzieli ile jest zakażeń. A skoro zobaczymy, że nie ma ilości zakażeń to znaczy, że" wirus w odwrocie i nie należy się go bać".
ech
ech 26.11.2020, 00:36
No tak... chłopak odkrył szwindle, to teraz tylko rząd będzie dostawał dane?
doniel
doniel 26.11.2020, 00:39
Naprawdę głupio to wyszło. I jeszcze się chłopakowi dostało..
bo to źli ludzie są...
bo to źli ludzie są... 26.11.2020, 10:43
Bo to skqrw rządowe utajnić dane - przedtem każdy wiedział, ile osób zakażonych w powiecie, jaki wiek, kto zmarł - kontrola społeczna była.
A teraz jak w Korei Płn - JEDNA WŁADZA, JEDNA INFORMACJA KONTROLOWANA PRZEZ WŁADZĘ...
A że ministerstwo oszukało na 22 tysiące i zostało przyłapane - JUŻ NIE PRZYŁAPIĄ - utajnili dane...
Oszuści kłamią
Oszuści kłamią 25.11.2020, 17:57
Te dane są fałszywe
kim dzong mor
kim dzong mor 25.11.2020, 16:07
Ujawniono przekręty? Ujawniono, że rząd "zgubił" po 10 tysięcy dziennie?
No to utajnili źródła, z których to ujawnienie przekrętu nastąpiło..
bankter
bankter 25.11.2020, 15:50
Ale kto i gdzie umarł to nie wiadomo? Dlaczego to zaczęli ukrywać?
Gumowiec
Gumowiec 25.11.2020, 14:36
Knagulec wszystkiego najgorszego z okazji wczorajszego twego święta.
Knagulec
Knagulec 25.11.2020, 20:09
Pozdrów mamusie
Parodia
Parodia 25.11.2020, 14:10
Pandemia?kabaret to przy tym wysiada oszustwo totalne i tyle w temacie
parodią jest ministerstwo nie martwi ludzie w kostnicach...
parodią jest ministerstwo nie martwi ludzie w kostnicach... 25.11.2020, 15:12
Oszustwem są działania utajniające dane z pojedynczych powiatów - gdzie każdy mógł sprawdzić, czy "ten ksiądz, lekarz, sąsiad" pojawił się w spisie, czy nie.
A liczba zgonów nie jest oszustwem - chyba że uważasz, że też "zgubili się" i po jakimś czasie dopisze się kilkaset osób....
Knagulec
Knagulec 25.11.2020, 14:06
Gumowiec knaga trafiony ?
Gumowiec
Gumowiec 25.11.2020, 14:37
Kiedyś cie TRAFIĘ. KO ZI. SYNU
Knagulec
Knagulec 25.11.2020, 22:15

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

testament PLUS dozywotka vel renta za nieszkanie bangster plus
testament PLUS dozywotka vel renta za nieszkanie bangster plus 25.11.2020, 13:43
biedaki umieraja z biedy a ci srednio zamozni bez rodziny na covid 19 ha ha ah ah
Koń
Koń 25.11.2020, 14:05
Zamknij jape idioto
SANEPIDY PRZSTAŁY PUBLIKOWAĆ DANE Czyli utajnili prawdę
SANEPIDY PRZSTAŁY PUBLIKOWAĆ DANE Czyli utajnili prawdę 25.11.2020, 12:58
W szpitalach coraz mniej chorych. Teraz umierają w mieszkaniach. To oczywista oczywistość . Szpitale nie przyjmują. A codzienne zdjęcia z narodowego pokazują, że wszystkie łóżka są puste. Za to do szpitala na Arkońskiej w Szczecinie szybciej się umrze w kolejce niż się tam dostanie. Ten narodowy to największy przekręt PiS. Tam wypływa potok pieniędzy do złodziei. Gdzie ukryliście Łukasza Szumowinę ?
transparencja
transparencja 25.11.2020, 12:31
Pisowskie oszusty utajnili dane z powiatów, żeby nikt ich nie kontrolował?
Po ujawnieniu, że dziennie mieliśmy w Polsce pona 30 tysięcy - a rząd "gubił" dane...
Emerytka
Emerytka 25.11.2020, 15:20
Wejdź na gov.pl, taki mądry a nie kumaty. Podane województwa i powiaty. Trzeba umieć szukać , a nie głupoty wypisywać.
Łżepis a łżepsy katują
Łżepis a łżepsy katują 25.11.2020, 18:00
To dane sfałszowane przez PiS.
kim dzong mor
kim dzong mor 25.11.2020, 16:09
dane z ranka z Gryfina muszę czytać na stronie ministerstwa w nocy?
A dlaczego nie może być tak jak do tej pory?
Bo jak im wytknęli, że ZATAILI 22 TYSIĄCE - to zakazali ujawniać w miejscach, w których można było kontrolować władzę?
barakuda
barakuda 25.11.2020, 15:49
Tam nierozgarnięta Emerytko masz tylko gołą liczbę, a wcześniej sanepidy podawały mnóstwo danych co łatwo sprawdzić.
kim dzong mor
kim dzong mor 25.11.2020, 16:11
Tak - wiek, liczbę kobiet, mężczyzn z każdego powiatu, wiek płeć i miejsce zgonu ofiar.
Łatwe do weryfikacji - więc trudne do przełknięcia dla oszustów. Kłamca nie lubi transparentności....
Takie północnokoreańskie podejście do danych....
prosty przelicznik
prosty przelicznik 25.11.2020, 12:25
Wczoraj 10 tys., dziś 15 tysięcy, a eksperci wątpią, aby był to efekt rzeczywistego spadku zakażeń, ponieważ liczby osób hospitalizowanych, choć delikatnie spadły, wciąż są bardzo wysokie.
dobry cytat
dobry cytat 25.11.2020, 12:19
Już chyba nikt nie jest w stanie połapać się, jakie obecnie obowiązują zasady testowania i raportowania dotyczące SARS-CoV-2 - mówi dr Tomasz Dzieciątkowski. Zdaniem eksperta, zamiast egzekwować stosowanie się do podstawowych zasad bezpieczeństwa, rząd znowu tworzy martwe prawo. - W ten sposób Ministerstwo Zdrowia traci swoją wiarygodność jako instytucja i sprzedaje Polakom lekceważący stosunek do epidemii - podkreśla wirusolog.
Łukasz
Łukasz 25.11.2020, 12:07
A ile testów zrobiono? Też kilkanaście tysięcy?
respiratory od Szumowiny
respiratory od Szumowiny 25.11.2020, 12:06
***** *** który wykańcza własny elektorat
Mają zaangażować policję do wentylacji płuc pałami
Mają zaangażować policję do wentylacji płuc pałami 25.11.2020, 13:02
Okazało się, że szumowina sprowadziła sprężarki do powietrza zamiast respiratorów i końcówki nie pasują.
P.s. Podobno jeden WOTowiec podłączył sprężarkę człowiekowi i płuca znalazły się na ścianie.
Rychard
Rychard 25.11.2020, 11:49
A ci zmarli wczoraj to skąd? Ile lat mieli?
Daniel
Daniel 25.11.2020, 13:26
To sa Ci co mimo objawów nie idą robić testów, a choroba często galopuje. Od objawów do ostrego stanu choroby mija zaledwie 3dni. I umierają w domu lub na korytarzu w szpitalu, bo za późno wezwali pomoc. Koleżanka pracuje na arkonskiej i prosi wszystkich nie lekceważcie objawów.
"cała Europa zazdrości naszemu rządowi przygotowania do pandemii"…
"cała Europa zazdrości naszemu rządowi przygotowania do pandemii" czy jakoś tak... 25.11.2020, 15:15
Idioto - a jak ma iść? Punkt wymazów otwarto w Dębnie - w tym tygodniu. A co - od marca mieli pół województwa do Szczecina jechać?
Wymazowe karetki? Jaki czas oczekiwania?
red.
red. 25.11.2020, 12:09
Rychardzie, nowe bazy danych (od wczoraj) nie wskazują w którym szpitalu zmarli pacjenci i ile lat mieli. Jest tylko liczba.
transparencja
transparencja 25.11.2020, 12:32
Oszuści z rządu zatajają dane, które można było kontrolować z poziomu powiatu, gminy czy szpitala...
Grażka
Grażka 25.11.2020, 11:49
Wreszcie spłynęły dane?
a
a 25.11.2020, 15:15
wreszcie zostały przekręcone

Pozostałe