BMW jechał odurzony, z narkotykami i jeszcze to…

  • 25.11.2020, 15:42
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
BMW jechał odurzony, z narkotykami i jeszcze to… Policja
Gryfinianin zaliczył ostatniej nocy potrójną wpadkę. A wszystko zaczęło się od policyjnej kontroli drogowej pojazdu marki BMW w Gryfinie na ul. Armii Krajowej.

-Funkcjonariusze ogniwa patrolowo-interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie podczas kontroli drogowej pojazdu marki BMW ujawnili, że 27 letni kierujący, mieszkaniec powiatu gryfińskiego, znajduje się pod wpływem środka odurzającego. Ponadto mężczyzna posiadał przy sobie marihuanę o wadze niecałego grama. Dodatkowo mężczyzna nie miał prawa jazdy, zostało one zatrzymane - informuje sierżant sztabowy Jakub Kuźmowicz, rzecznik prasowy komendanta powiatowego policji w Gryfinie.

Do zatrzymania doszło 24 listopada 2020 r. około godz. 23.50.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

bont
bont 28.11.2020, 22:10
Co? Pracowac sie nie chce. I pojdzie ukrasc cos i wsadza go do wiezienia i nie musi pracowac latac do pracy mozoł lipa jak niewiem co.A tak se pojdzie do pierdla nie bedzie musial sie wysilać za gowniane pieniadze...
skrót
skrót 26.11.2020, 19:47
BMW czyli Będzieszz Miał Wyrok.
znafca
znafca 26.11.2020, 19:44
Co do marki BMW - jasne, że nie każdy kto posiada takie auto jest przygłupem, ale większość owszem. Na własne uszy słyszałem wypowiedź policjanta z Komendy Głównej, że wśród aut wypadkowych przoduje właśnie ta marka. Coś podobnego można spotkać wśród posiadaczy niebezpiecznych rasowych psów. Takie psy czy samochody to przedłużanie swojego ego, wetowanie sobie kompleksów czy np.ukrywanie lęku.
kto mi zabroni?
kto mi zabroni? 26.11.2020, 19:20
A ja kupię te BMW, WYMIENIE szyby i będę woził się po mieście autem za ponad 200 tysięcy, a internetowi komentarorzy będą pisać o to te bmw to te bmw, będą się jarać że to te bmw na które ich nie stać ;) pozdro passaty golfy i inne cikłeczenta
Jola
Jola 26.11.2020, 19:13
Brawo policja! Eliminować ćpunów na drodze co to niebezpieczne jeżdżą i stanowią zagrożenie dla normalnych ludzi!
Gryfiniak
Gryfiniak 26.11.2020, 15:01
No *** faktycznie wielkie zagrożenie xD. Ciekawe czy te kundle same nie były nafaszerowane haptfu
***
*** 26.11.2020, 10:08

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

ello
ello 26.11.2020, 00:56
Jeżeli osoba odpowiedzialna w magistracie za komunikacyjny bajzel w tym mieście nie potrafi sobie poradzić z właściwą organizacją, to powinna się zwolnić lub powinno się ją odwołać ze stanowiska. Przecież to logiczne jeśli czegoś nie potrafię robić to zmieniam profesję, nic na siłę...
pisobajzel
pisobajzel 25.11.2020, 17:47
Nie rozumiem - policja z Gryfina może informować mieszkańców o zdarzeniach z Gryfina a sanepid ma zakaz informowania, kto w regionie zachorował i zmarł (i gdzie zmarł)?
Jakub
Jakub 25.11.2020, 17:25
Jak wielu innych , bez prawka , na podwójnym , z substancjami , i BMW.
Nic mu nie zrobią .
nick
nick 26.11.2020, 14:10
I dalej będzie jeździł,aż kogoś zabije!Który to kolejny raz został zatrzymany? !To polskie "prawo",rzeczywiście jest totalnie zwichrowane!

Pozostałe