Sesja na żywo w Gryfinie

  • 26.11.2020, 10:12
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Sesja na żywo w Gryfinie
W Gryfinie rozpoczęła się sesja Rady Miejskiej w Gryfinie. Prowadzona jest przez przewodniczącego Rafała Gugę w trybie zdalnym. Można jej posłuchać na żywo. Teoretycznie od godz. 10...

O tym o czym będą dyskutować radni (harmonogram sesji) przedstawiliśmy tu:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/38766,sawaryn-przekazal-uchwaly-jednak-dazy-do-podwyzki

Czy będziemy mogli obserwować sesję w internecie? Na razie nie jest dostępna...

Aktualizacja:

Ze względu na problemy techniczne sesja rozpoczęła się z prawie półgodzinny opóźnieniem. Można ją śledzić teraz tu:

https://www.youtube.com/channel/UCGaX5fPDJCHFtu8agkwPwew/live

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (133)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

zobaczycie
zobaczycie 29.11.2020, 19:32
Będzie gorąco po tej śmieciowej aferze.
sołtys
sołtys 29.11.2020, 10:54
Wystąpienia tercetu to kpina ze zwykłych mieszkańców gminy.
pogadali sobie
pogadali sobie 28.11.2020, 23:01
Mówił dziad burmistrz do obrazu, a obraz do niego ani razu.
fifty? Czy jeszcze więcej....
fifty? Czy jeszcze więcej.... 27.11.2020, 21:04
Miasto za obiekt zapłaci 8,874 miliona złotych, w całości z własnych funduszy.
TYLE KOSZTOWAŁA HALA W SZCZECINKU! PRZY SZKOLE NALEŻĄCEJ DO MIASTA - WYBUDOWAŁO MIASTO!!!
zagadka
zagadka 27.11.2020, 00:56
Wiecie jaki jest najgorszy tercet? To wirus, bakteria i pasożyt!
hmmm
hmmm 27.11.2020, 10:34
tylko że nie ma testów mikrobiologicznych, które by rozróżniły który jest który...
Robert
Robert 27.11.2020, 19:18
Oni są po trochu wszystkim tym wymienionym.
memory
memory 26.11.2020, 23:57
Za czasów ś.p. Piłat nie do pomyślenia było aby urzędnicy się szarogęsić czy po prostu byli chamscy w stosunku do radnych. Wtedy była kultura władzy. Teraz to jest bezhołowie bo burmistrz jest po prostu słaby.
Szczepan
Szczepan 26.11.2020, 21:17
Ta sesja to cyrk sami znawcy tematu. A najbardziej dyskutowali ci co nie mają zielonego pojęcia o urbanistyce poza nazwiskiem jednego Urbański 😁😁 Sesja pokazała jakich mamy zielonych radnych.
Pytania jakie zadawali powalały. Podziwiam stoicki spokój zarządu gminy bo ja bym tego nie wytrzymał. Pan przewodniczący pobił wszystkich chciał chlopina pokazać się jako elokwentny mądrala a wyszedł na kogo wyszedł. Czyli standard w wykonaniu tego pana.👎👎👎
porada
porada 26.11.2020, 22:55
Paweł - cokolwiek wziąłeś - nie bierz tego więcej....
Wszyscy widzieli "stoicki spokój", che che
do porady
do porady 27.11.2020, 08:24
Szczepan to nie Paweł to na pewno jest Tomaszek
:)
:) 27.11.2020, 10:36
a co za różnica? To nie imię, to stan umysłu...
kabaret
kabaret 26.11.2020, 20:38
Nikitynski do E.Kasprzyk: Pani radna, temat ten był omawiany z burmistrzem Sawarynem, burmistrzem Nikitynskim itp.... Czy leki przestały działac? Dalej: ma Pani zwolenników w najwyższych władzach w tej gminie: w burmistrzu Sawarynie, w burmistrzu Nikityńskim.... halo, czy leci z nami pilot? Gościu totalnie odleciał!
żeby odlecieć, trzeba najpierw przylecieć...
żeby odlecieć, trzeba najpierw przylecieć... 26.11.2020, 21:14
On nie odleciał - on po prostu nie przyleciał...
O co tu chodzi ?...
O co tu chodzi ?... 26.11.2020, 20:35
A w Szczecinku w grudniu zostanie oddana nowa duża hala sportowa , inwestycja kosztować będzie ...bagatela 9 milionów , tam mówią , że drogo , ale warto było , a nasza ile finalnie tak z grubsza licząc ?
#####
##### 26.11.2020, 23:52
Nie wiadomo do dzisiaj.
nihil novi sub Sole
nihil novi sub Sole 26.11.2020, 20:48
Z grubsza to The Billi trzech stac na każdy wydatek który finansują mieszkańcy/podatnicy
a mieszkaniec zapłaci...
a mieszkaniec zapłaci... 27.11.2020, 00:23
zamiast pokazać, ile zaoszczędziła firma gminna w zakresie gospodarki komunalnej, jakie redukcje kosztów, innowacje itp - dowalili podwyżki.
Bo tak łatwiej...
kameleon
kameleon 26.11.2020, 20:21
Panie Marku Sanecki, Nikityński robi Pana w bambuko. W żywe oczy kpi
Gość jest  mniej niż ZERO
Gość jest mniej niż ZERO 26.11.2020, 23:54
A na co on zasługuje ? Na 30 srebrników i sznur.
Kazik śpiewa
Kazik śpiewa 27.11.2020, 00:09
30 srebrników, tylko nie płacz proszę
30 srebrników w zębach tu przynoszę
(4 razy ten refren)

Nie prawica, nie liberał, nawet żaden faszysta
Kowboj CZACZA to normalny komunista
Ameryka też się sypie, to osobny rozdział|
Bill Clinton palił trawę, ale się nie zaciągał
Dalej jazda do roboty je ba ne nieroby!

30 srebrników, tylko nie płacz proszę
30 srebrników w zębach tu przynoszę
(4 razy ten refren)


Piąty grosik dla policji, toć żyjemy bezpieczniej
Wypił litra i stoi – taki to mój podopieczny
Szósty grosik na pomniki tworzących historię
Magdalena gdy popije, robi laskę gdzie byle
Siódmy grosik dla lekarzy, nuż co złego się zdarzy
Kto najlepiej gra na wieśle?
Otóż ja gram całkiem nieźle.
Ósmy grosik dla księdza, w parafii nędza
W nocnym z alkoholem sprzedaje wredna jędza

30 srebrników, tylko nie płacz proszę
30 srebrników w zębach tu przynoszę
(4 razy ten refren)
gajowy MaRucha
gajowy MaRucha 26.11.2020, 20:39
Jak ktoś chce się sprzedać to niech się potem nie dziwi że go dymają na stojaka jak tanią dziwkę w krzakach
Mewka
Mewka 28.11.2020, 00:52
Kocham pana
saudi
saudi 26.11.2020, 20:34
Złapał Turczyn Tatatrzyna,
a Tatarzyn za łeb trzyma!
jomber
jomber 26.11.2020, 20:21
Teraz dopiero widać jak nieudolny jest tercet.
jw-g
jw-g 26.11.2020, 20:18
Gryfińscy Radni poczuli się chyba jak posłowie w Sejmie i będą obradować do późnych godzin nocnych. Większość pytań można było zadać na komisjach, tylko wtedy nie było by show niektórych radnych na sesji bo posiedzenia komisji nie są transmitowane w internecie. Szkoda, że sprawy miasta i mieszkańców są mniej ważne, od chęci podniesienia własnego PR-u.Tylko, że nie wszyscy mieszkańcy to kupią.
tak an przyszłość
tak an przyszłość 26.11.2020, 20:20
Tercet przyszedł tak wcześnie na 10 to chociaż chce wcześniej o 14 skończyć. Pamiętajcie o tym adni!
matamatyka po mongolsku
matamatyka po mongolsku 26.11.2020, 20:11
Utrzymanie świetlicy wcześniej kosztowało 30 tys. zł, a po nowemu będzie to 4 tys. miesięcznie. Czy napoleon nie wie ile to jest 4 razy 12? Miało być taniej ...
przypowieść o nieudaczniku
przypowieść o nieudaczniku 26.11.2020, 20:22
Gdyby go nająć do sprzedaży piasku na Saharze to ziaren piasku by zabrakło czy jakoś tak.
wniosek formalny
wniosek formalny 26.11.2020, 20:09
Panie przewodniczący, proszę odebrać napoleonowi głos, bo będzie tak pitolił głupoty do rana
jasne
jasne 26.11.2020, 20:23
Wyznaczyć mu limit 2 minuty i niech przestanie w kółko te same pierdoły opowiadać.
Potrzeba chwili
Potrzeba chwili 26.11.2020, 19:46
To będą te dodatkowe tablice pod nekrologi ?
gumowiec
gumowiec 26.11.2020, 19:48
jszcze tylko dwa nekrologi knagulca i ajwaja
POZDRAWIA  LUCYFER  Z  BARTKOWA  ABAH AH
POZDRAWIA LUCYFER Z BARTKOWA ABAH AH 26.11.2020, 20:03
GUMOWIEC HA HA AHN BYŁEM DZISIAJ NA POLICJI ŚWIECIC GAŁAMI ZA SWOJE WALENIE GŁUPA PS POZDRAWIAM PANIA Z POLICJI KTÓRA MA U MNIE DOBRA FLACHĘ JECHWY ROKERA H HA AH
do POZDRAWIA
do POZDRAWIA 26.11.2020, 20:05
Ajwaj jesteś trzeźwy?
ajwaj aleluja i do przxodu
ajwaj aleluja i do przxodu 26.11.2020, 20:33
prosze mi zarzucić czy kiedykolwiek i komukolwiek zrobiłem w zyciuiu coś złego u nas w okolicy ha ha ah robiłem dziwne rzeczy poza granicami kraju ale to nie ja to ten drugi h ha ah
A I POLICJĘ WESPRĘ  JAK TRZEB A HA AH AH
A I POLICJĘ WESPRĘ JAK TRZEB A HA AH AH 26.11.2020, 20:19
NASTUKANY JAK ZAWSZE HA HA H O TEJ P[ORZE HA HA H A CO NIE MOGE KOBIECIE KUPIC PREZENTU HA AH AH KTO MI *** ZABRONI H AHJA HA LUBIE KOBIETY NIE JESTEM PEDZIEM W CZYM PROBLEM A ***Y Z wsi
taka prawda
taka prawda 26.11.2020, 19:43
Opłaty za śmieci w wersjach przygotowanych przez burmistrza to skandal!
dwa w jednym
dwa w jednym 26.11.2020, 20:23
Skandal i niesprawiedliwość. Dobrze pani Górka wygarnęła burmistrzowi.
A propo jednostek osadniczych
A propo jednostek osadniczych 26.11.2020, 16:29
To czy na danym terenie można się budować czy też nie to w znacznej mierze zależy od okupu.
???
??? 26.11.2020, 19:41
Jakiego okupu?
Okupant
Okupant 26.11.2020, 23:58
Taki bakszysz albo haracz. Delikatnie mówiąc trzeba wiedzieć komu dać kopertę i co ma w niej być.
bumerang
bumerang 26.11.2020, 16:10
O rany jak mi wstyd za tych gostków co" rzadzą" tym miastem. Kłamstwo, cwaniactwo, no dorobkiewicze kosztem biednych ludzi. Oj, wróci to do was szybciej niz myślicie, taka siara ludzi bez honoru !!!!
no tak
no tak 26.11.2020, 20:24
Bogaty biednegonei zrozumie.
chamstwo
chamstwo 26.11.2020, 16:05
Jakim prawem Sawaryn przerywa przewodniczącemu rady miejskiej i zwraca się do niego panie Guga? Panie przewodniczący, proszę zwracać się do tego pana gdy przerywa- panie Sawaryn. ANiech nie płacze teraz biedaczyna nad swoim losem. Bierz się chłopie za robotę
wstyd mi za niego
wstyd mi za niego 26.11.2020, 20:24
Prymitywne są te chwyty retoryczne Sawaryna. Poziom podstawówki.
ale jak widać odpowiednie...
ale jak widać odpowiednie... 26.11.2020, 21:18
Prymitywne - ale co powiedzieć o radnych, którzy nie potrafią zaradzić ani urzędnikom panoszącym się na sesji ani takim prymitywnym zagrywkom?
+++
+++ 26.11.2020, 19:32
Zlikwidował Dolną Odre.
oligofreno...
oligofreno... 26.11.2020, 18:59
Niby nauczyciele - a z osobami z zaburzeniami nie potrafią sobie poradzić?
psychiatra
psychiatra 26.11.2020, 19:53
Tu niestety potrzebny jest lekarz
Źle się ugadałeś chopie....
Źle się ugadałeś chopie.... 26.11.2020, 16:05
Może ten skarżący okupił się nie temu ?
jada
jada 26.11.2020, 20:25
Jaki skarżący? W jakiej sprawie?

Pozostałe