Odnotowano przypadek śmiertelny w powiecie. Kolejni zakażeni.

  • 26.11.2020, 11:11
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Odnotowano przypadek śmiertelny w powiecie. Kolejni zakażeni. Cowidowa karetka w Gryfinie.
Mamy dziś 28 nowych i potwierdzonych zakażeń koronawirusem w powiecie. Właśnie 26 listopada odnotowano kolejny przypadek śmiertelny. Pacjent zmarł w szpitalu, miał choroby współistniejące. W województwie ostatniej doby mamy 991 przypadków. W Polsce Ministerstwa Zdrowia odnotowało 16 687 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem. Czyli mamy kolejny lekki wzrost w porównaniu z ostatuimi dniami. Resort przekazał, że zmarło 580 osób.

W Szpitalu Powiatowym w Gryfinie przyjęto wczoraj wieczorem 2 nowych pacjentów. Mamy tez ozdrowieńców. Dziś wypisano dwie kobiety. W szpitalu przebywa 17 pacjentów.

Wielu mieszkańców naszego powiatu leży w szpitalach w Szczecinie. Duża część przebywa w tzw. izolacji domowej.

Dzisiejszy raport z Polski mówi o nowych zakażeniach koronawirusem z województw:

śląskiego (1824),

mazowieckiego (1785),

wielkopolskiego (1668),

warmińsko-mazurskiego (1210),

kujawsko-pomorskiego (1207),

dolnośląskiego (1112),

pomorskiego (1105),

łódzkiego (1099),

lubelskiego (1027),

zachodniopomorskiego (991),

małopolskiego (914),

podkarpackiego (649),

opolskiego (587),

lubuskiego (508),

świętokrzyskiego (473),

podlaskiego (464)

Co jeszcze ciekawe 64 zakażenia, to dane bez wskazania adresu. Jak poinformowało Ministerstwo Zdrowia, mają zostać uzupełnione przez inspekcję sanitarną.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (23)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

bistro
bistro 28.11.2020, 00:59
Trzeba czekać na szczepionkę.
Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło
Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło 26.11.2020, 23:26
ZUS powoli dochodzi do siebie i bierze głęboki oddech.
Polska statystyka
Polska statystyka 26.11.2020, 23:22
Panie ministrze ile dzisiaj jest zarażeń? Panie premierze a ile ma być ?
straszne toi
straszne toi 26.11.2020, 20:04
Narzekają na zaniki pamięci, problemy z koncentracją, ciężko im prowadzić auto czy skupić się na pracy. Osoby, które przeszły COVID-19 coraz częściej zgłaszają takie dolegliwości. Specjaliści mówią, że to mgła mózgowa. Może dotyczyć nawet jednej trzeciej zakażonych.
bełkot
bełkot 26.11.2020, 21:12
Czyżby w urzędzie covid był już parę lat temu?
sukcesów cały świat nam zazdości
sukcesów cały świat nam zazdości 26.11.2020, 19:07
Walczymy z wirusem aby nie zamykac gospodarki bo jak zamkniemy gospodarkę aby zwalczyć wirusa to nie bedziemy mieli za co walczyć z wirusem więc nie zamykamy gospodarki bo takie pomyłkowe dane mamy że nie musimy zamykać gospodarki aby seniorzy przeżyli i dalej brali kasę z zusu stare pasożyty jedne
Emeryt
Emeryt 28.11.2020, 00:02
Już niedługo a też zostaniesz pasożytem. Ci ludzie ciężko pracowali przez całe swoje życie aby utrzymać takiego nieroba jak ty.
skandal
skandal 26.11.2020, 17:32
Skandal z tymi oszustwami z ukrywaniem danych przez ministerstwo - przecież informacje o powiecie, ile osób, w jakim wieku -są istotne!!!
Hfhf
Hfhf 26.11.2020, 14:19
Ja jestem chory ale testu nie zrobię bo chce aby somsiad zlodziej też się zaraził i miał gorzej
pisobajzel
pisobajzel 26.11.2020, 18:16
Taka po prostu organizacja pisowskiego państwa - że ludzie boją się wpaść w tryby - póki jeszcze powłóczą nogami...
mistek
mistek 26.11.2020, 12:46
Nadal jest tylko 5 karetek kowidowych na powiat?
Powiat nie ma żadnej
Powiat nie ma żadnej 26.11.2020, 23:27
Na województwo
poprawka
poprawka 26.11.2020, 13:00
Poprawka - 5 karetek na cale województwo - od Koszalina po Myślibórz...
to tyle w temacie
to tyle w temacie 26.11.2020, 23:36
A jakaś nastolatka 2 dni czekała na pogotowie.
Przegraliśmy z zarazą dzięki Szumowskim, Kaczyńskim i Morawskim
Przegraliśmy z zarazą dzięki Szumowskim, Kaczyńskim i Morawskim 26.11.2020, 12:39
Na zarazę zapada w Polsce po 60 do 80 tysięcy ludzi dziennie. Umiera tysiąc do tysiąc pięćset albo więcej. Dlatego utajnili dane z SANEPIDU . Kłamią i oszukują naród. Według UE i WHO Polska jest obecnie jądrem zarazy. Wreszcie jesteśmy pierwsi panie Kaczyński. Zatajanie prawdy do zbrodnia przeciw narodowi. Precz z PiS. Precz z Kaczyńskim i pachołkiem Morawieckim.
To jest bezhołowie i burdel
To jest bezhołowie i burdel 26.11.2020, 12:33
Panie Sawaryn, powieś pan więcej tablic na nekrologi. Nie upadlaj nas. Nie chcemy zaklejać nekrologów innych, nie chcemy by nekrologi wisiały na drzewach, nie chcemy by nekrologi walały się po ziemi. Panie Sawaryn do roboty leniu. Wykaż empatię , współczucie. Czy ty jesteś zimnym draniem i gno**m? Czy ty jesteś Gryfinianinem?
śpioch
śpioch 26.11.2020, 17:34
ale o jaką zieleń miejską pani chodzi - zapytał zaspany na skargę o trawę po pas w całym mieście....
pisobajzel
pisobajzel 26.11.2020, 11:48
Fałszerstwa, zatajanie, bajzel. Nie wiem, co gorsze. Dlaczego nie można mieć takich danych ja do poniedziałku - wiek, płeć, powiaty w województwie?
Abba
Abba 26.11.2020, 11:38
Coraz mniej tych danych.
tutejszy
tutejszy 26.11.2020, 11:26
Poznaję, karetka jedzie ulica 1 Maja.
Gumowiec
Gumowiec 26.11.2020, 11:46
Po knagulca dzbana skórzanego wreszcie go dopadlo
Knagulec
Knagulec 26.11.2020, 14:03
Pozdrów starą
Knagulec
Knagulec 26.11.2020, 14:02
Knagulec ma się dobrze knago gumowa Pan Twoj
senior+
senior+ 26.11.2020, 11:24
Niezbyt optymistyczne dane. Zwłaszcza jeśli chodzi o zgony.

Pozostałe