Wiemy, o której godzinie otworzą za mostem drogę do Niemiec

  • 26.11.2020, 14:04
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Wiemy, o której godzinie otworzą za mostem drogę do Niemiec
Zgodnie z planem, zgodnie z tym co pisaliśmy niemiecka droga krajowa B113 zostanie oddana do użytku w piątek. Jednak nie od samego rana.

-Rejon Dróg Wojewódzkich w Chojnie informuje, że droga wojewódzka nr 120 odcinek Gryfino – Mescherin będzie otwarta dla ruchu od dnia 27 listopada 2020, od godz. 18.00. Jednocześnie strona niemiecka informuje, że droga B113 zostanie oddana do użytku, jednak możliwe, że w kolejnych dniach ruch będzie utrudniony przez częściowe zajęcie pasa drogowego. Ruch będzie wtedy regulowany za pomocą sygnalizacji świetlnej – informuje Krzysztof Ziętek, kierownik RDW w Chojnie

Główną przyczyną zamknięcia mostu na Odrze Zachodniej na 2 miesiące była budowa ścieżki rowerowej wzdłuż niemieckiej drogi krajowej B113.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (21)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ewa
Ewa 27.11.2020, 18:41
Czy przejazd jest otwarty?
Gryfinianka
Gryfinianka 27.11.2020, 13:25
Zazdroszczę sąsiadom pięknej ścieżki rowerowej.
Cieszę się i będę korzystać.
sauron
sauron 27.11.2020, 11:08
Brawo bracia Węgry. Razem z Polską ocalimy UE od dyskryminacji politycznej od nie przestrzegania praworządności. Unia jest związkiem państw, które każde ma swój rząd, własną kulturę, własną tradycję i historię.
do szpiega saurona
do szpiega saurona 27.11.2020, 13:29
sauron jeszcze zakrzyknij : Niech żyją komunistyczne Chiny!
I wtedy już wszystko będzie jasne zdrajco narodu polskiego.
sauron
sauron 27.11.2020, 11:04
Dziś Węgry Polska Słowenia jutro Litwa Łotwa Estonia po jutrze Włochy i Grecja Zakład. ?
do szpiega saurona
do szpiega saurona 27.11.2020, 13:30
Wam trollom zależy bardzo na rozbiciu Unii Europejskiej. O niedoczekanie wasze!
sauron
sauron 27.11.2020, 10:52
III Rzesza powstała zamiast Państwa Niemieckiego 24.03. 1933 r. w Poczdamie . Powstanie III Rzeszy miało na celu zdobycie przestrzeni życiowej dla Niemców kosztem innych państw oraz zdobycie niewolników do darmowej pracy i służenia Niemcom , jako rasie panów. Z czasem władze III Rzeszy zmieniły flagę , herb i hymn.III Rzesza miała istnieć tysiąc lat . III Rzesza istniała 12 lat . Cechą szczególna władz III Rzeszy było nieprzestrzeganie Prawa Międzynarodowego , umów międzynarodowych , czym spowodowali Niemcy wybuch II Wojny Światowej w czasie II WŚ zginęło 55 milionów ludzi . Zniszczenia były niewyobrażalne w przemyśle , Niemcy niszczyli całe miasta , istniały niemieckie obozy zagłady , aby zlikwidować całe narody , w szczególności naród żydowski . To był bilans strat w ludziach , przemyśle , budownictwie Na naszych oczach powstała IV Rzesza . Teraz Niemiecka Republika Federalna , każe siebie nazywać Unią Europejską. Czym się różni III Rzesza od IV Rzeszy … Różnice są poważne III Rzesza mordowała z urzędu żydów i komunistów , to teraz IV Rzesza całą siłę (...)

Część komentarza usunięta. Kwestie ideologiczne, quasi faszystowskie zostaw dla siebie.
administrator
do szpiega saurona
do szpiega saurona 27.11.2020, 13:31
Sączy wroga ideologię, a nóż znajdzie się jakiś naiwny. Niedoczekanie twoje szpiegu komunistyczny i zdrajco narodu polskiego.
sauron
sauron 27.11.2020, 10:20
Węgry nie Węgry, nie ma co się na nich oglądać. Nasze Veto wystarczy by szwabskie plany pokrzyżować! Nasi dziadowie nam pokazali jak ze szwabami należy postępować. A od tysiąca lat ich pycha jest znana w Europie: "innata Teutonica superbia"
do szpiega saurona
do szpiega saurona 27.11.2020, 13:32
Sauron wiesz jaka jest kara za zdradę narodu polskiego?
AP
AP 27.11.2020, 10:01
Brawo! Niemcy dbają o swoich obywateli którzy poruszają się na rowerach. U nas az strach wsiąść na rower, przez miasto nie przejedziesz bezpiecznie, a przecież to i ekologiczne i zdrowe...: (
Gumowiec
Gumowiec 27.11.2020, 08:36
Otworzą w ostatnią godzinę knagulca
pan w smokingu
pan w smokingu 26.11.2020, 23:47
Oki, będę stał z tortem i szampanem!
Nn
Nn 27.11.2020, 10:01
Super!
ufff
ufff 26.11.2020, 19:46
Wreszcie!!!!
Knagulec
Knagulec 26.11.2020, 17:37
Gumowiec knago nareszcie👉👌❤❤❤
Kamilek De Billek
Kamilek De Billek 26.11.2020, 16:43
Brawo punktualni i słowni sąsiedzi!
sauron
sauron 26.11.2020, 15:43
tyle lat na żądanie niemcow nie wolno bylo Polakom pracowac ani robic biznesu w niemczech! Za to oni bez pardonu wykupili wszystko co zagrazalo im, czyli: stocznie, zakłady przemysłowe, cukrownie, przemysl zbrojeniowy, po czesci rolnictwo(nie udalo im sie), Polski chlop jest duzo madrzejszy niz elyta wraszawki!). Pozamykali co mogli aby Polak byl parobkiem i kolonia szwabska a teraz to praworzadnosci nie ma, bo jednakl Polak to uparta bestia i sie im nie daje! Do boju Polsko! A dochtorów i ynżynierów z azji i afryki przyjmują bez szemrania, a te nie chcą arbajtować
do budy sauron
do budy sauron 26.11.2020, 19:47
A ten troll na urobku i zdrajca ojczyzny znowu nadaje na sąsiadów.
sauron
sauron 26.11.2020, 15:38
uwaga to moze byc podstep i zaskoczenie ,dziadek i ojciec zawsze tlumaczył Zeby nie ufac *** (cos w tym jest!!!)
W samo południe czy 15.10 do YUMY ?
W samo południe czy 15.10 do YUMY ? 26.11.2020, 15:10
Sawaryn musi się wyspać.

Pozostałe