Prokuratura bada sprawę tragicznego skoku z wieżowca

  • 26.11.2020, 18:38
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Prokuratura bada sprawę tragicznego skoku z wieżowca
24-latek w tajemniczych okolicznościach skoczył z gryfińskiego wieżowca. I to właśnie pewne wątpliwości zadecydowały, że zwłoki mężczyzny badać będzie biegły sądowy. Według świadków, na pierwszy rzut oka, było to akt samobójczy…

Najpierw mężczyzna siedział w oknie. Potem skoczył. To widzieli świadkowie. Nie zdążyła przyjechać pomoc, choć była już w drodze.

O czym mężczyzna rozmawiał przed skokiem? Dlaczego ściągnął koszulkę? Dlaczego wybił się z okna na klatce i skoczył?

Co go ostatecznie pchnęło do takiego czynu? - tę tajemnicę zabrał do grobu. Ale prokuratura postanowiła zbadać okoliczności zdarzenia.

Do tragedii doszło w poniedziałek 23 listopada 2020 r. w Gryfinie.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (58)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

gryfinianka
gryfinianka 07.12.2020, 10:28
WITAM widomo juz co sie stalo z tym mlodym chlopakiem ?
Beno
Beno 29.11.2020, 13:42
Prokuratura musi ustalić okoliczności śmierci.
black
black 28.11.2020, 19:41
Ostatnia rozmowa telefoniczna powinna dużo wyjaśnić...
m**i;)
m**i;) 27.11.2020, 22:03
I tak wyjdzie na jaw kto miesza. Pamiętajcie, ze rodzina nie odpuści wiec dobrze teraz powiedzieć wszystko;) a ja, mieszkanka Gryfina będę dociekać z nimi;)
Cioto
Cioto 28.11.2020, 17:28
I go.....sie dowiesz
Hmmm
Hmmm 28.11.2020, 19:58
Niby dlaczego tak uważasz?
Pod rozwagę tym, którzy myślą...
Pod rozwagę tym, którzy myślą... 27.11.2020, 20:25
Zginął człowiek i cicho nad jego trumną. Detektywi z bożej łaski się znaleźli. Zostawcie sprawę odpowiednim służbom, a rodzinie pozwólcie przeżyć ten ogromny ból w spokoju. To chyba nie jest za wiele?
Do Młodzierzy
Do Młodzierzy 27.11.2020, 18:00
Prośba jest. Używajcie poprawnie polszczyzny.
młodzież
młodzież 27.11.2020, 18:25
Nawzajem!
józek
józek 27.11.2020, 17:00
Pewnie główną przyczyną skoku będzie covid ...
Marta
Marta 27.11.2020, 18:25
Józek, i po co ten sarkazm?
CZAKI
CZAKI 27.11.2020, 13:44
Chciał się pewnie nauczyć latać.
ktoś bliski
ktoś bliski 27.11.2020, 11:52
Ludzie błagam, nie bądźcie tacy zaściankowi.. umówmy się, to są wieżowce- multum ludzi tam mieszka i nie wierzę by nikt nic nie widział! Postawcie się w sytuacji bliskich chłopaka, czy nie dociekalibyście prawdy? Choć raz solidarnie połączmy siły, to nie wojna- tu nikt nie straci głowy za udzielenie informacji! Każde info jest na wagę złota, pomóżmy bliskim znaleźć odpowiedź
Kto  napewno
Kto napewno 02.12.2020, 11:19
Po wyskoku było słychać jak by nie jedna a parę osób klaskało więc to bardzo dziwne że nikt nic nie widział nie słyszał jeszcze najlepiej takie osoby mogą powiedzieć że dopiero co się dowiedzieli i jeszcze odrazu po wyskoku ktoś zdjęcie zrobił i wrzucił do internetu jak leży jeszcze nie zaslonięty
88
88 27.11.2020, 10:15
Chłopak był z Pyrzyc, tam nie ma tak wysokich budynków.
ktoś
ktoś 27.11.2020, 12:21
Jakby miał z Pyrzyc specjalnie gdzieś jechać tylko po to żeby skoczyć z wieżowca to by pojechał do Stargardu bo bliżej.
ktoś
ktoś 27.11.2020, 12:13
Przyjechał specjalnie do Gryfina żeby skoczyć z wieżowca? Przecież Pyrzyce nie mają bezpośredniego połączenia transportem publiczym z Gryfiniem i trzeba się przesiadać w Szczecinie. No chyba, że przyjechał samochodem.
Do Seweryna
Do Seweryna 27.11.2020, 09:06
Więcej tablic na nekrologi.
Knaga
Knaga 27.11.2020, 00:41
Gumowiec nie znal gryfina ?
.
. 27.11.2020, 17:40
I znów odezwał się ten debil co pisze sam ze sobą Knagulec - Gumowiec !! Baranie jesteś chory to idź do psychiatry ! Żal czytać tę debilne konwersacje na poziomie szamba !! Człowieku kto cię spłodził i kto cię teraz pompuje !
łowca trolli
łowca trolli 27.11.2020, 17:44
do17.40: To proburmistrzowski troll, zostaw go w spokoju. Jego zadaniem jest odwracanie uwagi.
Żenada
Żenada 27.11.2020, 01:20
dajcie sobie siana, to nie jest czas i miejsce na wasze żałosne wysrywy.
Knagulec
Knagulec 27.11.2020, 01:17
Szacun cycu szacun
N.Z
N.Z 14.12.2020, 12:03
O proszę
Aa
Aa 26.11.2020, 23:59
Ludzie co wy tutaj piszexie ten chłopak nie mieszkal w Gryfinie! Nie znał nawet tego miasta! nie miał czym tam dojechac musial ktos po niego przyjechac! Rozmawial z kims przez telefon, a później ten telefon znalazł sie w innym miejscu niz w tym miejscu gdzie zgnilo czyli musial ktos ten telefon wziąść! Nie wierze ze ten chłopak popełnił samobójstwo i mam nadzieje ze sprawa sie wyjasnij i znajdą ta osobe ktora mu w tym pomogla! A wy nie piszcie tutaj głupot takich "mieszkal w Gryfinie" ipt.
viva
viva 26.11.2020, 23:05
Zginął człowiek, więc normalne, że trzeba wyjaśnić sprawę.
Kamila
Kamila 26.11.2020, 22:42
Prawdopodobnie dzięki mu zmarło i depresję miał..
...
... 27.11.2020, 19:03
Ze niby dziecko mu zmarło,? a skąd takie informacje w ogole skoro on z Gryfina nie byl.

Teresa
Teresa 26.11.2020, 23:04
Dzięki niemu co zmarło?
margaryna
margaryna 26.11.2020, 22:27
CIężko będzie coś teraz odtworzyć.
gumowiec
gumowiec 26.11.2020, 21:08
Brak spadochronu
Nz
Nz 26.11.2020, 22:00
Chyba brak mózgu zostaw taki komentarz lepiej dla sibie
ktoś bliski
ktoś bliski 26.11.2020, 20:50
[email protected]

Może jednak się uda..
Dedal
Dedal 26.11.2020, 20:42
Całe Szczęście ze cembał na kogoś nie wskoczył
a
a 26.11.2020, 23:21
'cembale', gdybyś choć trochę użył swojego mózgu to byś wiedział, że ludzie przed odebraniem sobie życia zazwyczaj nie myślą o konsekwencjach swoich akcji
twardy
twardy 26.11.2020, 23:34
A skąd ty wiesz co myślą ludzie przed odebraniem sobie życia. Możesz tylko wiedzieć od niedoszłych samobójców, a to nie to samo. Myśleć powinien każdy, nie ma usprawiedliwienia dla bezmyślności!
Knagulec
Knagulec 26.11.2020, 22:55
Po części dobrze gada gdyby dzieci byly na dole
Jj