Zmarł Mieczysław Rodak

  • 27.11.2020, 09:57
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Zmarł Mieczysław Rodak Mieczysław Rodak podczas jednej z sesji w wakacje br.
Był barwną postacią samorządowej społeczności gminy Widuchowa. W czwartek zmarł Mieczysław Rodak, sołtys Polesin. Miał 68 lat. Pochowany zostanie w Chojnie.
Pogrzeb odbędzie się w sobotę 28 listopada 2020 r o godz. 11 w Chojnie. Śp. Mieczysław Rodak spocznie na cmentarzu na Barnkowie (przy ul. Słowiańskiej w Chojnie).
Zapamiętamy go jako sołtysa występującego na sesjach w wolnych wnioskach i wciąż pytającego o remont dróg i chodników w Polesinach.
 
Przesłane kondolencje:
 
"Jest taka chwila, o której myślimy, która na pewno nadejdzie, ale zawsze nie w porę, zawsze za wcześnie”.

 

Najszczersze wyrazy współczucia

Rodzinie i Bliskim

ŚP. Mieczysława Rodaka

wieloletniego Sołtysa Sołectwa Polesiny

 

Wójt Gminy Widuchowa

Radni Rady Gminy Widuchowa

oraz pracownicy Urzędu Gminy Widuchowa

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (31)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

kol
kol 02.12.2020, 13:05
Spoczywaj w spokoju kolego! [*]
TO JA
TO JA 01.12.2020, 05:21
Pycha go zabiła i kpienie z Boga. Bóg ostrzegł wszystkich. Jest zaraza. Chrońcie się przed nią. Jesteście rozumni i jako ludzie macie metody. Wykorzystajcie je. Nie lekceważcie zarazy. Ale małpy pełne pychy zlekceważyły ostrzeżenia Boga. Co nam będzie p*******ł. Wiemy lepiej. Koronka różańcowa wystarczy i jak opluję lgbt lub kobietę. Będzie plus. I Bóg grzesznika ukarał. A śmierć przekazał mu drugi grzesznik. Ten co mu covid z komunią do ust wsunął. Pokora ! Tylko pokora wobec Boga nas ocali. Słuchaj zwykły patriotyczny Polaku katoliku, co do ciebie Bóg mówi codziennie. On mówi nie jeźdź po pijaku, nie bij kobiet, nie pedofil dzieci, bądź pokorny, nie grzesz pychą, nie śmiej się z praw natury bo one są moje. Natura głupcze to ja -Bóg.
JA GRZESZNY
JA GRZESZNY 01.12.2020, 10:18
My ludzie często błądzimy. Boże przebacz mi i moim braciom i siostrom.
nauka płynie
nauka płynie 02.12.2020, 01:01
Niech wiedzą, że pycha kroczy przed upadkiem.
Stańczyk
Stańczyk 30.11.2020, 23:14
Odwalił fajny skecz na koniec. Naśmiewał się z koronki i na nią padł. Takiego błazna to nawet na Wawelu nie było.
pamięć
pamięć 30.11.2020, 23:30
Ale dziś go nie ma wśród nas. Więc ciszej nad ta trumną, choc ona już w ziemi.
Jako ludzie jesteśmy omylni. Niech każdy się uderzy we własne piersi.
Memento mori
Memento mori 01.12.2020, 05:27
Musimy mówić o głupcu, że jest głupi czy , że był głupi i ta głupota go zabiła. Bo inaczej prawdą będzie ten tekst Polak przed szkodą i po szkodzie głupi. Jak prawił mistrz Jan :

"Cieszy mię ten rym: "Polak mądr po szkodzie";

Lecz jesli prawda i z tego nas zbodzie,

Nową przypowieść Polak sobie kupi,

Że i przed szkodą, i po szkodzie głupi".
grzeszny
grzeszny 01.12.2020, 10:21
Memento a może źdźbło w oku bliźniego widzisz, a w]belki w swoim nie? Nie ma w twoim wpisie co ty wtedy robiłeś. Jaką postawę przyjąłeś. Co zrobiłeś dla bliźniego swego? Łatwo krytykować po czasie. Łatwo się bić w cudze piersi.
Oczywista oczywistość
Oczywista oczywistość 02.12.2020, 00:47
Ja to siedzę w domu i izoluję się bo jest zaraza. Nie uważam, że muszę z tym zwracać się do Boga bo to już by była pycha, żeby mu pierdołą uwagę zawracać. Przecież wszyscy wiedza, że jest zaraza.
jednak rzeczywistość jest inna
jednak rzeczywistość jest inna 02.12.2020, 01:04
Co ty opowiadasz? Co czwarty nie wierzy a co drugi prawie nic sobie z tego nie robi. I dlatego się to tak rozprzestrzenia. I dlatego tylu ludzi umiera.
(*)
(*) 29.11.2020, 08:39
Maly czlowiek o WIELKIM SERCU do zobaczenia Panie Mietku (*)
Jola
Jola 29.11.2020, 03:13
Kim on był? Czym się zasłużył dla gryfina? Skąd ochodził? Czyim był agentem?
Krajan
Krajan 28.11.2020, 19:24
A mówił, że to bzdura ta koronka
cóż
cóż 28.11.2020, 22:56
Śmiertelna pomyłka...
Odegrał rolę błazna
Odegrał rolę błazna 01.12.2020, 05:33
Raczej głupota, pycha, lekceważenie innych ludzi i narażanie ich na chorobę a nawet na śmierć, lekceważenie Boga. Myślał, że jest najmądrzejszy , nawet mądrzejszy od Boga. Gdyby go słuchał to by żył.
biblista
biblista 01.12.2020, 11:47
Nie sądź a nie będziesz sądzony.
Koleżanka
Koleżanka 28.11.2020, 08:42
Żal....wielki żal ! Spoczywaj w pokoju !
Jędrek
Jędrek 28.11.2020, 01:50
Pokój Jego duszy!
Ela
Ela 28.11.2020, 00:28
Spoczywaj w pokoju wujku ,niech ci ziemnia lekką będzie , czuwaj panie nad jego duszą (*)
Robert Jan Kiersten
Robert Jan Kiersten 27.11.2020, 18:35
„W momencie śmierci bliskiego uderza człowieka świadomość niczym nie dającej się zapełnić pustki”
Józef Tischner

Kondolencje dla rodziny.
Mirek z żoną
Mirek z żoną 27.11.2020, 18:21
„Każdy człowiek, nawet najskromniejszy, zostawia ślad po sobie, jego życie zahacza o przeszłość i sięga w przyszłość”
ktoś kto niedawno stracił bliskiego
ktoś kto niedawno stracił bliskiego 27.11.2020, 18:11
"Zawsze nie w porę, zawsze za wcześnie" - święte słowa
Amelia Marta Wróbel
Amelia Marta Wróbel 27.11.2020, 16:04
Z głębokim żalem ( ja z mężem) przyjęliśmy wiadomość o śmierci sołtysa Mieczysława Rodaka. Rodzinie i Bliskim składamy wyrazy współczucia.
Jola Krone
Jola Krone 27.11.2020, 15:53
Zegnaj Mieciu!!!!🙏🏼💐❤️Kolezanka z Lisiego -Pola
P
P 27.11.2020, 15:40
A
Jola Krone
Jola Krone 27.11.2020, 15:57
Zegnaj Mieciu!!!!🙏🏼💐❤️ Kolezanka z Lisiego -Pola
b
b 27.11.2020, 15:40

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

sołtys z tej gminy
sołtys z tej gminy 27.11.2020, 15:24
Wyrazy głębokiego współczucia rodzinie zmarłego MIeczysława Rodaka wieloletniego sołtysa wsi Polesiny składają sołtysi.
Lena Gutkowska
Lena Gutkowska 27.11.2020, 12:57
Spoczywaj w pokoju Kolego.
Uczeń Pana Zawadzkiego
Uczeń Pana Zawadzkiego 27.11.2020, 15:54
Pozdrowienia z Lisiego Pola Pani Leno.
sołtys z sąsiedniej wsi
sołtys z sąsiedniej wsi 27.11.2020, 10:35
Za szybko... Stanowczo za szybko....
Niech spoczywa w spokoju!
z Lisiego Pola
z Lisiego Pola 27.11.2020, 10:30
Znam gościa, czy też znałem. W porządku był.

Pozostałe