Brakuje miejsc na nekrologi. Burmistrzu, zrób coś z tablicami - apeluje czytelnik

  • 27.11.2020, 15:00
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Brakuje miejsc na nekrologi. Burmistrzu, zrób coś z tablicami - apeluje czytelnik Dzisiejsza tablica z nekrologami na Górnym Tarasie.
Panie przewodniczący, chciałbym zaapelować do pana i M. Sawaryna aby pan zadziałał na niego i PUK, żeby zamontowano więcej tablic na nekrologii. Ma pan chyba jakąś empatię. Nie musimy się zaklejać i zrywać aktualnych zawiadomień o zgonie i pogrzebie. Niech ruszą te leniwe d**y!!! - w dość dosadny sposób apeluje czytelnik do władz.

Dziś, jak podawaliśmy, zmarły w powiecie gryfińskim 4 osoby zakażone koronawirusem. To oficjalnie. Wiadomo, że te liczby trzeba przemnożyć co najmniej 5, wtedy mamy faktyczną liczbę ofiar. A są jeszcze inne przyczyny zgonów.

Problem w tym, że w takim mieście jak Gryfino od pewnego czasu brakuje miejsc na nekrologi. Stąd dramatyczny apel czytelnika do władz Gryfina. Sytuacja krytyczna jest już drugi tydzień.

Jak widać pracownicy PUK kombinują, naklejając jeden nekrolog na drugi.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (81)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

88
88 01.12.2020, 12:52
Swoją drogą to wcale by nie ubyło iGryfino gdyby na swojej stronie zamieszczał takie klepsydry. Nie wiem czy dobrze odczytałem, ale czy na jednej z klepsydr widnieje Krzysztof Golisowicz ?
Wyrazy współczucia dla Ani.
red
red 01.12.2020, 13:02
Sawaryński PUK odmówił przysyłania informacji o zmarłych dwa razy w tygodniu.
?
? 01.12.2020, 14:53
Ciekawe, czyżby polecenie z góry od tego, co wysyłał do sądu na adres puku - w dodatku nieaktualny?
A niby dlaczego odmówił?
Przecież rodo nie obowiązuje w tym przypadku?
dziwne
dziwne 01.12.2020, 19:26
Układ rodzinny?
Damian
Damian 29.11.2020, 00:14
To zacznijcie leczyc ludzi, a nie przypisywac im Covid i do piachu.
zasuwa
zasuwa 28.11.2020, 23:26
A potoczna opinia brzmi, diabeł święconej wody się boi. A rzeczywistość pokazuje że ramię w ramię owieczki ogłupiają. i Czy to wina baranów.
ajwaj aleluja i na saturna
ajwaj aleluja i na saturna 28.11.2020, 17:52
13 sposobów zemsty iranu a tramp mówi ze uderzy w 52 cele w iranie cabaret ale wojna na prawdę sie zaczęła beda szukac tej broni masowego razenia z iraku ha ah ah i tego złota co wyparowało z wtc 9/11 ha ha ah
AJWAJ ALELUJA I  NA SATURNA
AJWAJ ALELUJA I NA SATURNA 28.11.2020, 17:18
TO NIE EPIDEMIA TO DEPOPULACJA CZY KTOS POSWIECIŁ WODE W MIEJSKICH WODOCIAGACH I ZARCIE Z MARKETÓW
ajwaj aleluja i na saturna
ajwaj aleluja i na saturna 28.11.2020, 13:27
depopulacja trwa 13*52=676 2024 reset tramp wygrywa wybory tak mówili chłopaki z mossadu ha ha ah wchodzimy w pas asteroid lofar działa bez zarzutu mysleli ze juz w 2020 jakąś większa je bnie juz chcieli zaczac wojenke na poczatku roku ale teraz się zacznie ustawka 13 sposobów zemsty iranu ha ha ah https://www.google.com/url?*
***
Sanek
Sanek 28.11.2020, 12:34
A może menager ds nekrologów M.S.jest dobry we wszystkich dziedzinach.
dobrze go znam
dobrze go znam 28.11.2020, 14:36
Taaaa, dobry... Pogrzebie każdą sprawę.
A tablic musi być więcej bo to dopiero początki
A tablic musi być więcej bo to dopiero początki 28.11.2020, 08:31
Co do tych klepsydr i nekrologów to powiem tylko tyle, że już w październiku umieralność w Polsce wzrosła o 100 % a w listopadzie o jeszcze więcej. I tym decydującym czynnikiem nie jest covid a brak dostępności Polaków do służby zdrowia co owszem jest następstwem zarazy.. Do tego doprowadził PiS. Za to Kaczyński z krwią Polaków na rękach może pochwalić się tym, że mamy najmniej(poza Turcją)w Europie lekarzy na 1000 mieszkańców. To są kolosalne różnice do średnia ków europejskich. W Polsce 2 lekarzy w Europie 6 na tysiąc.
Fen
Fen 28.11.2020, 01:46
Taki nastał dziwny czas.
Gryfinianka
Gryfinianka 27.11.2020, 20:26
Do Menadżera - Dyrektora szpitala Gryfinskiego- Apel!!! Proszę otwórzcie szpital dla odwiedzających, ponieważ nikt z rodzin nie chciał by się przyczynić do zajarzenia. Największym ryzykiem dla pacjentów jest sam personel szpitala , który po 8 godz. pracy idzie do domu spotyka tak osoba innych ludzi,robi zakupy. Nie wieże żeby za każdym razem kiedy wchodzi do szpitala personel robił testy. To wy szanowni pielęgniarki, lekarze ,którzy przychodzicie na oddziały przynoszenie ròżnego dziadostwa; bakterie czy wirusy. Macie teraz dobrze że was nikt nie kontroluje i robicie sobie żywnie co chcecie z pacjentami. Ta sytuacja kiedyś się skończy i ktoś się za tylko waszystko weźmie. Nie przejdzie wam tak łatwo jak poszło wam do tej pory. Jesteście najgorszym szpitalem w Zachodniopomorskim + Dębno. Możecie sobie podać ręce. Wykańczalnia.
Obserwatorka
Obserwatorka 28.11.2020, 00:09
Ma pani rację w całokształcie, nie umierało by tylu ludzi jak była by dostępna służba zdrowia. Największym zagrożeniem jest jak gronkowiec spotyka się z colvidem, który jest serwowany na tacy w Gryfińskim szpitalu. Obiecuję że się za to ktoś weźmie. Stary znudzony personel odejdzie na emeryturę i ustąpi młodym pielęgniarką a lekarze którzy powinni bawić wnuki w bujanym fotelu ustąpią młodym pełnym entuzjazmu lekarzą , który będzie zależało na wyleczeniu pacjentów.
Ola
Ola 27.11.2020, 23:39
Taka sytuacja jest wszedzie..nie ma nadzoru rodziny..
To jest wykończalnia.nie daj boze tam sie dostać.a juz nie z wirusem..
Ola pilnuj miejsca pod kocykiem
Ola pilnuj miejsca pod kocykiem 28.11.2020, 08:25
To szpital covidowy. Co ty Ola pieprz**z
To szpital zakaźny dla covidowców
To szpital zakaźny dla covidowców 27.11.2020, 23:00
Tam leżą tylko covidowcy i nie ma żadnych wizyt. To co beblesz to bełkot.
klepsydra
klepsydra 27.11.2020, 20:18
nekrolog jest w gazecie - tu jest klepsydra. Ale i tak wypadałoby zwiększyć, bo faktycznie ostatnio się nie mieszczą....
Gryfinianka
Gryfinianka 28.11.2020, 00:11
Jedna klepsydra, to jedno wartościowe życie. Brak miejsc na cmentarzu taka robią karierę w szpitalu.
vvvvv
vvvvv 27.11.2020, 19:31
Może jeszcze będziecie Saweryna wołać jak komuś but się rozwiąże.
Ciekawe jak on będzie w potrzebie to zaklei czy wyrzuci na śmieci by się…
Ciekawe jak on będzie w potrzebie to zaklei czy wyrzuci na śmieci by się zmieścić ? 28.11.2020, 08:33
To podobno gospodarz gminy. Podobno.
zakrętka
zakrętka 27.11.2020, 21:49
Zakrętki dla Sawaryna będzie zbierał radny Zenon T. z Radziszewa jak sam to kiedyś ogłosił
pasta do butów
pasta do butów 27.11.2020, 20:18
ty lepiej butów Sawarynowi nie wypominaj.
Nowator doradca
Nowator doradca 28.11.2020, 08:35
Niech zatrudni pucybuta albo kupi automaty do czyszczenia butów gminie.
No, no...
No, no... 27.11.2020, 23:09
A co ? Wyczyścił je w końcu ?
lenia burmistrza do porządku będziemy przywoływać
lenia burmistrza do porządku będziemy przywoływać 27.11.2020, 20:11
Sawaryn bierze za sprawy pochówku w gminie pieniądze. Wiemy,z ę nie radzi sobie z rozbudową cmentarza. Nie radzi sobie nawet z zamieszczaniem nekrologów.
Jak nie daje rady niech zrezygnuje. A jak bierze kasę za robotę to nie jej nie pier** tylko sumiennie ją wykonuje.
Jeżeli koronka różańca nie pomaga czy tp może być kara boża ?
Jeżeli koronka różańca nie pomaga czy tp może być kara boża ? 27.11.2020, 19:25
A w kościołach dalej sieją śmierć.
Xsionc Saint Water
Xsionc Saint Water 28.11.2020, 08:37
Modlitwa, pokropek i kadzenie.
Kapi
Kapi 27.11.2020, 19:24
KONARSKI i DUDAROWA nic nie robią. Drzewa tylko potrafią wycinać. Górny Taras przez nich będzie betonową pustynią.
mongolski wódz
mongolski wódz 27.11.2020, 21:50
Panie napoleonie, daj już spokój. Odpocznij ;)
kompetencja
kompetencja 27.11.2020, 20:20
tercet jak zwykle "oni winni, my nie nasza kompetencja"...
wio
wio 27.11.2020, 19:13
Władze gminy żadnych wniosków nie wysuwają. Nie są w ogóle elastyczni. Sawaryn jak koń ma klapki na oczach.
Kopyto
Kopyto 27.11.2020, 23:11
Jaki koń z klapkami takie horyzonty... .
Jack
Jack 27.11.2020, 19:07
Po co wydawać kasę. Ci co roznosili pansemię biorąc udział w demonstracjach organizowanych przez KO, które chce przejąć władzę. Tak, im o koryta chodzi, nie o wasze prawa. Konstytucję napisała lewica, później rzadzilo PO/KO i coś zrobili w waszej sprawie? Nic! Myślcie baby, zanim wyjdziecie na ulice. Przez was teraz ludzie umierają, powinniście stanąć przed sądem!
wyp...
wyp... 27.11.2020, 20:22
Widzisz skqwrlu pisowski - kucharki prezesa chciały przemycić ustawę. Odbierającą prawa człowieka rodzicom. Sprowadzające ich do inkubatora i bankomatu.
A rosnąć zaczęło jak ZABÓJCA wezwal bojówki pod kościoly...
cytat
cytat 28.11.2020, 09:43
Wtedy odezwie się i do tych po lewej stronie: "Idźcie precz ode Mnie, przeklęci, w ogień wieczny, przygotowany diabłu i jego aniołom! " Mt 25,41-43
tylko pytam
tylko pytam 28.11.2020, 14:35
cytat, a co ty taki nawiedzony?
do debila Jacka
do debila Jacka 27.11.2020, 19:13
Ciszej kmiocie Jack nad tymi trumnami!
...
... 27.11.2020, 20:23
Mówisz o 96 trumnach?

Dzisiaj, 19:07 Przez was ... ludzie umierają
Bez cenzury
Bez cenzury 27.11.2020, 23:13
Kaczyński ma krewna rękach, krew Polaków.
puk puk
puk puk 27.11.2020, 18:27
tak woli ścisłości żaden nekrolog nie został powieszony przez PUK
Lewa usługa ?
Lewa usługa ? 27.11.2020, 19:51
Spytaj burmistrzu w zakładzie pogrzebowym w PUK. Płaciłem za to i są.
Śledziona
Śledziona 27.11.2020, 18:47
Tylko przez PUKawkę.
nie moja kompetencja
nie moja kompetencja 27.11.2020, 18:41
Burmistrz nie moja kompetencja - a tablice to aby nie gminne? Zresztą - każda firma pogrzebowa tam wiesza - ale takie informacje to gestia gminy....
Maria
Maria 27.11.2020, 18:21
Ten apel do do pana Konarskiego i pani Dudar. Nadawca pomylił adresy celowo?????
Fakt
Fakt 27.11.2020, 23:15
Tomasz tomanie to twoja kompetencja te tablice.
radny
radny 27.11.2020, 18:47
Często adresy gubi na sesji Paweł Nikitiński.
nie moja kompetencja
nie moja kompetencja 27.11.2020, 18:43
Sawaryn opylił cmentarz starostwu? CO ty pitolisz? Tablice gminne, cmentarz gminny, kaplica - też gminna. Co zresztą jakby można było poznać....
Apel
Apel 27.11.2020, 16:27
Panie KONARSKI i pani DUDAR.
Może w końcu weźmiecie się za robotę i coś zrobicie z tym problemem. Do roboty.
Zawierucha
Zawierucha 27.11.2020, 23:16
Tomasz, Mietek wy t*many to waszezadanie.
nie moja kompetencja
nie moja kompetencja 27.11.2020, 18:44
A co, gmina opyliła cmentarz i jeszcze całe miasto razem z tablicami? A co ma powiat do spraw śmierci i organizacji pogrzebów w mieście?
niech każdy robi swoje
niech każdy robi swoje 27.11.2020, 18:26
A dlaczego mają pracować za Millera i Sawaryna. To oni biorą za to pieniądze.
Jack
Jack 27.11.2020, 19:09
To podlega pod starostwo gryfińskie. Nie znacie zakresu obowiązków to się nie wypowiadajcie
?
? 27.11.2020, 20:25
cmentarz podlega pod starostwo? PUK podlega pod starostwo? Miasto podlega pod starostwo? Czyś ty ostry cień mgły zaliczył?
knagulec.
knagulec. 27.11.2020, 16:23
Normalnie się rozpłakałem.Po przeczytaniu tego artykułu zmieniło się życie moje,mojej żony oraz sąsiadów.Rozważam samobójstwo.
 
Knagulec
Knagulec 27.11.2020, 19:53
Podszywajaca sie larwo zamilcz
psychiatra
psychiatra 27.11.2020, 18:40
Paweł vel Knagulec: Paweł weź po prostu leki.
Knagulec
Knagulec 27.11.2020, 19:48
Jaki Paweł nie znam typasa

Pozostałe