Pijana w BMW siedziała na miejscu kierowcy. Nie dała się sprawdzić alkomatem

  • 27.11.2020, 18:49
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Pijana w BMW siedziała na miejscu kierowcy. Nie dała się sprawdzić alkomatem
Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie otrzymał zgłoszenie o kobiecie, która „na MOPie Wysoka Gryfińska zakupiła alkohol, spożyła go. Aktualnie siedzi w pojeździe na miejscu kierowcy”. To musiało wywołać reakcje policji.

-Niezwłocznie na miejsce udał się patrol Ruchu Drogowego, który po chwili, w okolicy węzła Gardno, zatrzymał do kontroli pojazd marki BMW. W trakcie czynności funkcjonariusze ustalili, że 39 letnia kierująca, mieszkanka powiatu konińskiego, znajduje się w stanie nietrzeźwości lecz dokonano badania w tzw. trybie pasywnym, bez dokładnego wyniku, gdyż kobieta odmówiła wykonania precyzyjnego badania. W związku z czym pobrana została krew do badań. Kierującej zatrzymane zostało prawo jazdy – informuje sierżant sztabowy Jakub Kuźmowicz, rzecznik prasowy komendanta powiatowego policji w Gryfinie.

Do zdarzenia doszło 26 listopada. 2020 roku. Wezwanie było ok godz. 8.40. Sprawa zostanie przekazana do sądu.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (23)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Renata
Renata 01.12.2020, 05:41
Tata jest posłem z PiS to mogę robić co chcę.
mamma mija
mamma mija 29.11.2020, 18:37
Warunki się nie dostosowały do jej prędkości?
kwadratura koła
kwadratura koła 29.11.2020, 15:36
ale istnieje mozliwosc ze ja widzieli na mopie jak sie zataczała i jak ona dojechała na ten mop i jeszcze kupiła alkohol bo jest prohibicja a sprzedawca w mopie przebadał ja wzrokowo na zawartość alkoholu taki ma przenikliwy wzrok teraz biegły bedziedzie badał czy samochód to jej własność i czy nie czasem piła cos wczesniej jak kupiła tylko te cos w mopie a moze miała jeszcze w samochodzie ile wazy jak alkohol sie rozchodzi u kobiet nie dotyczy anny grodzkiej
Pzpr
Pzpr 29.11.2020, 15:18
Chyba że miała kluczyki w stacyjce to juz zmienia wszystko. A jak nie to mogą ją w pompke pocałować
ni nie wierzę
ni nie wierzę 29.11.2020, 14:51
To już nie można posiedzieć nawet we własnym samochodzie?
mozg
mozg 28.11.2020, 22:06
Z tego co widzę to kolejny amator" prestiżowych" marek samochodów, BMW
Pzpr
Pzpr 28.11.2020, 08:12
Przecież nie jechała....
siostra akcyza i brat pit
siostra akcyza i brat pit 29.11.2020, 15:50
to przez prohibicję alkohol w polsce jest nielegalny na kazdym cpnie i mopie nawet w niedziele i swieta TAK NAM DOPOMÓZ BUK
oni maja  taka opcję  wgrana jako  niewolnik egipski
oni maja taka opcję wgrana jako niewolnik egipski 29.11.2020, 15:39
ale ten z mopu miał alkotest w oczach i ja namierzył
Knagulec
Knagulec 28.11.2020, 01:56
Gumowca starą wycieli z pyty
.
. 28.11.2020, 06:00
I znów odezwał się ten d*** co pisze sam ze sobą Knagulec - Gumowiec !! Baranie jesteś chory to idź do psychiatry ! Żal czytać tę debilne konwersacje na poziomie szamba !! Człowieku kto cię spłodził i kto cię teraz pompuje !
Knagulec
Knagulec 29.11.2020, 02:23
I to po graty
Knagulec
Knagulec 28.11.2020, 17:26
Ciebie, Stary dzbanie
detektyw
detektyw 27.11.2020, 22:35
Pijana i nie chciała dmuchać ? Nie wierze , ktoś coś ukrywa !
doświadczony
doświadczony 28.11.2020, 01:42
Pewno inni dmuchali.
***
*** 27.11.2020, 22:09

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

dochodzeniowiec
dochodzeniowiec 27.11.2020, 20:08
Już wiem co to za skrót BMW. W tym wypadku pasuje jak ulał. Tak trochę droga dedukcji a trochę doświadczenia jacy ludzie jeżdżą jakimi samochodami. A więc rozszyfrowuję skrót:
B- - jak Będziesz
M - jak Miała
W - jak Wyrok.
pustynia wysusza
pustynia wysusza 27.11.2020, 20:55
Naprawdę do głębokich myśli żeś doszedł dzbanie.
doświadczony
doświadczony 28.11.2020, 19:45
Ale te myśli mają zastosowanie w życiu.
Oli
Oli 27.11.2020, 19:56
Co to znaczy "w trybie pasywnym"?
szkolony w Warszawie
szkolony w Warszawie 27.11.2020, 20:54
Pałka teleskopowa wyjaśnia wiele spraw.
//
// 27.11.2020, 20:20

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

wigwam
wigwam 27.11.2020, 19:56
To skąd oni pobrali jej próbkę?
detektyw
detektyw 27.11.2020, 22:36
Z wydzieliny też można pobrać próbkę.

Pozostałe