Zbigniew Bogucki nowym wojewodą zachodniopomorskim

  • 28.11.2020, 15:03
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Zbigniew Bogucki nowym wojewodą zachodniopomorskim Fot. ZUW
Sprawdziły się nasze przewidywania. Paweł Szefernaker, sekretarz stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji podziękował dziś 28 listopada 2020 r. wojewodzie zachodniopomorskiemu Tomaszowi Hincowi za pełnienie funkcji wojewody. Powołanie wręczył nowemu wojewodzie – Zbigniewowi Boguckiemu.
Nowy wojewoda pracę rozpoczyna w poniedziałek, 30 listopada. Zbigniew Bogucki jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Szczecińskim. Z zawodu jest adwokatem. Pracował w zachodniopomorskim oddziale wojewódzkim NFZ. Do 2012 r. pracował jako prokurator, później założył własną kancelarię adwokacką. Do momentu objęcia funkcji wojewody był również radnym sejmiku województwa zachodniopomorskiego.
 
- Dziękuję Panu Premierowi za zaufanie, którym zostałem obdarzony; to dla mnie honor i godność – podkreślił nowy wojewoda zachodniopomorski Zbigniew Bogucki. - Jednocześnie czuję olbrzymią odpowiedzialność, która od poniedziałku będzie na mnie spoczywać za losy 1,7 mln mieszkańców naszego województwa w tym szczególnie trudnym czasie walki, którą wszyscy toczymy z pandemią. Obejmując urząd wojewody zachodniopomorskiego wiem, że stanowiska oraz funkcje przemijają, ale powierzone są nam by dbać o dobro Rzeczypospolitej i jej mieszkańców, w tym wypadku szczególnie Pomorza Zachodniego. To będzie dla mnie najwyższym nakazem.
 
Żegnając się z urzędem wojewoda Tomasz Hinc powiedział:
- Dziękuję za możliwość sprawowania zaszczytnej funkcji wojewody przez 1000 dni. Powierzone mi zadania przedstawiciela rządu w terenie starałem się wypełniać jak najlepiej, a w codziennej pracy - dbać o rozwój województwa, poprawę jakości życia mieszkańców ich bezpieczeństwo oraz pomyślność. Dziękuję wszystkim, którzy mnie w tej pracy wspierali. Mojemu następcy życzę powodzenia i wytrwałości, bo wiem, jak ciężka praca go czeka.
 
Wojewoda Tomasz Hinc swoje obowiązki pełnił od 5 marca 2018 r., pracę w Zachodniopomorskim Urzędzie Wojewódzkim kończy 29 listopada 2020 r.
 
O tym, że to Zbigniew Bogucki może zostać nowym wojewodą napisaliśmy 14 listopada tutaj:
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (25)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

IPN SZCZECIN
IPN SZCZECIN 29.11.2020, 10:25
http://katalog.bip.ipn.gov.pl/… sprawdzony towarzysz z rodzinnymi koneksjami http://katalog.bip.ipn.gov.pl/…
nie takie proste
nie takie proste 29.11.2020, 10:57
Ale wina IPN nie przechodzi z ojca na syna.
zbieg okolicznosci
zbieg okolicznosci 29.11.2020, 11:09
a to rodzina adwokata jesli tak to czysty przypadek ze go wzieli do palestry ubeckiej w szczecinie
OKO HORUSA
OKO HORUSA 28.11.2020, 23:37
a dukaczewski szef byłych WSI chyba dostanie teke ministra ha ha ah zona jego tłum aczy dla PIS TO KTO TO WIE HA HA AH
dobra robota
dobra robota 28.11.2020, 23:22
Brawo p.Jarosławie.
PIS   PEJSY  I SATANIZM
PIS PEJSY I SATANIZM 29.11.2020, 10:39
WODZU PROWADZ NA KOWNO AH AH AH https://youtu.be/CuS1NQ8CGjk ONR OBÓZ NARODOWYCH ROZMODLEŃCÓW POLACY NA MADAGASKAR
Paździoch
Paździoch 28.11.2020, 22:05
W czuły punkt uderzone i wyją starzy koryciarze.
karuzela stanowisk
karuzela stanowisk 28.11.2020, 20:55
Wylansował się to teraz pójdzie zarobić. W przyszłych wyborach wystartuje...
no
no 28.11.2020, 20:24
no - zablokowałeś ale pisso ruskich nie - prymityw z ciebie miler,
bujaj się cieciu.
Knagulec.
Knagulec. 28.11.2020, 18:04
Popierałem i będę popierał PiS i żaden gumowiec mi nie zabroni popierać PiS i Jarosława Kaczyńskiego
Ha ha
Ha ha 29.11.2020, 07:52
I znów odezwał się ten parówa co pisze sam ze sobą Knagulec - Gumowiec !! Baranie jesteś chory to idź do psychiatry ! Żal czytać tę debilne konwersacje na poziomie szamba !! Człowieku kto cię spłodził i kto cię teraz pompuje !
Knagulec
Knagulec 29.11.2020, 02:21
Podszywajaca sie larwo japa
AJWAJ ALELUJA I NA SATURNA  13*52 =676  HA HAAH
AJWAJ ALELUJA I NA SATURNA 13*52 =676 HA HAAH 28.11.2020, 20:38
JA TEZ JAKO KATOLIK MUREM ZA JARKIEM ZAWSZE DZIEWICA TERAZ I ZAWSZE HA HA AH
piSSo ruSSki
piSSo ruSSki 28.11.2020, 16:59
piSSo ruSSkie bite paly co z Rydzykiem się ru_hały!
Wyyypppieerdalać z UNI RUSKIE KACAPY!!!!!!!!!!
Kinshasa
Kinshasa 29.11.2020, 14:44
Wróciłam ze spaceru kobiet, ze tak brzydko się wyrażasz?
lepiej
lepiej 29.11.2020, 13:33
Od ojca Tadeusza to ty się odpimkaj
Knagulec
Knagulec 29.11.2020, 01:01

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

bleeeeeeeeeeee
bleeeeeeeeeeee 28.11.2020, 21:34
Przestań te same głodne kawałki wypisywać bo to jest już nudne.
równą miarą - ha , ha ...
równą miarą - ha , ha ... 28.11.2020, 20:44
Ciekawe , dlaczego powyżej umieszczony hejt nie został zablokowany ? Widocznie jest miły dla administratora ! No dobra wiem będę - ZABLOKOWANY !
ło matko
ło matko 28.11.2020, 21:51
ZOMO chce demokracji. Ło matko...
nie ma miary dla rozpierdla..czy Polski
nie ma miary dla rozpierdla..czy Polski 28.11.2020, 20:54
A zgłosiłeś komentarz dzbanie? Skąd ma wiedzieć co tobie miłe a co nie miłe?
no
no 28.11.2020, 17:45

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

AJWAJ ALELUJA I NA SATURNA
AJWAJ ALELUJA I NA SATURNA 28.11.2020, 16:58
o to znów zaczniemy statki budować ha ha ah TE KOSMICZNE HA HA AH
dec
dec 28.11.2020, 15:38
Hinc się nadawał a ten zobaczymy.
no
no 28.11.2020, 22:22
do czego ? lansowania LGBT
Roger