Specjalne wyróżnienie w „Orfeusz Italia 2020”

  • 30.11.2020, 14:14
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Specjalne wyróżnienie w „Orfeusz Italia 2020” dost.
Marika Filińska, wokalistka z Cedyńskiego Ośrodka Kultury i Sportu, wzięła udział w XIII Międzynarodowego Internetowym Festiwalu Sztuki "Orfeusz w Italii 2020".

Organizatorem Festiwalu było Art Center „Karnolski” we Włoszech, który organizuje przez ponad 30 lat festiwale i konkursy o zasięgu krajowym i międzynarodowym. Celem Festiwalu "Orpheus in Italy" jest dążenie do rozwoju i promocji sztuki dla dzieci i młodzieży, tworzenie warunków do wymiany międzykulturowej, nowych przyjaźni, edukacji w zakresie tolerancji i zrozumienia, zapewnienie prestiżowych form wyrażania talentu.

Marika ponownie została zauważona przez kolejne międzynarodowe jury i otrzymała wyróżnienie SP - Special Prize LA VOCE PIU IMPRESJONANTE
(z wł. Najbardziej Imponujący Głos). Gratulujemy Marice sukcesu oraz jej rodzicom talentu muzycznego córki i wspierania jej w rozwoju muzycznym.

Instruktorem jest Ewa Kwiecień.

Zapraszamy do obejrzenia uroczystej gali przyznania nagród i wyróżnień, która odbyła się online na festiwalowym kanale youtube 21 listopada:

 

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ORFEUSZ  HA HA AH
ORFEUSZ HA HA AH 30.11.2020, 15:54
po śmierci eurydyki keca mnie tylko chłopczyki ha ha ah i owidiusz
prof
prof 30.11.2020, 14:48
Brawo Ty Marika!

Pozostałe