Koronawirus przyszedł także po mnie

  • 19.12.2020, 09:27
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Koronawirus przyszedł także po mnie Zdjęcie pochodzi z fanpage'u Olgierda Geblewicza.
Moi drodzy. Na kilka dni znikam - koronawirus przyszedł po mnie tym razem. Jestem pod fachową opieką naszych medyków z „Arkońskiej”. Serdecznie dziękuję im za pełną empatii i poświęcenia pracę. Wszystkim życzę dużo zdrowia - napisał na swoim fanpage'u marszałek województwa zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz.

Marszałek Olgierd Geblewicz został przewieziony do szpitala w piątek 18 grudnia 2020 r. Leczony jest w Samodzielnym Publicznym Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym przy ul. Arkońskiej w Szczecinie.

 

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (135)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Kurwin
Kurwin 13.01.2021, 21:05
Olgiert ty cfelu oddawaj moją nagrode i wstawaj z wyra
Tumanowicz
Tumanowicz 06.01.2021, 19:53
Olgiert wstawaj z wyra gwiezdna flota wzywa
Ajwaj
Ajwaj 06.01.2021, 19:59
Racja HA HA AH
Syn ajwaja
Syn ajwaja 05.01.2021, 22:05

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

88
88 24.12.2020, 08:24
Jak zdrowie pana marszałka?
https://www.youtube.com/watch?…
ccc
ccc 21.12.2020, 15:40
Szkoda, że nie kostucha.
pytanie retoryczne
pytanie retoryczne 23.12.2020, 01:41
Jakim trzeba być człowiekiem aby żałować, że ktoś nie umarł?
sołtysowa z południa pow. gryfińskiego
sołtysowa z południa pow. gryfińskiego 20.12.2020, 21:57
Szybkiego powrotu do zdrowia!
no nie
no nie 20.12.2020, 22:07
A co myślisz że kolejnego granta sołeckiego dostaniesz Kaśka?
*** ***
*** *** 20.12.2020, 19:42

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

olgierd wstawaj GWIEZDNA FLOTA WZYWA HA AH AH 7 SATURIAŃSKA RAKIETA HA…
olgierd wstawaj GWIEZDNA FLOTA WZYWA HA AH AH 7 SATURIAŃSKA RAKIETA HA AH AH 20.12.2020, 19:39

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Nikobelicz
Nikobelicz 20.12.2020, 18:47

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Ewa
Ewa 20.12.2020, 21:38
Przecież to mowa nienawiści. Zgłaszam wpis do administratora!
jestem w szoku
jestem w szoku 20.12.2020, 17:23
Ależ nieszczęścia przyciągają hieny i sępy.
CHODZONY  COVID    NOWY SZCZEP    HA HA AH
CHODZONY COVID NOWY SZCZEP HA HA AH 20.12.2020, 17:09

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

cytat
cytat 20.12.2020, 16:36
Nie pamiętam, podobnie jak "seniorka", żeby ten człowiek był chamski, grubiański, agresywny - a to wyjątek w polityce. Ileż agresji wzbudza ile mściwej satysfakcji, że chory i w szpitalu...
Wstyd, PSEUDO katolicy...

seniorka Wczoraj, 22:46 Mam wiele zastrzeżeń do partii (zresztą do każdej mam) - ale ten CZŁOWIEK nigdy nie pamiętam, żeby odezwał się do kogoś obraźliwie, żeby był agresywny.
Zachorował - pokazał, że każdy może trafić do szpitala.
Tyle jadu ile wylało się z tych, co to "Boga na ustach i językach" - ale nigdy w sercu nie mieli - to aż przerażające.
Jak faszystowskich żołnierzy niemieckich klamra od pasa GOTT MIT UNS - która wielu Polakom wbijała się w ciało...

Zarzuty, że "za dobrze wygląda" - a co czekacie niecierpliwie na zdjęcie spod respiratora?
Obyście się nigdy nie doczekali!
Dużo zdrowia proszę pana!!!!
Wacek
Wacek 20.12.2020, 15:51
(…)Przyjmij jeden nick i przestań w kółko pisać to samo.Komentarz usunięty.administrator
Wacek
Wacek 20.12.2020, 16:07
Do administratora *** sie cfelu razem z tym olgiertem
rejestrator
rejestrator 20.12.2020, 16:23
Jak poleciałeś po adminie to pewno możesz już czuć się zbanowany.
tak uważam
tak uważam 20.12.2020, 17:24
Internetowy hejt powinien być usuwany automatycznie.
cóż
cóż 20.12.2020, 17:46
Ludzie sfrustrowani to wyżywają się na innych.
Ajwaj
Ajwaj 20.12.2020, 16:46
A kim ty jestes zwykly komunista
Knaga
Knaga 20.12.2020, 15:46
(…)Przyjmij jeden nick i przestań w kółko pisać to samo.Komentarz usunięty.administrator
Oluś
Oluś 20.12.2020, 15:42
(…)Przyjmij jeden nick i przestań w kółko pisać to samo.Komentarz usunięty.administrator
olgierd wstawaj GWIEZDNA FLOTA WZYWA HA AH AH 7 SATURIAŃSKA RAKIETA HA…
olgierd wstawaj GWIEZDNA FLOTA WZYWA HA AH AH 7 SATURIAŃSKA RAKIETA HA AH AH 20.12.2020, 13:28

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

zdroworozsądkowy
zdroworozsądkowy 20.12.2020, 12:16
A przecież to tylko kropla w oceanie nienawiści, jaki rozlewa się w sieci.
Recman z gierki
Recman z gierki 20.12.2020, 12:10
To nawet polak nie jest zwykły frajer
obywatel
obywatel 20.12.2020, 11:18
Nigdy nie lubiłem tego człowieka ,ale jest chory więc życzę mu powrotu do zdrowia .Pozdrawiam.
Koadet
Koadet 20.12.2020, 12:05

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Proncik
Proncik 20.12.2020, 11:16
Wstawaj z tego wyra nie rób z siebie emeryta
a żebyś się doczekał, czego innym życzysz...
a żebyś się doczekał, czego innym życzysz... 20.12.2020, 12:19
Aleś ty prymitywny jesteś - że też tacy są jeszcze na świecie....
Tumanowicz
Tumanowicz 20.12.2020, 12:04
Hahaah oh ah fajny komentarz
WIECZOREK
WIECZOREK 20.12.2020, 12:59
TO NIE MÓJ HA HA AH
Kancelaria
Kancelaria 20.12.2020, 13:03
Jak to nie ah ha ha idziemy dzis sie bzykac zboczuszku hAhhahh ohhhhhhh
MAŁOLATA  ANDEGAWEŃSKA
MAŁOLATA ANDEGAWEŃSKA 20.12.2020, 15:40
ja tylko trzynastki jak KRÓL AH AH AH
obywatelka
obywatelka 20.12.2020, 12:31
Brak słów co za bezsens OPAMIĘTAJCIE się Ty jesteś Polak i tak bliźniemu dokładasz? OPAMIĘTAJCIE nie wiecie co czynicie!!
Pimpek
Pimpek 20.12.2020, 13:12
Możesz mi zrobic loda !?
UBywatel
UBywatel 20.12.2020, 13:02
ZYDY OPAMIETAJCIE SIE DOŚĆ TYCH SZOPEK Z COVIDEM
oburzona
oburzona 20.12.2020, 14:11
Ubywatelu ty zwyrodnialcu! Zgony i zachorowania nazywasz szopką?

Pozostałe