Jak tu zaparkować? - pyta czytelniczka, pokazując architektoniczny absurd

  • 20.12.2020, 21:38
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Jak tu zaparkować? - pyta czytelniczka, pokazując architektoniczny absurd… czytelnik Jak na taki parking wjechać i wyjechać aby nie przejechać przez parking i nie zniszczyć drzewek.
Obok dworca PKP w ramach przebudowy ulic Sprzymierzonych i 1 Maja w ramach projektu metropolitalnego zmieniono też otoczenie. Koło samego dworca wytyczono 4 miejsca parkingowe. W tym dla osoby niepełnosprawnej.

-Niby cztery miejsca, w tym jedno dla osoby niepełnosprawnej. Jak tu jednak zaparkować? - pyta pani Agnieszka i przesyła zdjęcia (w fotogalerii wszystkie do obejrzenia).

Taki to architektoniczny koszmarek zaproponowano podatnikom za ich własne podatki.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (58)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

88
88 11.01.2021, 08:39
Wystarczy wstawić stojak na rowery i skrzynki. skrytki na kaski dla kierowców jednośladów ,no i oczywiście odpowiednio oznaczyć. Po problemie. he,he,he
schody pana M...
schody pana M... 25.12.2020, 21:25
Forsa za projekt wydana. Za wykonanie - wydana. Ktos to odebrał. Ktoś to akceptował.
No i już - kasa poszła, kar nie naliczono.
Wszyscy zadowoleni...
Brak słów
Brak słów 22.12.2020, 22:42
To chyba ten sam projektant co zieleń projektuje w Gryfinie.... Ciekawe co on bierze..
schody M., parking M.
schody M., parking M. 04.01.2021, 22:14
Śp. Henryka Piłata by za to pewien redaktor mający siedzibę w należącym do pewnego radnego lokalu za takie lądowisko dla helikopterów podał do sądu...
To projektował i zaakceptował człowiek ułomny
To projektował i zaakceptował człowiek ułomny 22.12.2020, 11:41
Nie uwierzyłem, aż poszedłem to obejrzeć. Fakt. Jak na zdjęciu.
Optymist.
Optymist. 22.12.2020, 09:08
To jest parking dla obiektów latających.
ufok
ufok 22.12.2020, 10:47
ufoki z tercetu - ale dlaczego są 4 miejsca - a tylko jedno dla ufoka niepełnosprawnego?
Dramat
Dramat 22.12.2020, 16:21
To dla niepełnosprawnego to dla projektanta co nie musi płacić kar umownych. 
Zcc
Zcc 21.12.2020, 20:28
To jest po to, zeby ludzie nie gadali, ze u naa wolnych miejsc parkingowych nie ma
szkoda słów...
szkoda słów... 22.12.2020, 00:53
Mogli na dachu te linie namalować - taniej by wyszło, więcej by się zmieściło - i tak samo mądre by to było...
wstrząśnięta
wstrząśnięta 21.12.2020, 18:58
Ewenemet niezły!
dziwne a jednak
dziwne a jednak 21.12.2020, 18:19
A podobno Tomasz Miler zaparkował!
:):):)
:):):) 21.12.2020, 18:38
to żółte na miejscu dla niepełnosprawnych to jego pojazd? W sumie - nie dziwi mnie to....
Jarek
Jarek 21.12.2020, 16:10
Najtrudniej będzie zaparkować niepełnosprawnym.
schody pana M...
schody pana M... 25.12.2020, 21:27
Za to jak już niepełnosprawny wniesie ten swój samochód na miejsce - to potem tylko podskoczy do okna i już jest przy kasach biletowych...
;)))))))))
;))))))))) 21.12.2020, 13:22
Dobre !!!
A daj pan spokój
A daj pan spokój 21.12.2020, 12:47
Czy Tomasz M . Czuje że MYŚLENIE Jemu "BUL" sprawia ??
bulli
bulli 21.12.2020, 13:06
Panie Tomaszu, łączymy sie w "bulu".
żeby myśl zabolała, musi zaistnieć....
żeby myśl zabolała, musi zaistnieć.... 21.12.2020, 13:20
jaki "bul"? Tam NIC nie sprawia "bula" - przecież widać po efektach....
wujek dobra rada
wujek dobra rada 21.12.2020, 12:42
Tomaszek zapewne nie widzi tu żadnego problemu. Bierzesz samochód pod pachę, stawiasz go gdzie chcesz, bo aż cztery miejsca wolne i gitara! Cieszcie się, że szlabanu tam nie postawił ;)
szlaban na resoraki?
szlaban na resoraki? 21.12.2020, 12:51
To trzeba było powiedzieć, że to na resoraki:) A co do szlabanu - zobaczcie parking przed urzędem. Szlaban, parking, szlaban PARKING - poza szlabanami - ale trzeba przejechać przez dwa. Jak nie będzie miejsca na tym poza szlabanami - nie cofniesz...
🤥
🤥 21.12.2020, 12:25
Panie Miler
Dałeś się poznać z najgorszej strony.
Podwójne schody w parku, brak parkingu i bezpiecznego dojazdu do hali ( dobrze że powiat nie chce mieć udziału w tej hali) to jeszcze parking przy dworcu też musiałeś spier.olić?
A ja myślałem, że tylko kłamać i to przed kamerą i plotkować potrafisz !!!
moja żona zofia
moja żona zofia 21.12.2020, 17:16
Tak apropos podwójnych schodów to te stare można by lekko naprawić i doświetlić bo dużo osób z nich korzysta jadąc do pracy. A cała reszta nie dziwi już nic. W zasadzie czekam jak w Gryfinie statki kosmiczne zaczną lądować na miejskich trotuarach. Taka to magia nastała w naszym mieście wszystko z kosmosu nawet parking.
Najtańszy z najtańszych
Najtańszy z najtańszych 21.12.2020, 12:22
To nie jest żaden absurd lecz niebywały przebłysk mojego twórczego geniuszu dzięki któremu nie musiałem zapłacić gminie prawie stu tysięcy należnych kar umownych.
pamiętam
pamiętam 21.12.2020, 12:38
Jak były głosy, że zamiast betonozy lepiej zrobić kładkę przez całe tory - taką jakich kilka jest na Gdańskiej - z 9 maja do 1 maja - z zejściami i windami na perony - to się terceciarze pultali "nie moja kompetencja"...

Cóż - faktycznie - budowa takich kładek to specjalistyczna firma, windy też w okolicy nikt nie wyprodukuje - jak tu "negocjować"?
rozbawiona
rozbawiona 21.12.2020, 12:26
Dobry zart tymfa wart.
chech
chech 21.12.2020, 10:02
Jak spartaczyli parking przy mauzoleum, z brakiem wyjazdu na Niepodległości i brakiem miejsca na autobus - to planują rozwalanie połowy parku - a tu co - zburzą dworzec?
Trio znaczy tercet ?
Trio znaczy tercet ? 21.12.2020, 07:06
Czyżby geniusz Tomasza M. ????
Niepełnosprawny
Niepełnosprawny 21.12.2020, 04:43
Idealny temat na ABSURDY DROGOWE w TVN TURBO. To i może cała Polska by się pośmiała. Proponuję nagrodę przyznać nagrodę ZLOTJ Klepki.
Rżądy idiotów ?
Rżądy idiotów ? 21.12.2020, 00:57
Pomnik głupoty, ktoś napisał tyle, że ta ekipa, takie pomniki stawia co kilkanaście metrów i ja przeciw temu protestuję. Obok tego pomnika drugi to wycięta ze starych drzew skarpa po drugiej stronie ulicy, trzeci to wnęka pod salą gimnastyczną przy liceum - to według planu, cztery miejsca garażowe bez wjazdu i wyjazdu, Kolejny to wyjazd z terenu sali gimnastycznej na parkowe alejki i brak wyjazdu (wbrew pierwotnym planom) na ul. Niepodległości. Kolejne pomniki głupoty to zwężenie jezdni ulicy 1-go Maja i brak ścieżki rowerowej w tej ulicy łączącej ścieżki z nabrzeża i ul. JP II. O wycinaniu parku pod ulicę Parkową, chodniki i parkingi nie wspomnę a to nas czeka już za kilkanaście dni w przyszłym roku. Ufff, dalej niech wymienia ktoś inny.
P. s. A doniesienie do prokuratury w sprawie zniszczenia kortów przy Lagunie już wyszło ? Sawaryn! Donieś na siebie.
lol
lol 21.12.2020, 17:19
Ble ble jest tona dziwnych spraw i co na igryfino chcecie to rozwiązać naprawdę? Przecież to woda na młyn.
dodać można....
dodać można.... 21.12.2020, 10:08
i jeszcze "wykręcacz nóg" w postaci obniżonego w stosunku do chodnika krawężnika szerokości kilkudziesieciu centymetrów - pułapka dla mniej uważnych. I tragedia, jak ktoś przewróci się na jezdnię...
Następny OKAZ do kolekcji
Następny OKAZ do kolekcji 21.12.2020, 09:28
Dodać wypada do gryfińskiej kolekcji słynne schody nazwane nieformalnie przez mieszkańców imieniemTomka Millera , w parku , jedne obok drugich , kuriozum głupoty , zamotanie z poplątaniem i teraz dopiero bardzo niebezpiecznie !
cha cha
cha cha 21.12.2020, 00:23
Bo to na minihelikopter stanowisko jest.
ii
ii 21.12.2020, 12:55
albo na rower
niestety
niestety 21.12.2020, 13:07
Ale żeby na rower to trzeba przejechać przez trawnik.
chech
chech 21.12.2020, 09:59
popatrz na oznakowanie - na cztery minihelikoptery, w tym jeden dla niepełnosprawnych:) O ile o skrzynkę na piasek nie zahaczy....
prok.