Czy to była wyborcza ściema" - pyta czytelniczka

  • 08.01.2021, 16:16
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Czy to była wyborcza ściema" - pyta czytelniczka
-Przed wyborami w 2014 r. gryfińskie targowisko było priorytetową sprawą... Chyba nadal ją pozostaje - wnioskuje czytelniczka i przesyła zdjęcia.

Za targowisko odpowiadają władze gminy. Mogłyby skończyć tak jak korty, ale na szczęście są tam użytkownicy, wielokrotnie "kołowani" przez władze...

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (52)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Marcin
Marcin 11.01.2021, 17:52
A w latach 90 to był taki fajny rynek
AJWAJ ALELUJA I NA SATURNA
AJWAJ ALELUJA I NA SATURNA 10.01.2021, 16:57
mnietek bedzie tam handlował obligacjami gminnymi ha ha ah dawać ta listę WYBRAŃCXÓW z tw yodą na czele i listę tych tzw nowosiedleńców a dowiemy się kto MNIETKIEM STERUJE HA HA AH
chętny na kupno
chętny na kupno 10.01.2021, 17:01
Kiedy?
garncarska 5 szczecin
garncarska 5 szczecin 10.01.2021, 22:10
jak kahał wydrukuje
"ludzi nie obchodzi, czyja to kompetencja" itd...
"ludzi nie obchodzi, czyja to kompetencja" itd... 10.01.2021, 16:42
Czy w tym mieście tercet, który tak pchał się do władzy (wszystkimi metodami) odpowiada za cokolwiek? Czy coś jest "kompetencją"?
TM
TM 10.01.2021, 07:53
To wina Długoborskiego bo to on 30 lat temu przeniósł targowisko z centrum na rogu Chrobrego i 1-go Maja i Kościelnej. My od sześciu lat też się staramy ale nam nie idzie to. Nie mamy nawet pomysła.
zydy z powiatu
zydy z powiatu 10.01.2021, 14:32
długoborski zaszył się w norze tak jak i całe starostwo
łowca trolli
łowca trolli 10.01.2021, 17:51
Nie mieszaj trollu starostwa w sprawy targowiska. To tylko i wyłącznie kompetencja burmiszcza, który miał wiele pomysłów na Gryfino przed wyborami, w tym na targowisko
żyd & spółka
żyd & spółka 11.01.2021, 00:17
te pegerusy ze starostwa i tak robią dla wieczorka dewelopera tak jak i mnietek
cóż
cóż 10.01.2021, 15:17
Emerytowany polityk. Sam siebie takowym uczynił.
doTM
doTM 10.01.2021, 09:41
Tomku ty winę widzisz we wszystkich tylko nie w waszym leniwym tercecie.
morka
morka 10.01.2021, 00:17
To nie tylko ściema ale zwykła niegospodarność. Jak można było dopuścić do takiego stanu?
taka prawda
taka prawda 10.01.2021, 00:29
w internecie można różne rzeczy przeczytać pod hasłem "czyściciele nieruchomości"...
wieczorek deweloper
wieczorek deweloper 09.01.2021, 14:34
mnietek to kiedy zamykasz to targowisko bo my z kahałem chcemy bloki stawiać mamełe sie pyta az jej baletki spadły
Srutututu
Srutututu 08.01.2021, 23:31
Generalnie to ja obiecuję nie tylko w kampaniach wyborczych ale codziennie. Dla każdego coś miłego. I nie dotrzymuję czyli moczę. A nawet raz dotrzymałem o czym wielokrotnie co roku od 6 lat mówi wam Nikotyński. To mój słynny fundusz lekowy. Walczę, żeby coś jeszcze dotrzymać albo przejdę na pampersy bo mi już śmierdzi.
Mam pomysł na miasto  - godoł
Mam pomysł na miasto - godoł 10.01.2021, 09:16
Od siedmiu lat. Czas leci. Mietek powiedział: " siedem lat a wy nawet nie dacie pomyśleć.
Felek
Felek 09.01.2021, 11:29
Tam same podróbki można nabyć g***o nie targowisko
do gardzącego biedniejszymi od siebie...
do gardzącego biedniejszymi od siebie... 09.01.2021, 13:07
srutu tutu teraz gardzi? A jak trzeba było walczyć ze śp. Piłatem to nawet na rynek ze srututelkiem chodził i podjudzał?
!!!
!!! 10.01.2021, 07:56
Judasz judził. Potem okazało się , że jest g*****.
"mam pomysła" Ferdek KIEPSKI...
"mam pomysła" Ferdek KIEPSKI... 08.01.2021, 22:50
tercet "miał pomysła" Nikitiński zdaje się "zespół" który miał doprowadzić do remontu targowiska do grudnia 2016...
Ale widać spalony budynek kawiarni przy kortach, korty, komenda policji, pałacyk pod lwami, o którym taki jeden powiedział że "trzeba zburzyć jak się nie wyrwie kilkunastu milionów"... - to teraz standard.
Jak kamienica na Targowej...
Jak nabrzeże - którego przez 6 lat nie zagospodarowali, bo jedynym pomysłem jest opylenie majątku gminnego prywaciarzom...
EK
EK 08.01.2021, 22:18
Za prowadzenie targowiska, tak jak i za spalonego Gema odpowiada OSir pod przywództwem byłego vice burmistrza.
wyliczanka
wyliczanka 09.01.2021, 19:05
Jaki dyrektor takie menagerowanie. :(
łowca idiotów
łowca idiotów 10.01.2021, 10:45
Paweł, jak coś nie pyka to nie twoja wina. Według twojego zarządzania już w grudniu 2016 miało być po remoncie targowiska. Odwal się od menedżerów w tym konkretnym przypadku
ale to gmina bez...
ale to gmina bez... 09.01.2021, 20:52
jaki właściciel, takie gospodarzenie....
no tak
no tak 09.01.2021, 21:09
Dokładnie tak - ale to gmina bez ....
Dae
Dae 08.01.2021, 21:34
Piłat zaczął rozwalać targowisko, obiecując zmianę lokalizacji, wiedząc że słowa nie dotrzyma. Wiadomo było że targowisko w tym miejscu nie ma racji bytu. Za dużo deweloperów się interesuje tym miejscem. Piłat nie zdążył tego sprzedać, bo przegrał wybory
do tego ^%$# z 21.34
do tego ^%$# z 21.34 08.01.2021, 22:46
sk....el jesteś razem ze swoim mocodawcą! I tyle tobie można powiedzieć, bo więcej nie przejdzie....
AJWAJ ALELUJA I NA SATURNA
AJWAJ ALELUJA I NA SATURNA 08.01.2021, 20:50
mnietek teraz opublikuje listę właścicieli obligacji gminnych oraz tych tzw NOWOOSIEDLEŃCÓW HA HA AH TO BEDZIE HIT 2021 GRYFIŃSKIEGO K*****U HA HA AH
ajwaj aleluja i na saturna
ajwaj aleluja i na saturna 08.01.2021, 20:33
a który polityk realizuje przedwyborcze mrzonki co mu się roiły w schizofrenicznym widzie ha ha ha tylko idioci sie nabierają
88
88 08.01.2021, 20:06
Co nie którzy pewnie nie zauważyli, ale mamy już XXI w.
Kiedy ten syf z centrum miasta zostanie w końcu zlikwidowany ?
Wszystko co jest na tym al a-bazarze kupicie za tą samą, albo mniejszą cenę w sklepie. Taki plac targowy miałby rację bytu, gdyby tu handlowali rolnicy, producenci, a nie paserzy i pośrednicy z którejś tam ręki. Jak na razie instalują się tam handlarze ze wschodu i narkotykowi dealerzy, których później trudno będzie się pozbyć.
Balce Rowicz
Balce Rowicz 08.01.2021, 21:46
Wszystkich przedsiębiorców trzeba zlikwidować. mamy przecież XXI wiek i pandemię dzięki której Gryfino rośnie w siłe a leniom żyje sie dostatniej
88
88 09.01.2021, 08:43
jacy to karwa przedsiębiorcy ? to ludzie z pozwoleniem na handel obwoźny, szwarc mydłem i powidłem zatrudniający ludzi na czarno, kombinujący jak mogą . Jak im nie idzie na placu, to bezczelnie instalują się pod sklepami albo na terenach prywatnych do nich przylegających. Straż Wiejska udaje, że ich nie widzi, bo są na terenie np. WSS, a przepisy są tak pogmatwane, że lepiej obejść to jak papierzaka w lesie. . Pamiętam początki tego placu i ludzi tam handlujących /już ich prawie nie ma/ to były zasadzie postkomunistyczne sieroty po PRL-u, które na początku nie potrafią/iły się odnaleźć w nowej rzeczywistości III RP. To była końcówka XX wieku, kiedy nie było w Gryfinie dużych sklepów, ludzie nie mieli samochodów aby wybrać się na promocyjne zakupy do galerii handlowych w Szczecinie czy Schwedt. Teraz się to zmieniło, inwestowanie w budowę nowego placu targowego, albo jakieś kosmetyczne poprawki tego trupa nie powinny wchodzić w grę.
Plac Targowy w Gryfinie powinien być zlikwidowany.
Jak pamiętam, teren przylegajacy do Gryfeny był wynajęty czy też dzierżawiony przez WSS od miasta. Głośno mówiono ,że tzw Centrum jest na 25 lat. Jakim więc cudem WSS nadal zawiaduje tym terenem ? Słynny i bardzo wpływowy prezes już od dawna nie żyje, jego wybrańcy nadal muszą mieć mocne karty przetargowe w negocjacjach.
Kiedyś, jak ktoś młody, ładny męścizna chciał szybko zostać kierownikiem sklepu, restauracji ,baru, albo zająć intratne stanowisko, to musiał mieć badanie prostaty wykonane przez prezesa , albo dyrektora ZOZ o zimowym nazwisku.
Było tych wybrańców wielu, co niektórym w szpitalu nawet odbyty reperowali po tych badaniach. Dzisiaj już nikt o nich nawet nie wspomina, a wnuczęta są nieświadome w jaki sposób weszły poprzez zaradnego dziadka do elity gryfińskich przedsiębiorców i urzędników. Co niektórzy nie wytrzymali tych wspomnień z młodości, popadali w alkoholizm, popełniali samobójstwa.


nie cierpię pogardy!!!
nie cierpię pogardy!!! 09.01.2021, 10:47
ale w tobie pełno pogardy do biedniejszych, srutu tutu. Od ilu tysięcy dziennego obrotu dla ciebie liczy się człowiek? Pogarda dla drobnych przedsiębiorców? A z ciebie co - usyfiony milioner? Za swoje?
SWOJEJ RODZINIE SIĘ PRZYJRZYJ! I jej "biznesom"...
88
88 09.01.2021, 22:10
pogarda dla biedniejszych ? dzielę ludzi na mądrych i głupich, dobrych i złych, uczciwych i cwaniaczków, ale nigdy na bogatych i biednych. Dzisiaj jesteś milionerem, a jutro możesz być bezdomnym. Nigdy nikomu do kieszeni nie zaglądałem, nie zazdrościłem im dobrobytu, ani nie życzyłem tego, co mi nie miłe.
czyścicielom nieruchomości STOP!!!
czyścicielom nieruchomości STOP!!! 08.01.2021, 21:24
ścierwniku - byli ci potrzebni, jak uderzałeś w śp. Piłata? Wtedy ich podburzałeś?
A gdzie renowacja - bo wicek atomowy miał chyba otwarcie w grudniu 2016 robić?
Obser
Obser 08.01.2021, 19:48
To straszny dodatek do niby naszej wizytówki czyli nabrzeża. Tylko film wojenny nagrywać na tym pseudotargowisku. Szkoda że przy nabrzeżu postawiono 2 budynki, które już niszczeją i w zasadzie nic sie tam sensownego nie dzieje( nie oceniam teraz, gdy jest covid).Wkurza mnie, że tak besensownie wydaje się nasze wspólne pieniądze, a teraz będę musiał plącić ok 150 zł za śmieci, bo mieszkam w bloku, gdzie niektórzy lokatorzy ich nigdy nie segregują, a ponieważ moje mieszkanie ma 62 m2 i zużywam średnio 4,5m3 wody. To wielkie draństwo i niesprawiedliwość takie stawki. W Szczecinie ludzie płacą od zużycia wody, a nie od wielkości mieszkania. To ukryty podatek katastralny, a nawet można powiedzieć,że kastralny...
Paweł
Paweł 08.01.2021, 19:42
Sarawyn jest nędznym burmiszczem
Po prostu palan*
Po prostu palan* 08.01.2021, 23:34
To najgorszy zarządzający miastem i gminą od 1945r.
taka prawda
taka prawda 09.01.2021, 00:51
nie obrażaj przedwojennych gospodarzy (!) miasta. Nie sądzę, żeby na to zasługiwali....
Io
Io 08.01.2021, 21:36
A ty Pawle jesteś nędznym m...m.
wypad z nimi
wypad z nimi 08.01.2021, 19:16
Zastanawiamy się ,jak ci ludzie przy tzw. korycie żyją, słysząc narzekania i widząc umierające miasto ? Jak się czują ich dzieci, które słyszą to co mówią ich rówiesnicy ? Oprócz burmistrza oczywiście, dzieci tego pana nie dotyczą ,no i dobrze.
JACK  JUŻ NIE MA     kazamaty i miska ryżu  ha ha ah
JACK JUŻ NIE MA kazamaty i miska ryżu ha ha ah 08.01.2021, 18:15
TO ROBOTA KOWIDA HA HA AH ALIBABA GROP PADŁA NA CHIŃSKI RYJ JACKA MA I PUSTKI
smutne miasto
smutne miasto 08.01.2021, 17:21
w Gryfinie podstawowa zasada to nie dbać o charakterystyczne punkty naszego miasta, jak chociażby targowisko czy zabytki, tylko pozwolić temu samoistnie się rozpaść
pytanie
pytanie 08.01.2021, 17:12
pytanie - a co nie było wyborczą ściemą? Nawet mauzoleum zrobili mimo że rząd gimnazja zlikwidował i gmina straciła sens prowadzenia samego liceum - w dodatku spartolili zmieniając projekty - nie ma wyjazdu, nie ma parkingu dla autobusów... o innych cudach szkoda pisać...
kokosz
kokosz 08.01.2021, 16:48
Smutny to widok.

Pozostałe