Nie wyhamował i wjechał z impetem

  • 08.01.2021, 21:48
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Nie wyhamował i wjechał z impetem
Jechał przez Gryfino ulicą Pomorską koło cmentarza w stronę ronda. Lekko przyhamował. Było jednak ślisko. Wypadł z pasa jezdni i uderzył...

Tak został zniszczony znak drogowy wskazujący kierunek ruchu.

Gdyby funkcjonował monitoring obiecany przez władze Gryfina na 2020 r., byłoby wiadomo, kto ma zapłacić za zniszczony znak. Niestety, teraz za szkodę zapłacimy my wszyscy - podatnicy.

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (25)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

kiść
kiść 10.01.2021, 00:14
Oczywiscie, że brak monitoringu.
monitoring
monitoring 10.01.2021, 20:43
Eksperci od wszystkiego hehe... w Gryfinie jest monitoring wystarczy się przejść na Górkę Miłości (miejsce spotkań) lub po Urząd i sprawdzić czy jest monitoring czy nie ma... pozdrawiam wszechwiedzących hehe
alkomat
alkomat 09.01.2021, 16:37
Wódko, wódko - daj żyć!
proburmistrzowski troll
proburmistrzowski troll 09.01.2021, 16:14
prosze o skasowanie wszystkich moich komentarzy dziekuje
dywizjon 303
dywizjon 303 09.01.2021, 13:21
to robota poskiego anglika drogi mu sie po***y
Ale urwał!
Ale urwał! 09.01.2021, 11:33
A tylko troche było
,nuhg
,nuhg 09.01.2021, 09:12
sawaryn niech płaci
róża
róża 09.01.2021, 08:11
Jedno pytanie mam
Czy ktoś wie, co z obietnic przedwynorczych tego pana "Mam pomysł na Gryfino" zostało spełnione??
007
007 09.01.2021, 08:04
Żebyśmy my podatnicy płacili tylko za znaki. Pompujem w sekte rydzyka, propagandę tvp, itp.
na bank
na bank 09.01.2021, 01:20
Po przewróconym znaku widać, że jechał z Pomorsdkiej.
bystre oko
bystre oko 08.01.2021, 23:30
Najbardziej mnie śmieszą milerowe pisarczyki, które z zazdrości próbują podważyć artykuł.
Gratulacje
Gratulacje 08.01.2021, 23:22
Artykuł najwyższych lotów! Congrats!
Gucio
Gucio 09.01.2021, 08:09
Wiadomo portal nastawiony jak tvp na Trzaskowskiego. Większość artukulów przeciwko wlodarzą. Czytał ktoś tu o sukcesach sawaryna? Tak, tak pewnie ich nie ma.
Srutututu
Srutututu 08.01.2021, 23:17
Ja obiecuję co roku nowe rzeczy. Monitoring obiecałem na 2020r. A na ten rok monitoringu nie obiecałem.
Roman
Roman 08.01.2021, 23:07
Jak nie było kamer, to skąd wiadomo co się wydarzyło na drodze ? Równie dobrze huligani mogli skopać
corect
corect 08.01.2021, 23:29
Jak widział to wie. Ciekawe czy zapisał numery samochodu.
Paweł
Paweł 08.01.2021, 22:35
To sawaryn wjechał w pachołek
gryfinianin
gryfinianin 09.01.2021, 09:51
A może pachołki Sawaryna? ha ha
***** *** i tępe biurwy
***** *** i tępe biurwy 08.01.2021, 22:21
Ta d****a biurwa która z nudów pierdząc w stołek wymyśla jak naciągnać podatników na koszty stawiania głupich, zbędnych i niepotrzebnych znaków powinna zań zapłącić z włąsnych pieniedzy i pokryć koszty remontu auta
Ja
Ja 08.01.2021, 22:15
Ten znak tam leży od kilku dni a nie od dzisiaj. Nie róbcie afery.
do obwiesia
do obwiesia 08.01.2021, 22:43
afery że leży od kilku dni i nikt nie reagował, czy afery, że ktoś zniszczył i trzeba z pieniędzy podatników naprawić?
W
W 08.01.2021, 22:15
Panie redaktorze bzdury pan piszesz. Samochód zjeżdżał z ronda w Pomorską i nie trafił na swój pas. Były ślady na śniegu w niedzielę.
kozak
kozak 08.01.2021, 23:20
Byłem tylko trochę pijany i mnie trzęsło no i mnie zniosło.
Romek
Romek 08.01.2021, 23:13
To juz drugi znak :)
filias
filias 08.01.2021, 22:21
Jak mógł jechać tak jak piszesz, skoro znak jest przewrócony tak że widać z której strony było uderzenie.

Pozostałe