Podsumowali akcję "Paczuszka dla Maluszka" w Gryfinie

  • 09.01.2021, 17:59
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podsumowali akcję "Paczuszka dla Maluszka" w Gryfinie org.
W naszej akcji, dzięki zaangażowaniu wielu osób, udało się zebrać całkiem sporą liczbę darów dla dzieci i ich matek - podsumowuje Kamil Frelichowski, lider akcji „Paczuszka dla Maluszka” w gminie Gryfino. Poniżej jego podsumowanie.
W dniach 1-31 grudnia 2020 w Gryfinie odbyła się akcja „Paczuszka dla Maluszka”, której celem było zebranie pieluch oraz środków do pielęgnacji niemowląt dla podopiecznych Fundacji Małych Stópek. Fundacja Małych Stópek pomaga kobietom i dzieciom, nie tylko w naszym regionie a także w całej Polsce i zagranicą. W podstargardzkim Poczerninie Fundacja prowadzi Dom Samotnej Matki, w którym to otacza opieką dzieci i matki, które znajdują się w trudnej sytuacji życiowej. „Małe Stópki” pomagają także takim kobietom indywidualnie, wynajmując np. dla nich mieszkania. Fundacja wysyła również dary zagranicę np. na Ukrainę czy organizuje zbiórki dla podopiecznych polskich misjonarzy w Syrii.

W naszej akcji, dzięki zaangażowaniu wielu osób, udało się zebrać całkiem sporą liczbę darów dla dzieci i ich matek:

60 opakowań pieluch w rozmiarach 1-6

116 opakowań wilgotnych chusteczek

58 butelek płynów do kąpieli 2 w 1

18 butelek oliwek i emolientów

13 opakowań kremów nawilżających i przeciwodparzeniowych

22 mydełka dla niemowląt

20 opakowania kaszek dla niemowląt

6 opakowań owoców w tubkach

10 gąbek dla niemowląt

4 opakowania płatków kosmetycznych dla niemowląt

4 opakowania potrójnych zestawów body

Łóżeczko, 2 kocyki, 2 pidżamy i 2 poduszki

oraz 2 opakowania żelu na ząbkowanie, 3 słoiczki dla niemowląt, 4 pary skarpetek, zestaw do czesania niemowlaka, 1 grzechotka, 3 maskotki: Olaf, renifer oraz różowa świnka, różowa piłka, 2 maty do zabawy, 1 reklamówka zabawek używanych oraz 1 reklamówka ubranek używanych

Dla mam zebrano m.in:10 opakowań suplementów diety,3 opakowania majtek poporodowych,1 opakowanie wkładek laktacyjnych czy1 opakowanie podkładów poporodowych,

W dniu 4 stycznia br. dary zostały dostarczone do siedziby Fundacji Małych Stópek przez Kamila Frelichowskiego- lidera akcji w gminie Gryfino

Chcielibyśmy serdecznie podziękować za pomoc w zbiórce wszystkim darczyńcom oraz :

- Paniom Krystynie Stawiarskiej, Krystynie Młyńskiej oraz Halinie Szczepańskiej z Caritas przy parafii p.w.

Narodzenia Najświętszej Maryi Panny

- Księdzu Józefowi Dudkowi oraz Pani Annie Dreszer- Czaczyk z parafii p.w. Ṡw Ojca Pio w Pniewie

- Pani Danucie Grodek z przedszkola nr 3 im. Kubusia Puchatka

- Pawłowi Borowiakowi ze sklepu Zenit w Gryfinie

- Zuzi J

Kamil Frelichowski

Lider akcji „Paczuszka dla Maluszka” w gminie Gryfino

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (31)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ajwaj aleluja bismilah i na saturna
ajwaj aleluja bismilah i na saturna 11.01.2021, 12:05
jakos nie widać akcji pt KOSZERNA PACZKA albo PACZKA OD MAHOMETA dlatego taka akcja jest potrzebna bo jak goje nie zadbają sami o siebie to zyd z arabem im nie da
gumowiec
gumowiec 11.01.2021, 11:33
Knagulec też tam był i swoje dołożył.
Leadership
Leadership 11.01.2021, 08:49
Bardzo dobra akcja. Pan Kamil pokazał swietną postawę lidera, oby więcej takich liderów w każdej działalności.
Abd
Abd 17.01.2021, 23:36
On liderem? Chyba antyliderem. Przeciez to karierowicz
koke
koke 10.01.2021, 23:50
Co za czerwone miast, same społeczniaki i uchole, mam nadzieję że zbieracie kupki po swoich pupilach jak tacy prawilni jesteście. Ha tfu.
Zug
Zug 10.01.2021, 15:23
Brawo Kamil za zorganizowanie zbiorki. Brawo dla darczyncow. Kazdy kto choć troszke sie dołożył zeby pomóc c maluchą. Szacunek
Radiosluchacz
Radiosluchacz 17.01.2021, 23:37
Moze w radyjku jeszcze rozgłosi, że zbierał
Pomioty trampka
Pomioty trampka 10.01.2021, 14:43
To ten prawicowiec co popiera bicie kobiety i jest z tego dumny ? Cha, cha. Ale się maskuje. Trzymajcie go daleko od dzieci. Tego drugiego walenia tam tylko brak.
kod
kod 11.01.2021, 08:40
to ten ktory super wskazuje hipokryzję kotulanki!!!!!!!!!!!!!!!
Księgowa
Księgowa 11.01.2021, 01:22
Brakuje jego opiekuna vicka.
Emilka
Emilka 10.01.2021, 20:21
Jak prawicowiec narodowiec to dzieciątko nic nie dostanie. Oby tylko łapanki nie zrobili.
????
???? 10.01.2021, 15:16
Gdzie niby poparł?
Brawo
Brawo 10.01.2021, 12:03
I tu mamy przykład że jak się chce to można zdziałać wiele. A najbardziej cieszy że młodzi ludzie
takimi akcjami się zajmują. Ukłony dla Kamila Frelichowskiego bo to nie pierwszy jego udział w takiej zbiórce. Takiego Dyla na takie inicjatywy nie stać to hejtuje chłopaka. Oj Dyl Dyl popaprancu jeden weź wreszcie coś raz w życiu zrób dla drugiego człowieka oczywiście pożytecznego a nie
piszesz bzdury👈 Myślisz że wszyscy są na takim poziomie jak ty ?? Na całe szczęście NIE !!!
Dyl
Dyl 10.01.2021, 01:22
A dlaczego ten gryfiński oszołom nie informuje ,że ta fundacja to kościelna incjatywa szczecińskiego kiecmana wzorującego się na swoim koledze po fachu z Krakowa, Jacku Stryczku / ten od szlachetnej paczki i mobbingu pracowników swojej fundacji/
Najciekawsze są te podziękowania. Wazelina w stanie ciekłym.
Frelichowski , prawiczek z PiS, kościelny włazid... , narodowy -katolak o wielkich ambicjach politycznych i samorządowych.
https://dlazycia.info

Marie
Marie 10.01.2021, 11:38
Jakie znaczenie ma dla Ciebie informacja, że ta fundacja to kościelna inicjatywa?
Jeśli ktoś chce szczerze pomóc - to po prostu pomaga nie patrząc, kto za tym stoi.
Ja nie miałabym żadnego problemu wspomóc akcję pomocy dla domu samotnych matek z dziećmi, którą by zainicjowała jakaś lewicowa fundacja.
Problemem jest jedno - nie słyszałam o żadnej lewicowej fundacji, która by stworzyła choć jeden dom samotnej matki z dziećmi i go wspierała. Trochę wstyd, prawda?

Lewica, która rzekomo walczy o prawa kobiet - nie jest zainteresowana realną pomocą dla potrzebujących...
Jeśli się mylę to proszę - pokaż mi listę tych domów prowadzonych przez lewicowe fundacje/stowarzyszenia.
Poniżej wrzucam częściową lista domów samotnych matek, które prowadzą organizacje prokościelne
https://aborcjaforum.pl/lista.…
do obłudnej albo nieświadomej...
do obłudnej albo nieświadomej... 10.01.2021, 16:39
wybacz Marie, ale w katolickim kraju dom samotnej matki to z definicji porażka Kościoła. Czy tam są te "lewicowe" matki, jak próbujesz dzielić ludzi? Czy z "katolickich tradycyjnych polskich" domów?
Dyl
Dyl 10.01.2021, 10:49
teraz będzie dobrze
https://dlazycia.info
pytam
pytam 10.01.2021, 09:44
Dyl, co to za link bo chyba źle wkleiłeś i nie odpala.
Do Dyl
Do Dyl 10.01.2021, 08:54
Od Frelichowskiego gościu to trzy w bok. To młody
chłopak a robi fajne pożyteczne rzeczy. Zazdrość
przez ciebie przemawia 😁 to widać i czuć na odległość 😁
urząd
urząd 10.01.2021, 20:12
to karierowicz, nie mam dla niego szacunku
kod
kod 10.01.2021, 08:01
lecz sie!!!
Caritas
Caritas 10.01.2021, 00:11
Niech lewa ręka nie wie, co robi prawa. Cisza przy niesieniu pomocy. Ale nie z nim. On wezwie fotografa zawsze. Pi co w takim razie to robi i dla kogo?
nowe idzie
nowe idzie 10.01.2021, 00:20
Caritas i dlatego uchodzicie za najmniej przejrzystą organizację gdzie nie wiadomo gdzie idą pieniądze. Podobno bardzo niewielką ilość na potrzebujących. A rozwiązaniem jest przejrzystość , rozliczanie się i robienie zdjęć na potwierdzenie.
gedek
gedek 10.01.2021, 00:10
Siedzieć na ***, a nie szlajanie się ! Miast powinno zaplanować jakieś półkolonie czy one świetlice w mieście dla dzieci młodzieży ! Wypłacili sobie premie za nic nie robienie i mają wy*** ? W nagrodę będziecie mieli więcej graffiti, na murach miejskich pajace!
???
??? 10.01.2021, 00:20
Pomyliłeś art?
ES
ES 09.01.2021, 22:19
Brawa dla Kamila i reszty wolontariuszy. Takie działania się chwali 👋👋👋
Ewa
Ewa 09.01.2021, 19:38
Gratulacje dla Kamila i wolontariuszy!
brawo
brawo 09.01.2021, 19:35
No i fajnie.
paczuszka
paczuszka 09.01.2021, 19:31
zbierano także w okolicznych parafiach i zebrano bardzo duzo! ale my sie nie chwalimy
do kombinatora
do kombinatora 09.01.2021, 19:58
paczuszka, widocznie cos podpier... i nie było co się z towarem pokazywać.
prof
prof 09.01.2021, 19:13
Brawo Wy!

Pozostałe