Gabaryt do wywiezienia czy mistrz parkowania? Zaskakujące rozwiązanie zagadki

  • 10.01.2021, 16:36
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Gabaryt do wywiezienia czy mistrz parkowania? Zaskakujące rozwiązanie zagadki Fot. czytelniczka igryfino
Kiedy otrzymaliśmy to zdjęcie od czytelniczki, byliśmy pewni, że chodzi o kolejnego "mistrza" parkowania. Nawet pozwoliliśmy sobie na żart w redakcji, pytając retorycznie: To gabaryt do wywiezienia czy mistrz parkowania? Okazuje się jednak, że odpowiedź jest zupełnie inna - zaskakująca i... przykra.

- Tak wygląda segregacja śmieci po świętach. Kierowca tego auta przyjechał tylko po to, żeby wyrzucić śmieci - informuje nas czytelniczka, która przysłała zdjęcie.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (20)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

koszyczek
koszyczek 12.01.2021, 19:36
Ludzie, ale co się dziwicie skoro sam burmistrz Sawaryn pokazał jak wozi się prywatne śmieci ze wsi do miasta, pamiętacie ? Redaktor, który to opisał stracił ponoć pracę....
Zs
Zs 12.01.2021, 16:34
W tym gryfinie to bez kitu same ***.szkoda nety na takie zawracanie dupska,żal
Org
Org 11.01.2021, 17:23
Codziennie przywozi ktoś śmieci do smietmnika koło świateł na górnym tarasie. Wyrzuca jakieś części od mebli. Jeździ kilkoma samochodami
sygnalista
sygnalista 11.01.2021, 18:47
Zrobić komórką zdjecie i na policje posłać.
jak  kukułka
jak kukułka 11.01.2021, 08:32
to mistrz podrzucania
Gumowiec
Gumowiec 11.01.2021, 07:25
Multipla knagulca poznaje
zagłuszacz informacji z umig
zagłuszacz informacji z umig 10.01.2021, 23:41
Śmieciarka weszla do boksu, wyciagnela wory z towarem, zaladowala na rower I pojechala mowiac:dobrze jest. Wiec w czm problem ma sygnalista ?.
monter
monter 10.01.2021, 23:39
Kapusiów ci u nas dostatek, miasto powinno stworzyć organizację donosicielsko-wywiadowczą wtedy na ulicach zapanuje ład i porządek...Organizacja taka KOD (Katolicka Organizacja Donosicielska)po utworzeniu będzie działała prężnie, ale koniecznie musiała by być poświęcona przez czarnego
oznajmnik
oznajmnik 10.01.2021, 23:33
Tylko pytajnik, gdzie jest wykrzyknik dlaczego w sposób tak wulgarny został pominięty!
segretarz
segretarz 10.01.2021, 20:08
Gmina Gryfino pobierając od 1 stycznia gigantyczne opłaty samo powinno zadbać o segregację. Leniu utwórz segregatornię.
Leń
Leń 10.01.2021, 23:21
Nie chce mi się!
:(
:( 10.01.2021, 20:06
Dramat!
*** ***
*** *** 10.01.2021, 19:57

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

,mnvhjkg
,mnvhjkg 10.01.2021, 19:11
w gryfinie prawko znalezli w laysach zobaczcie jak wy w tej waszej pipiduwie parkujecie,nawet zagranica sie smieja z zgr
egzaminator
egzaminator 10.01.2021, 16:58
Ale za parkowanie między śmietnikami ocena bardzo dobry!
:)
:) 10.01.2021, 16:53
A mówią, że od pana burmistrza niczego się nie można nauczyć...
heh
heh 10.01.2021, 17:00
Pijesz do tego jak redaktor Remont przyłapał jak M. Sawaryn wrócił z domu i wyrzucał przywiezione odpadki do kosza pod urzędem?
szpec
szpec 10.01.2021, 16:50
A co za śmieci wyrzucał? Budowlanka?
koleś
koleś 10.01.2021, 16:48
Zaradny chłopak. Nie musiał się wielce nadźwigać.
o tego prostata dolega
o tego prostata dolega 10.01.2021, 20:10
To dziadek a nie chłopak. Gnuśny i gruby no i ma coś koło wieku emerytalnego.
Daw
Daw 11.01.2021, 17:26
Jeździ też białym suvem!!! Często tam wyrzuca śmieci, i nie tylko tam. Na 11 listopada też

Pozostałe