Paweł Mucha o sobie w Radiu Zet

  • 11.01.2021, 11:49
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Paweł Mucha o sobie w Radiu Zet
-Nie powiedziałbym, że się wypaliłem, ale zmiana mojej roli, po ponad 4 latach pełnienia funkcji, pozwala mi utrzymać kontakt z prezydentem, z drugiej strony podejmuję nowe wyzwania zawodowe, które dla mnie, jako prawnika, adwokata są niezwykle kuszące i interesujące a jest to bardzo istotny segment działalności państwa - powiedział dziś Paweł Mucha w Radiu Zet po godz. 8. Przypomnijmy, że Paweł Mucha od początku tego roku nie jest już wiceszefem Kancelarii Prezydenta. Gryfinianin został powołany na stanowisko doradcy społecznego prezydenta, czyli funkcję jaką pełnił wcześniej.
Audycję w Radiu Zet prowadziła rano tradycyjnie Beata Lubecka. I to jej Pawel Mucha wyznał swoje plany, ale i uchylił rąbka tajemnicy prezydenckiej decyzji.
-Taka propozycja padła, ja ją przyjąłem i jestem zadowolony z całej mojej sytuacji, jeśli chodzi o moje plany życiowe i służbę publiczną - powiedział Paweł Mucha.
Nie zapominajmy także, że Paweł Mucha jest wciąż związany z naszym regionem nie tylko, dlatego, że wywodzi się z Gryfina, ale jest radnym Zachodniopomorskiego Sejmiku Wojewódzkiego.
-Jestem radnym Sejmiku woj. zachodniopomorskiego. Moje aktywności nawzajem się uzupełniają. Nie widzę sprzeczności. Rzadka jest sytuacja, żeby radny nie był gdzieś zatrudniony – mówi Paweł Mucha, pytany o łączenie trzech funkcji.
Paweł Mucha obecnie oprócz tego, że jest doradcą prezydenta jest też doradcą doradca prezesa Narodowego Banku Polskiego Adama Glapińskiego i pełni funkcję radnego. Czerpie zatem dochody z trzech źródeł.
- Będę zarabiał  teraz więcej, to prawda, ale najwięcej w historii zarabiałem w 2016 roku, wykonując zawód adwokata – odpowiedział prowadzącej w radiu Paweł Mucha.
My  zmianach w życiu zawodowym Pawła Muchy pisaliśmy tu:
 
 
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (65)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

gryfon
gryfon 13.01.2021, 07:16
dlaczego tak newralgiczny wjazd na most w kierunku granicy nie ma do dzis kamery monitoringu?..jesli teraz eternit wyladowuja juz zaraz za mostem....bezkarnie!to moze trzeba!!!!
Gryfińska czystość
Gryfińska czystość 13.01.2021, 02:09
Panie Seweryn jak kupy są w tunelu to i się zlatują muchy.
Szef
Szef 13.01.2021, 00:48
Troszkę wstyd że Pan z Gryfina takie brzydkie rzeczy musiał często mówić w telewizorze bo mu kazali. Myślę że często wbrew sobie, ale szef płacił i kazał to trza było. Teraz kiedy został "aniołkiem" Glapińskiego kasa będzie lepsza i bzdur do telewizora nie trzeba będzie gadać, więc na plus.
POKEMON
POKEMON 12.01.2021, 17:35
Niestety dużo mówi nic nie robi dla wyborców.
ja
ja 12.01.2021, 18:17
panie pawle .nie ma jak forsa.uważa pan że wszyscy w gryfinie to idioci.je3stem 75+.poczekam na pana jak PIS rozliczą .Nie
różnica
różnica 12.01.2021, 17:36
Bo jest politykiem związanym z prezydentem. Od działań to są posłowie.
Lepszy leń od mnietka
Lepszy leń od mnietka 12.01.2021, 18:25
Od działań na rzecz swoich wyborców są też radni województw, i żadne włażenie dudzie w dudę ich z tego niezwalnia!
Paweł i Gaweł
Paweł i Gaweł 12.01.2021, 18:03
Nie ma czasu dla wyborców bo dba o rodzinę. ;)
*** *** ***
*** *** *** 12.01.2021, 10:02

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

robert
robert 12.01.2021, 07:41
Radio Zet zostało tez przejęte przez pis więc to teraz radio pisZET kolejne media wykupione przez spółkę Orlen
fakty
fakty 12.01.2021, 10:03
Robercie dlaczego tak piszesz? Na razie to PiS nie pozwoliło sprzedaży Zetki Agorze.
słabiutko Pawełku
słabiutko Pawełku 11.01.2021, 21:52
Paweł Mucha w tym wywiadzie nie odpowiadał wprost prawie na żadne pytanie. Bardzo słabo wypadł. Jeden słowotok obok tematu poruszanego w pytaniu przez dziennikarkę.
Malinka
Malinka 11.01.2021, 21:18
Każdemu który coś osiągnie to zazdraszczają.
laska marszałkowska z kamienicy banasia
laska marszałkowska z kamienicy banasia 12.01.2021, 18:28
Tak. Dokładnie!

Zwłaszcza jak ciągnie z połykiem to zazdraszczają
osiągnięcie
osiągnięcie 11.01.2021, 22:31
Osiągnięcie szanowna Malinko to jest zdobyć coś własną ciężką pracą, a nie dzięki politycznym układom. Gdyby Pan Mucha występował tu jako własna kancelaria adwokacka, albo menedżer prywatnej, rynkowej spółki to jak najbardziej. A tu mamy wyjazd od prezydenta z lądowaniem w NBP. Aż dziw człowieka bierze, jak szerokie "kompetencje" ma ten pan.
Z miasta stołecznego
Z miasta stołecznego 11.01.2021, 20:04
Paweł M wbrew prawdzie sam się wychwala słyszałem, że w amerykańskim Kongresie rozmawiali Baiden i ambasador USA w Polsce o możliwości transferu tego wybitnego menadżera, w celu organizacji referendum konstytucyjnego i objęcia nadzoru nad złotem w forcie Knox... Paweł to funkcja na miarę ambicji 😜
Czas
Czas 11.01.2021, 22:57
Pan Mucha zapomniał jeszcze dodać, ze wyklada na Uniwersytecie Szczecińskim. Tam tez trochę grosza wpadnie. Oj duzi godzin ma jego doba.
deptak
deptak 11.01.2021, 19:48
Powodzenia panie Pawle! Czekamy aż pan wróci do Gryfina. Brakuje tu porządku.
gryfon
gryfon 12.01.2021, 07:41
w gryfinie to trzeba tyrac! a on woli zarabiac!
bez żartów
bez żartów 11.01.2021, 20:02
Dziękuję bardzo za pisowski porządek. Już tercetowy bałagan nam wystarczy
Rozczarowany
Rozczarowany 11.01.2021, 19:40
Sukcesy Pana Pawła i Rafała są oczywiste praca za kilkadziesiąt tysięcy miesięcznie wielki sukces finansowy ale tylko dla nich to wstyd, że politycy którzy mówią o dobru publicznym zadbali tylko o siebie 👈👈
kod
kod 11.01.2021, 19:14
antypolskie radio
????
???? 11.01.2021, 19:21
chech, że tam Mucha sie pojawił to od razy antypolskie?
*** ***
*** *** 11.01.2021, 17:20

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

ryba
ryba 11.01.2021, 17:15
najbardziej cieszy mnie, ze nie będę musiał oglądać tych kłamliwych wypowiedzi w telewizji pisanych wcześniej przez popleczników partii rządzącej -jakoś nasz powiat nic z tych bredni nie zyskał ! Ale za to ile razy przed wyborami nas odwiedzono i....potem zapomniano
jaq
jaq 11.01.2021, 17:40
spryciula z gostka. konczy się kadencja predzia to sie ucieka mw finanse .oj mucha ty wrócisz ro gttfina
Likwidacyjna rodzinka ...
Likwidacyjna rodzinka ... 11.01.2021, 17:04
Od czasu ułaskawienia pedofila i znęcacza damskiego w kampanii wyborczej został kretem i tym co sypie piach w tryby. Nie ma dla niego miejsca w żadnej instytucji.
sauorn
sauorn 11.01.2021, 15:31
opozycja wrze NIemiecka Demokracja
Lop
Lop 11.01.2021, 17:24
Cziemniak
Marzenka
Marzenka 11.01.2021, 15:19
Wiktoria
Napisane trafnie, też mam takie wątpliwości, wszak doba nie jest z gumy. Działanie i zachowanie p Muchy to wypisz i wymaluj, takie jak p Sawaryna.😜 Z tym, że p Mucha jest osobą dużo ważniejszą w polityce, czyli uczeń przerósł nauczyciela.🤣🤑
Opinia
Opinia 11.01.2021, 19:48
Mucha Paweł nie zrobił nic właściwie dla naszego miasta, ale też nie zaszkodził mieszkańcom i tyle na ten temat
prosimy
prosimy 11.01.2021, 19:50
Opinia, najlepsze co mógłby zrobić to uwolnić Gryfino od tego lenia Sawaryna.
Do Marzenki
Do Marzenki 11.01.2021, 18:27
Tej pseudo Marzenka 😁 długo myślałaś nad tym? Chyba krótko 👈 Bo gdyby twój mózg trochę popracował to byś napisała tak. Pan Mucha musi się jeszcze dużo uczyć żeby dorównać Sawarynowi w każdej dziedzinie. Widzisz uczeń
nie odrabiał lekcji z zachowania i działania. Bo Sawaryn przez te wszystkie lata zrobił dla Gryfina więcej niż panowie M razem wzięci 👈 a jak uważasz inaczej to wymień mi tu zaraz te ich zasługi 👎👎😁😁 I wtedy zobaczymy kto kogo przerósł 😜😱
Gryf
Gryf 12.01.2021, 09:21
A ty Sawaryniarzu wymień mi tu szybko zasługi Pana Burmistrza.
ot co
ot co 12.01.2021, 10:04
Gryf, można co najwyżej przedstawić sa marynarską listę wstydu.
Marzenka
Marzenka 11.01.2021, 19:44
Mówisz i masz, bo widzę, że zabolało.
Kiedy za P muchy ( brata) gryfino było tak brudne i zaniedbane jak jest obecnie? 🤪

Uczeń odrobił lekcje i został nagrodzony, czego nie można powiedzieć o nauczycielu😉😉

Spalony budynek na kortach ( zaniedbany)
Budynek na
Pl Barnima , budynek po policji, pałacyk pod lwami,
Targowisko miejskie🤔
Łużycka
Podwyżki wyśrubowane dla emerytów, a ulgi dla kolesi
Hala budowana wbrew woli mieszkańców i do dziś nie wiadomo za ile🤫
Lokal GG wraz z reklamą alkoholu🤥
I cała masa wrogów, "bo kto nie z Mieciem to wróg"
Chcesz jeszcze ?? Bo to jest dzieło Sawaryna !🤭🤭🤭😋
Do Marzenki
Do Marzenki 11.01.2021, 20:02
Pseudo Marzenka nawalasz to od siedmiu lat i uwierz mi że nie robi to na nikim wrażenia poza tobą 😁😁
Marzenka
Marzenka 11.01.2021, 22:21
No tak stara śpiewka, tylko skąd Ty to wiesz? 🤔 Czytasz artykuły i komentarze na tym portalu i fb więc wiesz, że to o czym piszę ja , to wiedzą wszyscy. 😄
Siedem lat jak piszesz ja" nawalam", no trochę to dziwne, bo ja "nawalam "od niedawna, ale widać są inni... 😏😏
szkoda tylko że tyle lat i ci rządzący niczego się nie nauczyli.🤮😱😤
Rr
Rr 12.01.2021, 08:50
Brawo Marzenka wypunktowałaś sawaryniarza
ajwaj aleluja i na saturna
ajwaj aleluja i na saturna 11.01.2021, 20:01
mucha robi kariere za ten wałek z ZUSEM W PUK co kasę odzyskali a kradł cały kahał gryfiński i dostał nagrodę wcześniej w banku wieczorkowi lizał wór kahał nie zapomina o swoich wiernych parobkach ten podatek też odzyskał z dojnej odry to zydowski kabaret dla idiotów ha ha ah
amazon
amazon 11.01.2021, 15:08
Choć pan do nas na majstra to więcej zarobisz :-)
Wiktoria
Wiktoria 11.01.2021, 14:55
Wszystko się zgadza jest radnym sejmiku tylko jak
napisał na FB inny radny w połowie posiedzeń jak nie więcej nie uczestniczył a diety pobierał 👎To jest sztuka 😁😁 A co z tego ma gmina Gryfino i cały powiat ? Ano nic.....
Także nie ma czym się chwalić.. Jakie to wszystko jest smutne☹️👎 gdzie się podziały te piękne hasła
wyborcze ? Przeminęły z wiatrem ......
Najgorsi w historii dla Gryfina
Najgorsi w historii dla Gryfina 11.01.2021, 16:59
Jest z bratem i Sawarynem w gronie tych co likwidują dolną. Pamiętamy radość psich i Andżeja na zdjęciach z likwidacji dolnej.
Sauron
Sauron 11.01.2021, 17:26
Juz dawno powiini was zlikwidowac. Nieroby.
Aniołek Glapina
Aniołek Glapina 11.01.2021, 14:54
W takim razie ratujmy NBP

Pozostałe