Będąc pod wpływem narkotyków jeździł Łużycką

  • 11.01.2021, 15:59
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Będąc pod wpływem narkotyków jeździł Łużycką
Każdy stosowany narkotyk wpłynie na zachowanie kierowcy za kierownicą. Oczywiście siła reakcji zależy od rodzaju i ilości zażytej substancji. Trzeba mieć jednak świadomość, że substancje psychoaktywne powodują szereg zaburzeń. Gryfińscy policjanci narkotesty stosują rutynowo. Niestety co jakiś czas ktoś "wpadnie".

-Na ul. Łużyckiej policjanci Ruchu Drogowego w trakcie kontroli drogowej pojazdu osobowego marki Fiat ujawnili, że 31-letni mieszkaniec Szczecina znajduje się pod wpływem środka odurzającego - informuje sierżant sztabowy Jakub Kuźmowicz, rzecznik prasowy komendanta powiatowego policji w Gryfinie.

Do kontroli doszło 9 stycznia 2021 r. ok. godz. 17.30 w Gryfinie.

31-latek stanie teraz przed sądem.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

recydywa
recydywa 11.01.2021, 19:28
A w sytuacji, gdy kierujący był wcześniej prawomocnie skazany za prowadzenie pojazdu pod wpływem narkotyków, kara wyniesie od 3 miesięcy do 5 lat więzienia. Dodatkowo, świadczenie pieniężne na rzecz Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej, wynosi już nie mniej niż 10.000,00 zł. Sąd w takiej sytuacji orzeka dożywotnio środek karny w postaci zakazu prowadzenia pojazdów.
petka
petka 12.01.2021, 00:30
No cóż... Kary mają odstraszać, ale w praktyce tego nie robią a kasa trafia do Funduszy Skarbu Państwa i jest zwyczajnie defraudowana... Wystarczy spojrzeć na co rządzący puszczają bokiem te pieniądze!! Zwykły pisowski SYF!
Owszem, trzeba karać ale trzeba też ukarać pisowców!
Eliza
Eliza 11.01.2021, 19:23
I kogo to człowiek mija jadąc samochodem...
Git
Git 11.01.2021, 18:54
Pewnie diler wronki,albo recydywka dwa cfeluchy
Do gita od wronki
Do gita od wronki 11.01.2021, 19:11

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Diler wronki
Diler wronki 11.01.2021, 19:04
Dawaj adres dostaniesz w *** jak ten cfel recydywka wielki gangster stary dziad co mieszka z rodzicami lałem go nawet zaden kolega mu nie pomógł bali się mojej obstawy cfele dawaj adres to cie zgnębie
Diler wronki
Diler wronki 11.01.2021, 18:57
Daj adres podjade
Kubańczyk
Kubańczyk 12.01.2021, 00:34
"diler wronki" jedź na kaszuby do swoich ziomków ***
konkret
konkret 11.01.2021, 17:54
A czego się nałykał czy nawdychał?
detektyw
detektyw 12.01.2021, 00:35
serio Cie to interesuje? przeciez jest jakas tajemnica śledztwa co nie? gość ma jakies prawa! a może jesteś ciekaw które dragi wykrywają zeby nie wtopic!?!?
Daw
Daw 11.01.2021, 17:30
Karać i to ostro karać ćpunów. Zagrożenie dla kierowców i innych uczestników ruchu drogowego.
ciekawy
ciekawy 11.01.2021, 17:24
A ile tego szajsu miał we krwi?
meches
meches 11.01.2021, 17:14
Na moje oko to Fiat 500.

Pozostałe