Odnaleziono samochód zaginionego Sylwestra Wiśniewskiego

  • 12.01.2021, 21:17
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Odnaleziono samochód zaginionego Sylwestra Wiśniewskiego Zdjęcie ilustracyjne
Odnalazł się samochód marki KIA Sorento należący do zaginionego Sylwestra Wiśniewskiego. Stał na parkingu w Szczecinie. To kolejny trop, miejmy nadzieję, na szczęśliwej drodze do odnalezienia gryfinianina, pracującego w Baniach.
W związku z umieszczeniem informacji na forach internetowych w Szwecji, Norwegii pojawiła się sugestia, że właśnie może tam przebywać. Nie ma jednak żadnych dowodów, że zaginiony Sylwester Wiśniewski przekroczył granicę. Trudno to zatem uważać za jakikolwiek trop.
Na pewno wiemy teraz, że nie przemieszcza się samochodem marki KIA Sorento.
O poszukiwaniach Sylwestra Wiśniewskiego pisaliśmy ostatnio tu:
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (57)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Co dalej
Co dalej 24.01.2021, 12:42
Brak szacunku do ludzi... Szum na całe miasto... Fb... I cisza ani szczątków inf, a coś na pewno można powiedzieć choćby w podziękowaniu za pomoc bo ludzie chcą wiedzieć czy ich poszukiwania choć odrobinę pomogły.. Cisza na i Gryfino, które też powinno dopytywac choćby za to że non stop był nowy artykuł czytelnicy pytają!!! Na profilach również cisza jedynie jej brat coś tam czasem napisze czyżby był jedynym, który się martwi???
Z Międzyzdrojów
Z Międzyzdrojów 22.01.2021, 20:22
Wg mnie ten Pan uciekł i wcale mu nie zależy aby zostać odnalezionym.
Wsm mógł od razu powiedzieć żonie że zawija kitę i kobieta mimo że podobno hetera wiedziała by na czym stoi i raczej w tej sytuacji darowała by sobie angażowanie setek ludzi do poszukiwań męża który wcale nie chciał być poszukiwany.
Proste
A tak wyszło jak wyszło... czyli słabo.
Adam
Adam 22.01.2021, 10:26
Ja uważam że ta kobieta nie ma szacunku kompletnie do ludzi, którzy się zaangażowali w poszukiwania. Najwidoczniej mąż wiedział co robi, skoro to taki typ kobiety. Przykre
Co się dzieje?
Co się dzieje? 19.01.2021, 20:43
Czy wogole coś w tej sprawie wiemy? Coś nowego osoba, która szukała pomocy.. Otrzymała ja od ludzi, a teraz cisza zero info troszkę to nie fajne... Rozumiem ból itd, ale ludzie zaangażowani w ten czy inny sposób pewnie chcieli by usłyszeć.. Coś co można choć okruchy informacji
finka
finka 16.01.2021, 20:48
Na stronie policji nie widnieje już jako poszukiwany.
M
M 17.01.2021, 22:30
Widnieje
bystry
bystry 16.01.2021, 21:42
Źle patrzysz, nadal informacja o poszukiwaniu widnieje.
Kobieta
Kobieta 16.01.2021, 12:41
Co Wy ludzie piszecie za głupoty.... nawet jak miał dosyć życia z tą kobietą to nie robi się tego dzieciom, ktoś pomyślał o nich, uraz psychiczny na całe życie!!! Jeżeli zrobił to z własnej woli to tchórz z niego NIE FACET. Nie robi się takich rzeczy najbliższym!!!!
women
women 16.01.2021, 15:02
Ale jeśli dzieci są dorosłe to powinny wiedzieć, że dorośli mogą się rozstać. Chyba że jest jakaś inna przyczyna.
Kobieta
Kobieta 17.01.2021, 17:06
Jasne, że dzieci powinny wiedzieć kiedy rodzicę się rozchodzą i nawet uważam że powinni się rozejść kiedy są ze sobą nieszczęśliwi. Jeżeli ten Pan zniknął z własnej woli bez słowa wytłumaczenia to jest potwornym egoistą nie dojrzałym emocjonalnie żeby te dzieci posiadać!
koniec pracy do pracy rodacy
koniec pracy do pracy rodacy 16.01.2021, 00:12
Bardzo dobrze Monika napisała chłop nie wytrzymał ciśnienia, a Pani dama nie ma się czy chwalić wiec i cisza na fb.
Ludzie proszą o jakąś informacje
Ludzie proszą o jakąś informacje 15.01.2021, 22:57
Nic nie piszą cisza murzyn był potrzebny to były informacje teraz murzyn. Oze odejsc trochę to nie fajne załatwienie sprawy może nie można powiedzieć wszystkiego ale coś mozna
123
123 17.01.2021, 11:26
Nie wiem gdzie chodziłeś, chodziłaś do szkoły ale to co piszesz to jakaś kakofonia przypadkowych wyrazów. Bez ładu, bez składu, bez jakiejkolwiek chęci wysilenia się do napisania czegos po polsku, tak aby było to w choć trochę zrozumiałe. Jak chcesz coś komentować to pisz chociaż zrozumiale dla innych ludzi. Ten wpis to jakas porażka...
Iwona
Iwona 15.01.2021, 23:44
Mniej więcej podobnie odbieram. Przykre.
Krystyna
Krystyna 15.01.2021, 20:40
Nie widzę ogłoszenia na stronie policji. Jakieś zmiany w śledztwie?
Monika
Monika 14.01.2021, 21:00
Moim zdaniem Pani Marta powinna poinformować przede wszystkim ludzi którzy zaangażowali się w poszukiwania. Wiele osób jeździło, szukało w rejonie gdzie Pan Sylwester się przemieszczał. Podejrzewam że doskonale wie co się stało, tylko nie ma powodów do dumy. Chłop uciekł bo nie wytrzymał ciśnienia. Pani Marcie mimo wszystko współczuję, ale oświadczenie jakieś powinna wstawić, bo nie fajnie się zachowuje. Przez takie słabe zaangażowanie w informacjach dla poszukujących odechciewa się szukania zaginionych. Jak im nie zależy na przekazaniu info to czemu nam ma zależeć ? Ja rozumiem że sprawy prywatne nie powinny być wywlekane na forum, ale niestety w momencie publikacji postu o zaginięciu człowieka, nie ma już prywatności, każdy detal jest ważny
ATM
ATM 15.01.2021, 12:33
Kocopoły piszesz. Możesz podejrzewać jednak nie masz pewności, dlatego te wypociny są następnym hejtem. Napisz jak mocno się zaangażowałaś w poszukiwania, gdzie byłaś szukać, ile telefonów wykonałaś ?
Monika
Monika 15.01.2021, 20:08
ATM nie potrzebnie się tak podnieciłeś pisząc to, bo dobrze wiesz że ludziom oczu i ust nie zawiążesz. Jeśli chodzi o pomaganie to wiesz mi że dwa dni poświęciłam w szukaniu, a Pani Marta nawet nie raczy napisać do ludzi kilka słów o sytuacji. My chyba wszyscy to za wysoko mierzymy i wymagamy od kobiety, chyba to za wysokie progi .
Damian
Damian 14.01.2021, 21:40
Monika gdyby tak było to by nie szukała go policja. A nadal na stronach policji jest poszukiwany. To znaczy, że spełnia to warunki osoby zaginionej.
Monika
Monika 14.01.2021, 22:15
Oczywiście ze będzie na stronie policji, przecież musza nawiązać z nim kontakt, a jak chłop nie chce, to sprawa będzie stała w miejscu.
Ivo
Ivo 15.01.2021, 00:49
Jakby znaleźli to by nawiązali.
do saurona
do saurona 14.01.2021, 19:28
A Ty jesteś typowym prawicowym prawusem...takim, ktory rozsiewa ploty i pluje żółcią, a potem idzie do kościółka i siada w pierwszej ławce...
Typowy święto***.
Do sauron
Do sauron 14.01.2021, 14:47
Do sauron.... Nie pisz tak nie jedz tak po tej dziewczynie czy masz pewność że tak jest?Czy to tylko wymysły zlosliwisc! Czy wiesz ze takie głupie jeśli bezpodstawne jeszcze gadanie może doprowadzić do tragedii??
sauron
sauron 14.01.2021, 09:12
z Plotek wiadomo ze ma sie dobrze ,prysna niby bo sam juz mial dosc dzwigania calego domu sam,bo pancia ..................Jest Lewicowym Lewusem i dom i rodzina za ciezka sprawa lepiej krzyczec i narzekac
wiem dużo
wiem dużo 14.01.2021, 09:29
Sauron zwykły troll z ciebie.
Reksio
Reksio 14.01.2021, 17:50
Katastrofa ten sauron
to narcyz
to narcyz 14.01.2021, 21:41
On tylko chce zaistnieć, trzeba go ignorować.
Czemu
Czemu 14.01.2021, 00:21
O aucie mówiło się już z 3dni również zniknął z foto przy poszukiwaniach kto ruszył głową wiedział że auto już mają tylko milcza, teraz to wogule milcza zero reakcji zero rozporządzeń Marty Iść tam szukać tak a ona była dyżurnym operaccyjnym teraz to zero infirmacji
wiem dużo
wiem dużo 14.01.2021, 09:30
I to właśnie dziwi...
Magda
Magda 13.01.2021, 23:05
Bardzo dziwna sprawa, mam nadzieje, że temu panu nie stała się jakaś krzywda, bo inaczej to dziwny sposób na ułożenie sobie życia.
Kita
Kita 13.01.2021, 14:47
Mozna jakies swieze wiadomosci a nie stare z autem
spokojnie
spokojnie 13.01.2021, 09:00
Jak jest samochód to i człowiek się znajdzie.
inny
inny 13.01.2021, 08:44
Auto na zdjęciu to tylko obraz ilustracyjny. Nie jest to auto poszukiwanego. W artykule nie o zdjęcie się rozchodzi ,a o fakt odnalezienia auta.
Wątpię chyba
Wątpię chyba 13.01.2021, 01:19
Czy to jest na pewno to auto? Niepodobne trochę, ale ja tam sie nie znam za bardzo....
szerlok
szerlok 13.01.2021, 08:11
Redaktory napisali "zdjęcie ilustracyjne".
???
??? 13.01.2021, 02:43
Sugerujesz, ze się pomyli? Czy może on podmienił?
prosta konkluzja
prosta konkluzja 13.01.2021, 00:32
Ta Skandynawia i Niemcy to według mnie dla odwrócenia uwagi. Skoro samochód w Szczecinie, to on też jest w Szczecinie.

Pozostałe