Zmarłych mniej, klepsydry zaczęły zmieniać formę

  • 12.01.2021, 22:22
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Zmarłych mniej, klepsydry zaczęły zmieniać formę
W ostatnich dniach w Gryfinie odnotowujemy mniej osób zmarłych. Na tablicach jest mniej klepsydr. Oficjalne informacje Ministerstwa Zdrowia informują ostatnio o pojedynczych zgonach w regionie. Tendencja z mniejszą liczbą pogrzebów, miejmy nadzieję, że utrzyma się dłużej.
Zauważamy także, że niektóre klepsydry zaczęły się zmieniać. Jedna z firm pogrzebowych dopuszcza już inne wzory. Co ciekawe, z motywami wielobarwnymi.
W ostatnim tygodniu mniej jest też pogrzebów z kremacją, na którą czeka  się nawet kilka dni.
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ogin
ogin 14.01.2021, 18:24
Śmierć smutna gdy zwłoki znajdują po kilku dniach. W pewnym wieku rolę powinny się zmieniać, dzieci powinny doglądać rodziców. Nie wierzę że nie mają czasu, by wpaść do rodziców chodz 2x w tygodniu, na te pół godzinki. Rodzice Cie nie opuścili jak byłeś, byłaś mała. To dzieci jest obowiązek doglądać starych schorowanych rodziców, a nie zostawić ich na pastwę losu.Powinno wejść to dzieciom w krew jak zakupy.Chowasz dzieci poświęcasz im swoje życie, czas a oni nie poswiecą Tobie nawet.2h tygodniowo, bardzo.przykre to jest.
łza
łza 14.01.2021, 01:16
co Jurka spotkało nas nie ominie
on jest już w domu my jeszcze w gościnie
lancarze sld z  bartkowa
lancarze sld z bartkowa 13.01.2021, 10:51
a mi tam covid nie straszy walę lekarstwo wprost z koszer lancy wieczorka i TO DZIAŁA wirus sld niszczy coronkę jak komunizm zniszczył cara ha ha ah
i miodu  nie będzie  na 11 listopada
i miodu nie będzie na 11 listopada 13.01.2021, 09:23
pół bartkowa na kwarantannie MIELNIK odszedł ponoć na koronkę 88 lat jak zyć panie premierze jak zyć
jestem w szoku
jestem w szoku 13.01.2021, 08:58
Stasiowski nie żyje! O matko!
kod
kod 13.01.2021, 05:29
ciągle jeden ten sam temat..
a oni nic...
a oni nic... 13.01.2021, 09:38
a tercet wciąż tępy i tabliczki nie dokręcił...
do kodziarza
do kodziarza 13.01.2021, 08:58
Nie jeden i nie ten sam, bo teraz piszą, że właśnie jest mało tłumoku.
przecież
przecież 13.01.2021, 02:10
Zmieniły się, bo media się interesują i jakoś trzeba się wyróżnić.
hmmm
hmmm 13.01.2021, 00:15
O gustach trudno dyskutować, pewnie w dodatku rodzina w bólu nie zawsze zwraca na to uwagę - ale jakieś takie pstrokate....
Akurat tutaj prostota, czerń i biel - i informacja - to wszystko, co powinno być - czytelne i wszystko....
Czemu psi rząd nie szczepi
Czemu psi rząd nie szczepi 12.01.2021, 23:29
Po kolędzie i powrocie dzieci do szkół zaraza wróci.
hmmmm
hmmmm 13.01.2021, 00:16
Z tymi szkołami to prawda. Już to przećwiczyliśmy w zeszłym roku w jesieni... tysiące śmierci z tego powodu było...
nowy image