Woda z ulicy zalewa piwnice! - alarmuje czytelnik

  • 12.01.2021, 23:12
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Woda z ulicy zalewa piwnice! - alarmuje czytelnik Fot. czytelnik igryfino
Taka sytuacja nie pierwszy raz zdarza się na ulicy Niepodległości w Gryfinie. Podczas długotrwałych opadów deszczu lub deszczu ze śniegiem przy budynkach numer 27-29 powstaje rozległa kałuża - opowiada nam czytelnik.

Wtedy woda po chodniku przepływa na ul. Chrobrego 30 i zalewa piwnice - alarmuje internauta.

Mamy nadzieję, że pracownicy PUK zajmą się problemem i spowodują udrożnienie tego miejsca tak, aby woda z ulicy nie zalewała więcej piwnic.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Kolejna fuszerka
Kolejna fuszerka 14.01.2021, 15:24
Przelewa się woda od strony hali. Coś tam nie tak z odwodnieniem. To oczywiste i każdy widzi.
5-10-15%
5-10-15% 13.01.2021, 10:20
Spoko. Najważniejsze że leniwy tercet załatwi deweloperowi wodę i kanalizację na koszt podatników a potem wybuduje mu drogi, chodniki i miejsca parkingowe :-)

Właśnie ruszyła sprzedaż działek pod budowę domków jednorodzinnych na Wzgórzach Daleszewskich, przy ul. Sportowej (na południe od Szczecina, w kierunku na Gryfino).

- To kameralne miejsce otoczone Puszczą Bukową, oddalone zaledwie 10 minut od Szczecina. Teren zamknięty lasem, zero obcych ludzi czy obcych samochodów. W pobliżu nie brakuje urokliwych miejsc na spacery, są liczne szlaki turystyczne. Olbrzymim atutem tej lokalizacji jest położenie na wzgórzu. Z okien wybudowanych tam domów będzie rozciągał się piękny widok na rozlewisko Odry, ze wzgórzami Siadła Górnego w tle - opowiada Krzysztof Dzikowski, menager inwestycji.

W pierwszym etapie sprzedaży na Wzgórzach Daleszewskich dostępnych jest 14 działek budowlanych. Największa ma 1360 m2, a najmniejsza – 1027 m2. Właśnie dopinane są ostatnie szczegóły projektowe dotyczące wykonania sieci wodno-kanalizacyjnej i przyłączenia sieci elektrycznej. W 2021 r. wszystkie działki będą więc w pełni uzbrojone.
???????
??????? 14.01.2021, 15:27
A urzędowi dilerzy od działek po ile sprzedają ?
nie chce mi się wierzyć....
nie chce mi się wierzyć.... 13.01.2021, 10:57
czekaj, czyli developer sprzedaje, właściciele nie placą podatku przez 10 lat - a wszyscy inni, którzy płacą budują im instalacje na koszt gminy?
Jeszcze można byłoby zrozumieć, gdyby to gmina sprzedawała działki bezpośrednio przyszłym mieszkańcom - wtedy byłoby to podwyższanie ceny sprzedaży. Ale tu piszesz o developerze, który kawał pola kupił? To kto finansuje instalacje?
Nie chce mi się wierzyć, żeby gmina?
Prawda ...
Prawda ... 14.01.2021, 15:29
Dlatego potrzebna jest zmiana planistyczna. Jak teren jest pod zabudowę to gmina ma obowiązek uzbrojenia terenu. Taki cwancyg.
na mokrym
na mokrym 13.01.2021, 02:38
W przypadku skręcenia kostki niezbędne jest odpowiednie leczenie i rehabilitacja, gdyż w przypadku zaniedbania może dojść do poważnych powikłań. Warto pamiętać, że za skręcenie kostki poszkodowanemu należy się odszkodowanie. Jednak zależne jest to od warunków umowy z ubezpieczycielem.
wyp...
wyp... 13.01.2021, 02:35
Tylko przedterminowe wybory mogą spowodować, że to nieudolne, niekompetentne i leniwe towarzystwo zostanie wyp... e i przewietrzone! Tu ciągle królują standardy byłego bloku radzieckiego, którego przedstawicielem jest wiadomo kto. Tego się nie zmieni, to trzeba zmieść!
wodnik
wodnik 13.01.2021, 00:25
Też tak myślę, że to w związku z obiecanymi tężniami Sawaryna.
produkcja  piwniczna  ha ha ah
produkcja piwniczna ha ha ah 12.01.2021, 23:58
no popatrz ha ha ah tężnie zrobiły taki klimat w gryfinie że aż zródło wybiło to woda oligoceńska ponoć leczy kowida butelkować i sprzedawać ha ha ah
Potop
Potop 12.01.2021, 23:26
Po wybudowaniu sali nie zadbano o sieć kanalizacji deszczowej i sanitarnej i stąd problemy,
Robin
Robin 13.01.2021, 00:26
Gdyby tak było to by było niezwykłe draństwo.
przeważnie
przeważnie 13.01.2021, 02:39
Jaki gospodarz miasta (bardziej pasuje tutaj nazwa cieć) to i wszystko co tu się odbiera od wykonawcy to fuszerka tyle w temacie
kapilar
kapilar 12.01.2021, 23:24
Potem koszty strat kto pokryje?

Pozostałe