Razem dla poprawy jakości środowiska - porozumienia m.in. z gminą Gryfino w ramach Programu "Czyste Powietrze"

  • 13.01.2021, 12:43
  • Centrum Prasowe Wojewody Zachodniopomorskiego
Razem dla poprawy jakości środowiska - porozumienia m.in. z gminą Gryfino w ramach Programu "Czyste Powietrze"
Uroczystość podpisania porozumień o współpracy w ramach Programu „Czyste Powietrze” między Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie a gminami Węgorzyno, Boleszkowice, Dobrzany, Brojce oraz Gryfino odbędzie się w czwartek, 14 stycznia 2021 r. o godzinie 13.00 w Sali Rycerskiej Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Szczecinie.

W spotkaniu udział weźmie: Zbigniew Bogucki – wojewoda zachodniopomorski, parlamentarzyści z województwa zachodniopomorskiego, Emilia Niemyt

– prezes Zarządu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie oraz przedstawiciele gmin: Węgorzyno, Boleszkowice, Dobrzany, Brojce oraz Gryfino.

 

Podczas uroczystości zostaną przedstawione nowe możliwości współpracy między samorządami a WFOŚiGW w Szczecinie, a także aktualny stan realizacji rządowego Programu „Czyste Powietrze” w naszym regionie.

Centrum Prasowe Wojewody Zachodniopomorskiego

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

gość
gość 15.01.2021, 02:11
a gdzie program - morza i oceany wolne od plastiku? No tak ucichł... czekamy na miliardy maseczek, które tam wylądują
DOJNA  ODRA  MUCHA  NIE SIADA
DOJNA ODRA MUCHA NIE SIADA 13.01.2021, 16:49
TYMCZASEM W DOLNEJ https://youtu.be/1Yo2mvWWKL4 ZNOWU RUŁA PEKŁA NA ŁUZYCKIEJ I 150 % STRAT HA AH AH WYŁACZYĆ BLOK 1I2 HA HA AH A DYM TAKI CIENIUTKI Z JEDNEGO Z TYCH TRZECH KOMINÓW HA HA AH https://youtu.be/l1-Bxg4El_E
ajwaj aleluja i na saturna
ajwaj aleluja i na saturna 13.01.2021, 16:06
A TE TZW CZEKI TO BIODEGRADALNE HA HA AH CZY MOZE Z PLASTIKU HA HA AH JAK ŚPIEWAŁ KAZIK CO TO ZA WEGETARIANIN CO WP IER DALA SCHABOWE HA AH AH i zapewne kuzyn królika zrobił ha ha ah
ajwaj aleluja i na saturna
ajwaj aleluja i na saturna 13.01.2021, 14:46
te tzw czeki w rekach tych pajaców wyglądają żenująco ha ha ah jak uczniaki z podstawówki pod publiczkę stare to i durne zresztą w polinie już mnie nic ne zdziwi ha ha ah ta zydowskowatykańska mafia robi z ludzi idiotów jak ci na zdjęciu powyżej błazny w zydowskim cyrku
daj mi w łape
daj mi w łape 13.01.2021, 14:17
wygasić dojarnie pod Gryfinem emitującą truciznę i zlikwidować te fikcyjne etaty pseudo specjalistów i kierowników .Do roboty do kopalni panowie.
POKO kaput
POKO kaput 13.01.2021, 13:52
Będziecie miel Czyste POwietrze jak nie będzie co do GARA włożyć !!!
chie chie
chie chie 13.01.2021, 14:17
pis da ci kaputku.... cukru...
POPIS  HA HA AH  I SZAJKA  Z LEWICY AH AH AH
POPIS HA HA AH I SZAJKA Z LEWICY AH AH AH 13.01.2021, 13:40
ZACZYNAMY DBAĆ O CZYSTE POWIETRZE LIKWIDACJA DOJNEJ ODRY HA AH AH
Brawo lenie
Brawo lenie 13.01.2021, 13:21
No wreszcie. To już ostatnie leniwe gminy które przystąpiły wreszcie do realizowanego od 2018 roku programu "Czyste powietrze"
ajwaj aleluja i na saturna
ajwaj aleluja i na saturna 13.01.2021, 13:21
najbardziej dotkniety covidem powiat a oni dbają o czyste powietrze ha ha ah kabaret to tak jak by na kominach w auschwitz załozyć elektrofiltry ha ha ah
Energia Międzyodrza
Energia Międzyodrza 13.01.2021, 13:09
Kiedy będa pieniadze na obiecane Międzyodrze?
Robin Hood
Robin Hood 13.01.2021, 13:06
Mietek, chwalą cię.
Bruno
Bruno 13.01.2021, 13:01
Ale zaszczyt kopnął Gryfino.

Pozostałe