Nowe zakażenia i ofiary koronawirusa

  • 14.01.2021, 10:45
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Nowe zakażenia i ofiary koronawirusa
Koronawirus w naszym powiecie rozprzestrzenia się znów w niepokojącym tempie, odnotowujemy bowiem kolejny wzrost zachorowań. Ministerstwo Zdrowia przekazało dziś 14 stycznia aktualne dane na temat pandemii. Resort poinformował o niewielkim, ale jednak wzroście przypadków zakażenia oraz o ofiarach śmiertelnych.

Ostatniej doby w naszym powiecie Ministerstwo Zdrowia odnotowało 49 nowych i potwierdzonych przypadków koronawirusa. To wzrost. Przypomnijmy, że wczoraj było to 36 przypadków. Niestety jedna osoba zmarła

W Szpitalu Powiatowym w Gryfinie  już kolejny dzień mamy 27 hospitalizowanych. 

W województwie resort odnotował 788 przypadków. Wczoraj było 700. Ostatniej doby w zachodniopomorskiem zmarło 28 osób. 

Ministerstwo Zdrowia informuje, że w Polsce mamy dziś 9 436 nowych potwierdzonych przypadków koronawirusa. Z powodu COVID-19 zmarły 92 osoby. Natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarło 289 osób.

Dzisiejszy (14 stycznia 2021 r.) raport resortu zdrowia z Polski mówi o nowych zakażeniach koronawirusem z województw:

mazowieckiego (1231),

wielkopolskiego (1058),

kujawsko-pomorskiego (993),

pomorskiego (878),

zachodniopomorskiego (788),

śląskiego (727),

warmińsko-mazurskiego (690),

łódzkiego (554),

dolnośląskiego (463),

lubelskiego (403),

małopolskiego (337),

podlaskiego (291),

lubuskiego (288),

opolskiego (235),

podkarpackiego (233),

świętokrzyskiego (164).

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (34)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

komosa
komosa 15.01.2021, 00:54
Sauron dla ciebie guru jest YOUTUBE i jakiś Pitoń ale zauważ że większość ludzi jest normalna a ziemia jest okrągła
Amba
Amba 15.01.2021, 20:35
S to zwykły skośnooki troll.
*** ***
*** *** 14.01.2021, 18:38

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

MM
MM 14.01.2021, 18:35
Dobrze, że lockdown będzie do końca kwietnia. Trzeba uważać na siebie i rodzinę i przestrzegać obostrzeń.
a dzieci wpychają od poniedziałku do szkół...
a dzieci wpychają od poniedziałku do szkół... 14.01.2021, 19:30
We Francji zaostrzają w Niemczech też, w Czechach też - a nasi rządzący a to na nartki, a to na meczyk, a to na Kubę...
sauorn
sauorn 14.01.2021, 17:53
Jeden pełowiec rozmawiał z drugim pełowcem, ale ten zaszczepiony pełowiec nie udziela informacji, więc pełowiec niezaszczepiony uznał, że sprawy nie było. Typowo pełowskie rozwiązanie: złapią cię za rękę, mów, że to nie twoja ręka!
plama na nartach
plama na nartach 14.01.2021, 18:15
sauorn: to Emilewicz jest pełowcem?
pisowcy na meczu siatkówki?
pisowcy na meczu siatkówki? 14.01.2021, 18:26
nie, to pewnie sraulonowi chodzi o odwołanie szefa KRS za ujawnienie Mularczykowej "komisji bibliotecznej" droższej od budżetu na książki...
dopisek
dopisek 14.01.2021, 19:32
Szef GiS odwołuje wojewódzkiego szefa z Gdańska... tłumacząc, że JEST BARDZO DOBRYM... ale lokalny pisowski kacyk zażądał wepchania na stanowisko swojaka i ten wojewódzki mu podpadł bo odmówił - tego nie powiedział...
Sauron
Sauron 14.01.2021, 16:19

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Czaszef
Czaszef 14.01.2021, 12:30
Co najwyżej żółta strefa.
wierzysz statystykom?
wierzysz statystykom? 14.01.2021, 15:31
Nasze województwo jest w górnej połowie czerwonej strefy. Jeszcze parę dni temu brakowało jednej osoby do fioletowej... Ale kto by się przejmował tym, co rząd mówił parę tygodni temu...
Marzena
Marzena 14.01.2021, 11:33
Ciekawe ile testów zrobili dziś. Nigdzie nie mogę znaleźć tej informacji
zaciemnienie
zaciemnienie 14.01.2021, 11:54
testują nauczycieli, którzy pracowali zdalnie w ostatnich miesiącach. Testowanie miałoby sens np po tygodniu pracy stacjonarnie.
Zaciemnianie statystyk...
Nic dziwnego, to jakby zrobić testy urzędnikom - nie tym, co chodzą do pracy, tylko tym, co pracują zdalnie z domu...
cwancyk
cwancyk 14.01.2021, 15:19
Rząd cwany nie robi pracownikom przedszkoli i żłobków, tylko tym, co pracowali zdalnie, więc mieli mniejsze szanse na zarażenie...
info
info 14.01.2021, 11:50
Bo ministerstwo podaje te dane później, około południa.
zaciemnienie
zaciemnienie 14.01.2021, 11:56
musi sobie poukładać... Ciekawe czy mają statystyki ile ludzi, którzy dostają skierowania na testy nie robi ich... Bo tu sanepid powinien wyłapywać bezlitośnie...
:(
:( 14.01.2021, 11:17
Coś dzisiaj wolno idzie wam zbieranie danych.
tyle
tyle 14.01.2021, 11:10
Za dużo!
tak to
tak to 14.01.2021, 11:17
Każda śmierć to za dużo.
Gumowiec
Gumowiec 14.01.2021, 11:07
36 wczoraj dziś 36 a akor pisze o wzroście co ty kuźwa pijesz. Gnojowice czy inne mozgotrzepy
Knagulec
Knagulec 14.01.2021, 14:58
Ty ty japulca krótko trzym
Gumowiec
Gumowiec 14.01.2021, 19:38
Na każdą rzecz można patrzeć z dwóch stron. Jest prawda czasów, o których mówimy, i prawda ekranu, która mówi: „Prasłowiańska grusza chroni w swych konarach gryfińskiego dzbana”. Zróbcie mi przebitkę Knagulca na gruszy… Nie, nie! Zamieńcie go na psa! Zamieńcie go na psa. Niech on się odszczekuje swoim prześladowcom z pańskiego dworu. Niech on nie miauczy…
pinokio
pinokio 14.01.2021, 11:13
To ewidentny ogromny wzrost :-) Porównywalny ze wzrostem PKB
do Knagulca vel Gumowca czyli proburmistrzowskiego trola
do Knagulca vel Gumowca czyli proburmistrzowskiego trola 14.01.2021, 11:10
Chyba widzisz, że materiał w przygotowaniu. Czy nie nauczyli czytać ze zrozumieniem w szkole
Gumowiec
Gumowiec 14.01.2021, 11:39
Ciemność. Ciemność widzę ciemnosc
okulary mu kupcie
okulary mu kupcie 14.01.2021, 11:31
Zezowaty troll burmistrza niezbyt dobrze widzi.
uwaga
uwaga 14.01.2021, 10:57
Tylko żeby nie szczepić zakażonych bo to bez sensu.
Knagulec
Knagulec 14.01.2021, 10:53
Gumowiec knago wypełnij spod kamienia
Knagulec
Knagulec 14.01.2021, 11:05
Nie podszywaj się pod Knagulca alkocholiku
Córeczka Knagulca
Córeczka Knagulca 14.01.2021, 11:58
Knagulec jest jeden nick zastrzeżony jak cola ty sie podszywasz łajzo ty mała ty
Knagulec.
Knagulec. 14.01.2021, 14:00
Znowu podszywasz się pod Knagulca zaraz to zakończę. Dajcie mi namiary na tego dzbana czekam
ech
ech 14.01.2021, 10:53
Na mapce znowu jesteśmy ciemnym kolorem.
Gumowiec
Gumowiec 14.01.2021, 14:01
A Knagulec aż koloru fioletowego od chlania mozgotrzepow

Pozostałe