Zamontowali poręcz do sklepu

  • 14.01.2021, 11:58
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Zamontowali poręcz do sklepu
Trwają prace wykończeniowe na, a w zasadzie przy, ul.1 Maja. Dziś zamontowano barierki przy sklepie, koło budynku Urzędu Miasta i Gminy w Gryfinie.

Kiedy ślisko, to takie barierki mogą pomóc. Z drugiej strony trzeba pamiętać o odkażaniu rąk przy dotykaniu wszelkiego rodzaju publicznych powierzchni.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

aport młody!
aport młody! 14.01.2021, 23:14
To nie jest poręcz dla mnietka bo przecież ten leń tam nie chodzi, bo po bułki to millerek mu biega
:)
:) 14.01.2021, 22:39
Nie mam pojecia po co te kilka mało wnoszących zdań. Same komentarze też bardzo typowe...
Barierka dla wtajemniczonych była
Już przed pracami przebudowy ulicy 1 Maja. Została zdemontowana w trakcie tych prac, teraz wróciła na swoje miejsce. Koniec historii...
A właściciel??? się cieszy tym zainteresowaniem i zaprasza ma świeże pieczywo nie tylko opisane osoby w komentarzach ...:)
Jaaaaanek
Jaaaaanek 14.01.2021, 22:14
Wczoraj w Gryfinie jadąc rowerem przebiłem oponę, proszę igryfino o napisanie i tym artykułu bo to takie ważne jak ta barierka 😂😂😂
strasz miejska
strasz miejska 14.01.2021, 22:22
Panie Nikitiński postawimy wszystkie służby na baczność aby panu dogodzić i znaleźć sprawcę tego karygodnego czynu z gwoździem!
MISTRZ TW  YODA
MISTRZ TW YODA 14.01.2021, 20:48
MNIETEK BEDZIE MIAŁ GDZIE WIĄZAĆ SWOJE PIESKI I SUKI Z RADY GALAKTYCZNEJ HA HA AH
Pozdro
Pozdro 14.01.2021, 20:28
Moze byscie sie zajeli dziurawa łuzycka a nie kawalkiem barierki
Siad! Pan zaraz wróci
Siad! Pan zaraz wróci 14.01.2021, 18:44
Idąc po pieczywo do sklepu będzie gdzie wygodnie Knagulca uwiązać
Gumowiec
Gumowiec 14.01.2021, 19:48
Ale uśmialem się jak norka ha ha ,szacun cycu za post bardzo trafny szacun cycu
i pyk  po poręczy
i pyk po poręczy 14.01.2021, 15:18
mnietek bedzie se zjerzdzał
Knagulec
Knagulec 14.01.2021, 15:02
Bedzie gdzie heblowac gumowca
Obi
Obi 14.01.2021, 13:23
Stałym bywalcem jest w ciastkarni wiceburmistrz i burmistrz i ekspedientka mówiła, że obiecali im zamontować. I proszę
Analnyterrorysta
Analnyterrorysta 14.01.2021, 15:22
Jest najblizej ,wiec sie nie dziwie .ku r wa polak polakowi nawet porazki zazdrosci , a co dopiero xamontowanie barierki...
i tyle
i tyle 14.01.2021, 13:39
Jeśli tak to prywata.
Saszka
Saszka 14.01.2021, 13:16
I bardzo dobrze bo można było orła wywinąć!
do 13.16
do 13.16 14.01.2021, 14:01
Ale tym problemem chyba powinien zająć się właściciel piekarni ??
chyba
chyba 14.01.2021, 15:15
chyba nie, skoro usunięto na czas budowy, to i przywrócono...
do    chyba
do chyba 14.01.2021, 19:00
Na czas jakiej budowy ?
:)
:) 14.01.2021, 14:59
* właściciel budynku ;)

Pozostałe