I jak tu segregować?

  • 14.01.2021, 12:22
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
I jak tu segregować?
A tak wyglądają pojemniki na Bałtyckiej. I jak tu segregować, gdy pojemniki przepełnione - pyta gryfinianka.

Gołym okiem widać,zę system segregacji odpadów nei działa w Gryfinie dobrze.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (19)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Kosz
Kosz 14.01.2021, 21:19
*** SEGREGACJE *** ODPADY *** WSZYSTKO. *** SYSTEM. WYSTARCZY WPROWADZIC KAUCJE I SEGREHACJA SAMA SIE ZROBI. ale po co to wszystko jak mieszkamy w ZOO 😁😁😁
mlody
mlody 14.01.2021, 20:38
Sawaryn to nieogar i dlatego.
sco
sco 14.01.2021, 18:26
Knagulec/Gumowiec jaki z ciebie intelektualista to wiemy czytając twoje komentarze. Nie kompromituj się. Mimo wszystko poradzę ci. Gdy życie ci zbrzydnie a świat stanie się piekłem, włóż głowę do kibla, spuść wodę i przykryj się deklem.
Obserwatore
Obserwatore 14.01.2021, 18:08
Mieszkam na ul. Krasińskiego. Od tygodnia pojemniki do papieru nie były opróżniane.Podobnie pojemniki na szkło. Opróżniono przedwczoraj tylko te na plastyki i te mieszane, które były już wcześniej przeładowane, a wręcz wszyscy musieli kłaść worki na betonie. To się zresztą ciągle powtarza, bo rzadko widzę, żeby któryś z pojemników był wolny. Ludzie nie mając gdzie segregować pozostawiają śmieci gdziekolwiek. Nie zgadzam się na tak duże opłaty gdy nie mogę realizować ich segregacji. Powinno być to porządnie rozwiązane. Ktoś przecież jest za to odpowiedzialny. Jak mam udowodnić,że sortuję śmieci, jak trzeba je potem kłaść gdziekolwiek, gdyż pojemniki są zapełnione?
niestety
niestety 14.01.2021, 18:16
Obserwatore bo saawaryniarstwo potrafi głównie kasę brać a do reszty to ma lewe ręce.
Tuscon
Tuscon 14.01.2021, 16:06
Wszystko przez ten cholerny pis. Sklepy nadal nie mają obowiązku posiadania automatów na butelki.
przypominam
przypominam 14.01.2021, 17:31
Gryfino po prostu nie ma gospodarza.
zgr
zgr 14.01.2021, 15:36
Kupy na chodnikach i trawnikach, śmieci aż się wysypują, co za miasto...
Lop
Lop 14.01.2021, 16:13
Kupy? Co tam kupy kilkanascie dni i natura rozłoży kupę. Przejdź sie do Dino. Konsumpcję w obrebie 100metrów widać w trawie, krzakach. A panienki tam pracujące za sklepem isypują drugą skarpę z kiepów.
zgr
zgr 15.01.2021, 14:17
Po co Dino, wystarczy pójść.. do lasu. Dopóki się hołota i swołocz nie nauczy - nie będzie dobrze.
Gumowiec
Gumowiec 14.01.2021, 13:56
Knagulca do wora a wór.do.......
Knagulec
Knagulec 14.01.2021, 15:01
Zapytaj starej ***
Abc
Abc 14.01.2021, 13:44
Proponuje na posesje burmistrza, jego urzednikow (mam na mysli Nikitynskiego i Millera) i tych radnych nieporadnych co glosowali za podniesieniem cen wyrzucac smieci
powtarzam
powtarzam 14.01.2021, 13:41
Kolejny przykład, że Gryfino nie ma gospodarza.
Wow
Wow 14.01.2021, 13:56
Wszędzie syf,awanturę o przedłużenie najmu lokalu na Chrobrego taką zrobili, że nie mają czasu na zajmowanie się miastem
cwancyg
cwancyg 14.01.2021, 15:10
Afera ściema. Najpierw burmiszczowski zastępca chciał pozbyć się przedsiębiorcy z lokalu, bo jest "nie z tej linii co trzeba", nie przedluzając umowy na kolejny okres. Gdy przedsiębiorca zgłosil się do rady miasta z problemem, to obrażony tercet przedstawił tą gównoburzową aferę, aby odwrócić uwagę mieszkańców od swojej nieudolności i syfu w mieście. Brawa dla burmistrzu! Tak trzymaj! Wicki robią Ci koło pióra!
NN
NN 14.01.2021, 18:56
Właściwie to tu chyba nie chodzi o ten lokal, tylko o byłą sekretarz UMiG. Kurde Miler tłumaczy się, że płacą 14 zł za metr, a Kryszkowska tylko 500 czy ,600 zł. ale ma mniejszy lokal, chce podpisać umowę z gminą na 10 lat. Dwukrotnie wysłałem komentarz z zapytaniem "Ile metrów ma lokal p Milera" i .....cisza Tak burza w szklance wody, a jak zaciekle walczą o" sprawiedliwość" no aż trudno zrozumieć ,że ci ludzie wierzą w to co piszą, czy aż tak nienawidzą kogoś ????
wódki się napili?
wódki się napili? 14.01.2021, 21:15
14 metrów za metr lokalu Milera? Ale po zniżce czy przed? I co za chachmęt porównywać stawkę za metr ze stawką za lokal - na oko 4-5 razy mniejszy?
Obi
Obi 14.01.2021, 13:24
Burmistrz z radnymi zrobili podwyżkę na śmieci to się teraz za bardzo nie przejmuje wywożeniem.

Pozostałe