Zapełniła się tablica z klepsydrami

  • 14.01.2021, 13:13
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Zapełniła się tablica z klepsydrami
Znowu zapełniły się tablice ogłoszeń w Gryfinie. Są nowe klepsydry. Informacje o pogrzebach nie dotyczą tylko Gryfina...

Zrobiliśmy zdjęcia w kilku miejscach Gryfina. Pokazujemy stan na 14 stycznia 2021 r.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (7)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (56)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ernest
Ernest 17.01.2021, 21:37
Radzę zacznijcie leczyć ludzi, otwórzcie przychodnie to i mniej ludzi będzie umierać
AJWAJ ALE LUJA  I NA SATURNA  HA AH AH
AJWAJ ALE LUJA I NA SATURNA HA AH AH 15.01.2021, 15:18
TO NIEPRAWDA O DŁUGOBORSKIM JEGO REPRESJONOWAŁ TW KUDUK Z WIECZORKIEM HA AH AH I TERAZ IV RZESZA CO STACJONUJE W POLINIE HA HA AH
ajwaj aleluja i na saturna
ajwaj aleluja i na saturna 16.01.2021, 11:33
https://pl.wikipedia.org/wiki/… wojtek ma medal stary kombatant 7 dywizja geszewciarzy szczecińskich ha ha ah prawe jajco wieczorka
no proszę
no proszę 15.01.2021, 12:23
Proburmistrzowskie trolle narzekają na artykuł o nekrologach, a on wchodzi do Top-10 , czyli do jednego z najbardziej poczytnych w ciągu ostatnich 5 dni.
sedno
sedno 15.01.2021, 12:56
I ta popularność proburmistrzowskie trolle wkurza :)))))))))))
za trudne...
za trudne... 15.01.2021, 12:52
Nie zmienia to faktu, że od dwóch miesięcy przekracza możliwości intelektualne Sawaryna, Niktińskiego i Milera zlecenie dokręcenia drugiej czarnej tabliczki poniżej obecnej. Przecież w końcu śmiertelność spadnie i będzie można odkręcić tabliczkę...
gość
gość 15.01.2021, 02:09
nowy trend w mediach - nekromedia? Nie rozumiem tych częstych informacji o nekrologach, gusła jakies
gusła, widy i majaki - tercet jako taki....
gusła, widy i majaki - tercet jako taki.... 15.01.2021, 02:36
tercet w ogóle nie rozumie, czemu ludzie nie lubią trawy po pas w środku miasta albo dziur w chodnikach... Albo doklejać informacji o najbliższych, co zmarli w takich warunkach, bo leniwy tercet nie potrafi zarządzić jednej tabliczki więcej na słupku...
Aga
Aga 15.01.2021, 12:15
W Szczecinie też była trawa po pas, a to tylko i wyłącznie z powodu suszy :)
lufka
lufka 15.01.2021, 12:22
Tu tylko trawę palą.
POLONIA RESTITUTA  AJWAJ ALELUJA I NA SATURNA  AH AH AH
POLONIA RESTITUTA AJWAJ ALELUJA I NA SATURNA AH AH AH 14.01.2021, 20:42
A KTO BYŁ BURMISTRZEM NASZ ZABYTEK KLASY ZEROWEJ OBECNIE W STAROSTWIE I W CO NAJMIEJ 30 STU FUCHACH NP OSP DRUCH WOJTEK AH AH AH W TYCH LATACH NIE KTO INNY JAK WOJTEK DŁUGOBORSKI I JEGO RADA AH AH AH PRAWE JAJCO DARKA WIECZORKA HA HA AH KTO KRADŁ O PRZEPRASZAM NIEDOPEŁNIAŁ OBOWIAZKÓW SLD HA HA AH WOJTEK AZ DOSTAŁ ORDER W 2000 ROKU ZA ZAŁUGI DLA PAŃSTWA I OBYWATELI AH AH AH CHYBA SE KAMPANIE WYBORCZA DO SEJMU Z TEJ KASY OPŁACAŁ AH AH AH https://www.google.com/url?sa=…
ANTONI  MACIEREWICZ  PRZYPADEK  NIE SADZE  HA AH AH
ANTONI MACIEREWICZ PRZYPADEK NIE SADZE HA AH AH 16.01.2021, 10:00
TO POTWARZ RAFAŁ MUCHA WTEDY BYŁ W BANKU ZATRUDNIONY JAK SZEDŁ TEN GESZEFT A BARAT APLIKOWAŁ U FRYDRYKIEWICZA TEGO CO BRONIŁ TYCH GESZEFCIARZY https://www.google.com/url?sa=… WA WIECZOREK CZUWAŁ NAD NIMI NICZYM BÓG GESZEFTU
Tak trzymać
Tak trzymać 14.01.2021, 19:31
Bardzo dobrze, że takie informacje się podaje.. Dzięki temu można można się dowiedzieć.. jeśli ktoś znajomy odszedł..
AJWAJ ALELUJA I NA SATURNA
AJWAJ ALELUJA I NA SATURNA 14.01.2021, 19:21
DOBRA PODAM RĘCZNIE RADĘ I ZARZĄD PUK HA HA AH
PREZES wojciech pilarczyk powołany w 10,06 1999 odwołany 1305 2002 romualda siwka członek zarzadu
grzegorz lesner to samo
RADA NADZORCZA 20,08 1999
JUZEF RUCINSKI przewodniczacy
JAN BIS
MARIA MIKOŁAJCZAK
KINGA PRZYBYLSKA -CHARIF
WACŁAW KOZAK
TADEUSZ WAGNER

RADA NADZORCZA 18 01 2001
JUZEF RUCIŃSKI
JADWIGA KOSZUTA
MARIAN KOZŁOWSKI
ALEKSANDER JĘDRASZCZEK
HENRYK NAJMRODZKI
MIECZYSŁAW POTOCKI
RADA NADZORCZA OD 30 08 2001
TA SAMA TYLKO ZA JUZEFA RUCIŃSKIEGO WSKOCZYŁA LILIANNA OCHMAŃSKA wieloletni skarbnik starostwa i gminy ha ah ah kabaret idzmy dalej
rada nadzorcza od 10 09 2001
liliannna ochmańska
przewodniczaca
a zastepca henryk najmrodzki
maria mikołajczak
mieczysław potocki
marian jedraszczyk
tadeusz wagner chyba jeszcze w puk ha ha ah i to koniec bo zostali rozwiazani za TZW NIEPRAWIDŁOWOSCI GDZIE WYPAROWAŁO 9 BANIEK AH AH AH NIE JEST TO KABARET A POTEM PREZESEM PUK ZOSTAJE "WYBAWICIEL" MUCHA Z TW KUDUKIEM NA CZELE HA HA AH I KABARET TRWA NADAL TAK SIE DOI GMINĘ I DURNYCH GOI Z KASIORY HA HA AH NO MIEJSCOWY BANK TEZ ODEGRAŁ TU NIE MAŁA ROLĘ HA HA AH BY ZYŁO SIE LEPIEJ WSZYSTKIM HA HA AH WSZYSTKIM Z UKŁADU HA HA AH A TERAZ MNIETEK ROBI PODWYZKI HA AH AH JKA WSZYSCY KRADNĄ O PRZEPRASZAM NIEDOPEŁNIAJĄ OBOWIAZKÓW HA HA AH A KTO BYŁ BURMISTRZEM W TYCH LATACH I RADNYMI TEZ SE DOCZYTAJCIE SAMI W BIP UMIGG HA HA AH POZDRO

Dyl
Dyl 14.01.2021, 18:56
Nic dziwnego, że podwyżki opłat dla mieszkańców, jak się czyta ile to darmozjadów trzeba opłacić w takim PUK-u.
Ile ciekawych nazwisk z Towarzystwa Wzajemnej Adoracji.
https://pukgryfino.pl/pliki/gr… PUK.pdf
zydo kabaret
zydo kabaret 14.01.2021, 18:49
PONADTO PAWEŁ MUCHA APLIKOWAŁ u pana igora frydrykiewicza i wszystko w rodzinie ha ha ah a adwokat frydrykiewicz bronił zarzad i rade nadzorcza PUK BURMISTRZA I radnych https://gs24.pl/skarza-na-prok…
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 14.01.2021, 18:27
henryk najmrodzki zmarł https://www.google.com/url?sa=… PUK.pdf&usg=AOvVaw0z6GM1XGi_vqprJsKQgE5i strona 9 ponoć był w szajce co wywaliła PUK i gmine na 9 baniek do dzisiaj ci szanowani obywatele gryfina pełnią funkcje publiczne OD GMINY PO STAROSTWO oraz ich dzieci i pociotki ha ha ah mucha teraz w PIS PEJSY I SATANIZM BO Z PRAWEM TAM NIE MA NIC WSPÓLNEGO AH AH AH CZYLI CO OPŁACA SIĘ KRAŚĆ o przepraszam NIEDOPEŁNIĆ OBOWIAZKÓW HA HA AH tylko tyle zeby dla prokuratury i sądu starczyło ha ha ah i na adwokata mnietka ha ha ah https://gs24.pl/skarza-na-prok… A MUCHA BZYKAŁ I BZYKAŁ I SIADŁ NA GOWNIE HA HA AH
AJWAJ ALELUJA  I NA SATURNA
AJWAJ ALELUJA I NA SATURNA 14.01.2021, 20:16
zapomniałem dodać ze pani lilianna ochmańska chyba dyrektoruje w sadzie rejonowym w gryfinie ha ah ah a wtedy w RADZIE NADZORCZEJ PUK HA HA AH JAKI AWANS HA AH AH BY ZYŁO SIE LEPIEJ WSZYSTKIM WSZYSTKIM Z UKŁADU HA HA AH TAKI PRZEBIEK KARIERY Z AFERA W TLE NOBILITUJE DO ZAJMOWANIA STANOWISK W WYMIARZE SPRAWIEDLIWOŚCI HA AH AH
Prawo i sprawiedliwość psich
Prawo i sprawiedliwość psich 14.01.2021, 19:34
A wiecie, ze akta tej sprawy przetrzymuje prokuratura w Szczecinie. NIE. A Kaczor i Podlesny śmieją się. Nikt nie zrobił takiego numeru, że ocieplił kilometr ciepłociągu , którego nie było. I co panie ministrze Ziobro ?
ajwaj aleluja i na saturna
ajwaj aleluja i na saturna 16.01.2021, 11:38
można można nie takie cuda są w gryfinie a mietek dalej bez audytu urbański chyba zasnął albo pali głupa szajka się przeorganizowała ci z sld poszli do ko i pala głupa ci z UW i psl teraz w pis i geszeft trwa nadal ha ha ah
AJWAJ ALELUJA I  NA SATURNA
AJWAJ ALELUJA I NA SATURNA 14.01.2021, 18:40
ADMIN CO TAM JEST COS NIE WCHODZI HA HA AH https://pukgryfino.pl/pliki/gr… PUK.pdf MOZE TO POZDRO HA HA AH
sauron
sauron 14.01.2021, 17:50
co to za portal pogrzebowy czy jak?
BY ZYŁO SIE LEPIEJ WSZYSTKIM WSZYSTKIM Z UKŁADU AH AH AH
BY ZYŁO SIE LEPIEJ WSZYSTKIM WSZYSTKIM Z UKŁADU AH AH AH 14.01.2021, 19:52
TAK GRZEBIEMY STARE AFERY ZYDOWSKIE W GRYFINIE HA HA AH
Dyl
Dyl 14.01.2021, 18:34
Jak ci nie pasuje ten portal, to sobie zmień na inny.
Wielkie dzięki dla redakcji igryfino , że można dowiedzieć się kto zmarł.
https://24kurier.pl/aktualnosc…
Dzieki DYL
Dzieki DYL 14.01.2021, 20:02
Te nośniki to czysty debilizm, dla opóźnionych w rozwoju.
sraulon - nie nauczyli cię tego zwyczaju?
sraulon - nie nauczyli cię tego zwyczaju? 14.01.2021, 18:28
sraulon, u was w Chinach nie ma zwyczaju godnego żegnania zmarłych i informowania o pogrzebie?
Mietek
Mietek 14.01.2021, 17:27
Czy tylko artykuły z klepsydrami ? Będą non stop ! Zajmijcie się pismaki tym że WC nigdzie nie ma ! A nie pierdoły o tablicach
do Mietka
do Mietka 14.01.2021, 18:35
Mietek - a tobie tłuszcz zalał mózg całkiem? Od tylu miesięcy ludzie pomstują na niegodne zachowanie tercetu i brak dodatkowej tabliczki!
Nie widzisz, że więcej pogrzebów?
V
V 14.01.2021, 19:47
Cmoknij mnie torbę
do V
do V 15.01.2021, 13:17
No i zrzygałem się, debilu !
sw  mateusz ewangelista  i jego  druch  sw  łukasz  z malty
sw mateusz ewangelista i jego druch sw łukasz z malty 14.01.2021, 15:21
ksiądz płacze bo twardy elektorat parafan się sypie ale za to je ZUS się cieszy i otwiera bramy nieba
Test na IQ dla tercetu
Test na IQ dla tercetu 14.01.2021, 15:19
Podobno zmarł Heniu Najmrodzki. Ciekawe jak zachowa się Sawaryn i gmina ?
ajwaj aleluja i na saturna   ha ha ah
ajwaj aleluja i na saturna ha ha ah 14.01.2021, 18:17
A TO NIE ZA JEGO jak był w radzie nadzorczej PUK ha ha ha płonęły dokumenty i wje bało 3,5 bańki tak leciutko ha ha ah wojciech pilarczyk i romualda siwka to jego przełożeni których chyba kontrolował https://www.google.com/url?sa=… PUK.pdf&usg=AOvVaw0z6GM1XGi_vqprJsKQgE5i strona 9 i 10 szjka co przewaliła rzekomo 9 baniek ha ha ah niema to jak w puk ha ah ah
ZYDO KABARET
ZYDO KABARET 14.01.2021, 18:41
https://pukgryfino.pl/pliki/gr… PUK.pdf COŚ NIE WESZŁO MOZE TERAZ
pytam
pytam 14.01.2021, 15:43
Kto to dla Sawaryna?
pogarda dla mieszkańców!!!
pogarda dla mieszkańców!!! 14.01.2021, 15:16
Czy dotrze do tercetu, że potrzebna jest dokręcona druga tabliczka? Czy to za mała kwota i się przetargu nie opłaca uruchamiać?
Aga
Aga 14.01.2021, 14:30
Co wy z tymi klepsydrami? Brak tematów? Przecież wcześniej też wisiały, też ludzie umierali i nie pisaliście. Na co chcecie zwrócić nasza uwagę? Że nie jesteśmy wieczni?
Do tej Agi
Do tej Agi 14.01.2021, 20:07
Czytasz i nie rozumiesz? Nie o klepsydry tu chodzi, tylko o głąba co nie rozumie, że jest więcej zgonów, a tablice info są za małe. Jasne ???
Aga
Aga 15.01.2021, 12:27
Ale cieszę się bardzo z tego powodu, że macie sobie gdzie użyć, wylać swoje żale, i ubliżyć zamiast po ludzku załatwić sprawy. Ten portal jest sławny na całe województwo, bo takie trolle jak wy mają miejsce takie jak to, by sobie poużywać. Tak potrafi każdy z nas. Nie sądzę, by osoby w jednostkach organizacyjnych czytały wasze komentarze
koko
koko 15.01.2021, 13:09
Aga jak ty z UMiG czytasz to i inne jednostki organizacyjne też.
A portal na województwo słynny bo najpoczytniejszy.
Aga
Aga 15.01.2021, 13:33
Oczywiście
Aga,:)
Aga,:) 15.01.2021, 12:20
Nie rozumiem, bo nie mieszkam w tej gminie i nie wnikam w wasz stan umysłu, a portal jest ogolnodostepny i nie piszący tylko o mieście i gminie Gryfino
dziwny jest ten świat ludzi pokręconych
dziwny jest ten świat ludzi pokręconych 15.01.2021, 12:55
Ale ten artykuł akurat jest w dziale Gryfino. JAk cie nie interesuje gmina Gryfino, to po co tu zaglądasz. A na tablicy jest klepsydra o zmarłej w Kole. To teraz mają to czytać ci z Koła?
no co ty?
no co ty? 15.01.2021, 12:55
portal Aguniu nazywa się igryfino - i opisuje problemy mieszkańców powiatu. A tu konkretnie problemy z brakiem gospodarza gminy....
Agrr
Agrr 15.01.2021, 13:24
No to dajemy wszystkie tabliczki z całego powiatu
gmina bez...
gmina bez... 15.01.2021, 16:15
Załóż portal i rządź. Kto ci broni? Agr? Skoro inne gminy szanują zmarłych mieszkańców a nie robią "doklejek" jak tercet w Gryfinie od dwóch miesięcy - to widać tam są gospodarze gmin....
doaga
doaga 14.01.2021, 15:45
Jest wolność słowa, to niech piszą o czym chcą. To, że Milerom to przeszkadza to kogo to obchodzi?
Ula
Ula 14.01.2021, 17:29
Zadraszczają że to taki poczytny artykuł.
sauron
sauron 14.01.2021, 13:52
a co to portal z klepsydram?
do debila sraulona
do debila sraulona 14.01.2021, 15:14
Nie, chiński trollu sraulonie - z problemami mieszkańców...
pliszka
pliszka 14.01.2021, 14:03
do sauron: na to wygląda.
Gumowiec
Gumowiec 14.01.2021, 13:48
Knagulec jeszcze nie wisi....
Knagulec
Knagulec 14.01.2021, 15:00
Knagulec ma się dobrze knago gumowa pozdrów starą ode mnie
rulon
rulon 14.01.2021, 13:42
Koło UMiG tablica jest zniszczona wulgaryzmami!
Czerwony jak cegła czeka na czerwoną ...
Czerwony jak cegła czeka na czerwoną ... 14.01.2021, 19:42
Konkretnie penisem. Może czeka na ciepłą wdówkę.
Skąd wiesz.na kogo czeka
Skąd wiesz.na kogo czeka 15.01.2021, 13:24
A może na wdowca?
Ot co
Ot co 14.01.2021, 13:52
Może dlatego nie wisi tam klepsydra....

Pozostałe