Zgłoś już chęć zaszczepienia się w gminie Gryfino

  • 14.01.2021, 21:55
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Zgłoś już chęć zaszczepienia się w gminie Gryfino
Mieszkańcy gminy Gryfino, nadszedł czas, że powinniśmy włączyć się w rozpoczynający się proces powszechnych szczepień przeciw COVID-19. Powinniśmy wykazać aktywność i już teraz poinformować bliskich nam seniorów o rejestracji na szczepienia. Natomiast jeżeli nie jesteśmy seniorami, możemy od 15 stycznia dokonać odpowiedniego zgłoszenia chęci na szczepienie - zrobimy to jedynie przez formularz online na rządowej stronie internetowej.

W gminie Gryfino, jak już informowaliśmy, mamy dwa punkty szczepień. Są to w Gryfinie:

- Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Intermed sp. z o.o. przy ul. Niepodległości

- Vita - Med Ryszard Sokołowski Spółka Jawna przy ul. 9 Maja

Niestety na oficjalnych stronach tych przychodni w czwartek wieczorem (14 stycznia 2021 r.) nie znajdujemy jeszcze informacji o szczepieniu. A rejestracja i zgłoszenia ruszają już po północy 15 stycznia 2021 r. 

Co zamierza Vita-Med (ten przy starostwie na Górnym Tarasie, nie wiemy).

Intermed skontaktował się z nami i proponuje chętnym (nie ma przypisanej lokalizacji):

  • e-rejestrację na pacjent.gov.pl,
  • tel. 989 lub
  • skontaktowanie się na numer przychodni 91 469 06 64 (wewnętrzny 113), ale od godz. 14 do 18. Dlaczego? Bo wcześniej przyjmowani są pacjenci. Z tego co nam przekazano, planowanych jest 30 szczepień (dawek) tygodniowo. Akcja rozpocznie się od 28 stycznia w czwartek.

Zapraszamy do obejrzenia krótkich filmików instruktażowych:

 

 

 

Więcej informacji tutaj:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/39402,juz-teraz-zglos-chec-zaszczepienia-przeciw-covid-19-dostaniesz-maila-gdy-tylko-ruszy-twoja-grupa

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (88)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Nd
Nd 17.01.2021, 22:18
Moim zdaniem jak się szczepionki pojawiły to powinno być tyle punktów szczepień otwartych przykładowo od 8 do 20 aby kto chce się zastrzepil nie ważne czy ma 18 lat czy 100
tyle
tyle 15.01.2021, 23:43
Szok, rozczarowanie i niedowierzanie!
optimist
optimist 15.01.2021, 23:02
Wreszcie coś się dzieje na wiosnę będzie po pandemii
lepiej  juz nie bedzie
lepiej juz nie bedzie 16.01.2021, 23:36
CHBA CI SIĘ MUZG ZLASOWAŁ AH AH AH ten teatr potrwa jeszcze 3,5 roku a czepienia rok w rok ha haah
kpiarz
kpiarz 15.01.2021, 22:51
Każda przychodnia 30 osob tygodniowe to ciekawa perspektywa :)
no
no 15.01.2021, 23:09
Perspektywa na lata!
mocne
mocne 15.01.2021, 20:38
Mamy olbrzymie podziemie covidowe. Polacy utajniają swoje dodatnie testy w kierunku SARS-CoV-2. Robią badania w prywatnych klinikach albo na własną rękę, kupując w internecie testy antygenowe. Wszystko po to, aby uniknąć kwarantanny, kontroli sanepidu i policji. Jest to rodzaj oporu wobec władz, który jest bardzo niekorzystny dla całego społeczeństwa – podkreśla dr Grzesiowski.
smyk
smyk 15.01.2021, 17:55
Pierwsza osoba zaszczepiona mówi że czuje się dobrze. ***
ajwaj aleluja i na saturna
ajwaj aleluja i na saturna 15.01.2021, 17:49
tate nakupiliśmu szczepionek od brata naszego dr pfaizera i co robić co robić ale ty głupia rachela jesteś trzeba je trzymać w magazynie i cykać po parę sztuk ŻEBY W GOJACH WZBUDZIĆ POŻĄDANIE SZCZEPIENIA zobaczysz jeszcze z paru zejdzie w tych kolejkach sami się pozabijają a i komputer też nie jeden rozwali jak nie będzie się mógł zarejstrować ha ha ah TAK SIE WZBUDZA ZAPOTRZEBOWANIE NA specyfik cud doktora pfaizera po nim to nie tylko wirus mija ale i miesiaczki to cos dla ciebie rachela ha ah ah jak przeczytasz ulotkę tej ambrozji to zemdlejesz ha ha ah ze szczęścia ha ha ah u nas na saturnie juz wSSzyscy zaszczepieni ha ah ah
DRUCH  WOJCIECH  ZE  STAROSTWA  HA HA AH
DRUCH WOJCIECH ZE STAROSTWA HA HA AH 15.01.2021, 17:41
ZARAZ OTWIERAM PUNKT SZCZEPIEŃ TO MOJA KOLEJNA FUCHA
Knagulec
Knagulec 15.01.2021, 13:20
Portki w kroku mi się przetarły co robić. Co robic
do probumistrzowskiego trola Kanfgulca
do probumistrzowskiego trola Kanfgulca 15.01.2021, 14:07
Idź do Mietka to moze da ci podwyżkę.
dość wyzysku pacjentów
dość wyzysku pacjentów 15.01.2021, 12:58
Niech przychodnie przestaną oszczędzać na administracji i zatrudnią telefonistkę, dadzą dodatkowy numer do dzwonienia dla ludzi!
80+
80+ 15.01.2021, 21:04
Punkty szczepień nie prowadzą rejestracji, tylko infolinia lub internet, mi się udało po wielu próbach.
dość wyzysku - popieram
dość wyzysku - popieram 15.01.2021, 13:13
Właśnie! I to jest s w punkt!
Gumowiec
Gumowiec 15.01.2021, 12:50
Knagulec z ajwajem jak się szczepili to my im guma po grzbiecie i zwieracze im puscily
zapytam Sawaryna
zapytam Sawaryna 15.01.2021, 13:13
do Knagulec vel Gumowiec: to teraz proburmistrzowskie trolle oprócz wpisywania idiotyzmów na portal dostały teraz zadanie hejtowanie szczepienia?
abra
abra 15.01.2021, 12:46
Do przychodni to normalnie trudno się dodzwonić.
yo
yo 15.01.2021, 10:37
nie idzie się nigdzie zarejstrować, żadna przychodnia na górce - telefon już wyłączony, jak się ojciec dodzwonił to mu powiedzieli, że oni żadnych list nie mają i nie wiedzą, przychodnia na dole - zajęte, *** co za burdel, narodowe szczepienia, a nasi włodarze wszystko w *** mają!!!!
Ewa
Ewa 15.01.2021, 11:12
A ile ojciec ma lat? Rejestrują tych powyżej 80 roku życia.
zaczytana
zaczytana 15.01.2021, 10:28
Bardzo ciekawe te wieczorne i nocne komentarze!
123
123 15.01.2021, 09:32
30 dawek tygodniowo, czyli mam szansę na szczepienie za 5 lat? Wow! Może dożyję?
Franek
Franek 15.01.2021, 08:19
Za co sie pis nie weźmie to spapra
pacjenttka.
pacjenttka. 15.01.2021, 12:15
Tylko ze nasze władze nie są pisowskie tyko lewicowe icelowo mogą utrudniać.
Ten
Ten 15.01.2021, 06:29
W tym tempie to wielu nie doczeka! Dlaczego to bie jest w każdej przychodni?! Ten kraj to pomyłka jednak
WW
WW 15.01.2021, 03:27
Już ponad 3 godziny czekam na maila z systemu.
przysłówek
przysłówek 15.01.2021, 03:08
Dziś prawdziwych cyganów poznaje się w biedzie.
Miś
Miś 15.01.2021, 02:32
Przecież żadnego odstępstwa od normy działania PIS nie widać i taka jest u nas świecka tradycja.

Pozostałe