W gminie nie ma punktu szczepień, ale rusza rejestracja seniorów i formularz zgłoszeń dla pozostałych osób

  • 14.01.2021, 21:21
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
W gminie nie ma punktu szczepień, ale rusza rejestracja seniorów i formularz zgłoszeń dla pozostałych osób
Mieszkańcy gminy Stare Czarnowo, mimo że nie ma punktu szczepień w gminie, powinni wykazać się aktywnością i podjąć pewne działania. Już teraz należy poinformować bliskich nam seniorów o rejestracji na szczepienia. Można wybrać dowolne miejsce z listy punktów szczepień. Natomiast jeżeli nie jesteśmy seniorami, możemy od 15 stycznia dokonać odpowiedniego zgłoszenia chęci na szczepienie - zrobimy to jedynie przez formularz online na rządowej stronie internetowej.

W gminie Stare Czarnowo nie ma punktu szczepień, ale można wybrać dowolny z zarejestrowanej listy. Może to być Gryfino, Szczecin, Banie czy Widuchowa. Mamy pewną radę. W Szczecinie czy Gryfinie jest dużo mieszkańców, więc należy przyjąć, że punkty szczepień będą obłożone. To wiązać się może z długim czasem oczekiwania. Ale już w takiej porównywalnej do Starego Czarnowa gminie Widuchowa takie punkty są dwa!

Na konkretny termin mogą zarejestrować się:

  • od 15 stycznia 2021 r. osoby, które skończyły 80 lat,
  • od 22 stycznia 2021 r. osoby, które skończyły 70 lat.

Szczepienia dla tych osób rozpoczną się 25 stycznia 2021 r.

W naszym powiecie funkcjonować mają punkty szczepień w następujących placówkach:

Centrum Medyczne Kloc Spółka Jawna - Mieszkowice

Włodzimierz Jarosław Ponto - Mieszkowice

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ INTERMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Gryfino przy ul. Niepodległości

Vita - Med Ryszard Sokołowski Spółka Jawna - Gryfino ul. 9 Maja

NZOZ SALUS Dradrach Konieczny Spółka Jawna - Chojna przy ul. Kościuszki

Leokadia Rydzewska - Chojna ul. Odrzańska

Kruszewska Marchlik Spółka Partnerska Lekarzy Trzcińsko-Zdrój przy ul. 2 lutego

Jerzy Nowak - Moryń przy ul Dworcowej

Włodzimierz Jarosław Ponto - Widuchowa ul. Tatrzańska

Włodzimierz Jarosław Ponto - Krzywin ul. Widuchowska

HIPOKRATES CEDYNIA WOJCIECH GUZOWSKI IWONA MAJOR - GUZOWSKA SPÓŁKA JAWNA - Cedynia ul. Czcibora

PANACEUM Konarski Terebecki Spółka Partnerska Lekarzy - Banie ul. Myśliborska

 

Więcej informacji tutaj:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/39402,juz-teraz-zglos-chec-zaszczepienia-przeciw-covid-19-dostaniesz-maila-gdy-tylko-ruszy-twoja-grupa

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (48)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

taka prawda
taka prawda 21.01.2021, 22:20
A jednak Marzena Grzywińska zrozumiała, że to wstyd tak zaniedbać starszych mieszkańców gminy - w innych gminach po kilka punktów - a Stare Czarnowo nic...
śmiechu warte
śmiechu warte 21.01.2021, 21:11
Jak widzę proces kontroli obrażeń wdrożony:):):)

Po kompromitacji z niedorzecznymi komentarzami odnośnie braku szczepień została przyjęta narracja o rzekomym oburzeniu i wstydzie:):):)

Najwidoczniej ktoś nie odrobił lekcji, bo dalsza kompromitacja nie ma nic wspólnego z ograniczaniem strat, a jedynie ją pogłębia:):):)

Czuję, że będzie dużo ciekawego materiału o charakterze humorystycznym:):):)
taka prawda
taka prawda 21.01.2021, 22:22
Marzena Grzywińśka - wójt Starego Czarnowa - gminy, która jako jedyna w powiecie nie miała punktu szczepień.

"rzekomy"? Przecież REJESTRACJA 80+ RUSZYŁA TYDZIEŃ TEMU? Nie jarzysz?
warto poczytać
warto poczytać 21.01.2021, 20:55
Dobrze że oburzenie mieszkańców i wstyd na cały powiat spowodował, że z opóźnieniem ale jednak Stare Czanowo przestało być białą plamą na mapie punktów szczepień...

I można było? Można! Tylko trzeba było wyjść z kręgu uwielbienia...

Ale warto poczytać komentarze zwolenników władzy poniżej, typu "to nie sprawa gminy, gmina NIE MA KORZYŚCI (!) z punktów szczepień" i inne szyderstwa z ludzi, którzy zwracali uwagę na skandal z brakiem punktu szczepień...

nie wprowadzaj w błąd 15.01.2021, 12:50 A co mają włodarze do prywatnych przychodni? Spółkę niejawną jakąś mają Arku?
śmiechu warte
śmiechu warte 21.01.2021, 14:40
Ojjjj...komuś znowu nie poszło:):):)
Okazuje się, że jednak w gminie dba się o mieszkańców, w szczególności o seniorów, ponieważ będą bezpłatne szczepienia. No i znowu będzie okazja do zrobienia zdjęcia do gazetki:):):)

Na serio myśleliście, że w gminie nie będzie szczepień? Że też można być tak naiwnym:):):)
no i wreszcie zrozumiałaś...
no i wreszcie zrozumiałaś... 21.01.2021, 20:51
Marzenka - tłumok wreszcie zrozumiał, że to zadanie gminy? Jedyna gmina w powiecie bez punktu szczepień - wstyd się zrobiło?
Dzidek
Dzidek 19.01.2021, 23:59
Co wy sie tak tu wszyscy czepiacie pani wójt? Przecież ona nic nie robi 🤷‍♂️
sleep
sleep 20.01.2021, 00:17
Dzidek nie bądź złośliwy!
śmiechu warte
śmiechu warte 19.01.2021, 14:05
Dobra zgrywusy, ja lecę. Napiszcie coś w swoim stylu, żebym miał z czego się pośmiać jutro rano przy kawie.:):):)

I wielkie dzięki. Nikt nie rozśmiesza tak skutecznie jak wy. To będzie dobry dzień.:):):)
Licznik
Licznik 19.01.2021, 15:16
A czy przypadkiem do 15.30 nie powinienes siedziec w pracy? :-)))
do Marzenki od kawusi i śmichów chichów...
do Marzenki od kawusi i śmichów chichów... 19.01.2021, 14:56
Marzenka, nie za wcześnie z pracy? Kawusia,śmichy chichy - a w Starym Czarnowie JEDYNEJ GMINIE w powiecie nie ma ani jednego punktu szczepień!!!
a ona swoje...
a ona swoje... 19.01.2021, 13:14
A Marzenka ze Starego Czarnowa w nos się śmieje mieszkańcom - jedyna gmina w powiecie bez punktu szczepień...
śmiechu warte
śmiechu warte 19.01.2021, 11:10
Świetny materiał do stand-upa. Kiedy rozpoczynacie sprzedaż biletów?:):):)
Świetne miejsce. Klikasz i wiesz, że będziesz śmiał się do rozpuku:):):)
to nie "standup" Marzenka, to tragifarsa...
to nie "standup" Marzenka, to tragifarsa... 19.01.2021, 13:16
Marzenka - w gminie się śmiejecie, że starsi mieszkańcy Starego Czarnowa nie mają szans na szczepienie w gminie - jako jedynie w powiecie?
a propos kasjera
a propos kasjera 19.01.2021, 11:41
Kasa czynna w Baniach.
a propos kasjera
a propos kasjera 19.01.2021, 11:41
Kasa czynna w Baniach.
...
... 19.01.2021, 13:17
Punkty szczepień są w każdej gminie w powiecie, poza Starym Czarnowem. W niektórych gminach nawet kilka miejsc...
żenada
żenada 18.01.2021, 22:41
W innych gminach nawet kilka punktów - w Starym Czarnowie ani jednego... No ale "nie nasza kompetencja" - sorry, do gazetki zdjęcia nie będzie...
śmiechu warte
śmiechu warte 17.01.2021, 12:41
To jakieś planowane spotkanie kółka wzajemnej adoracji czy spontanicznie? Starczy was wszystkich do partyjki brydża? :):):)
Chłop
Chłop 17.01.2021, 20:17
My nie znamy takich elytarnych gier. Zaskoczony ze poparcie topnieje?
śmiechu warte
śmiechu warte 17.01.2021, 21:50
A co? Rozmawiałeś z kolegą i będą całe 2 głosy mniej? Trochę za mało, żeby zrobić różnicę. :):):)
ani dojazdu ani opieki
ani dojazdu ani opieki 17.01.2021, 23:16
dwa głosy? To aż tyle że warto się interesować? Blamaż gminy, że seniorzy ze Starego Czarnowa muszą się tułać po obcych gminach na szczepienia....
śmiechu warte
śmiechu warte 18.01.2021, 20:31
Warto, bo nikt inny tak dobrze nie potrafi rozbawić :):):)
Widzę, że o szczepionkach masz takie same pojęcie jak i o poparciu:):):)

Obiecaj mi coś. Nigdy nie przestawaj, bo zabawa jest przednia:):):)
TVN
TVN 19.01.2021, 06:23
A skąd czerpiesz wiedze o poparciu?
żenada
żenada 18.01.2021, 22:43
Marzenka, nie śmiej się z seniorów w Starym Czarnowie - wstyd na cały powiat - ani jednego punktu szczepień w gminie...
A ciebie to bawi???
śmiechu warte
śmiechu warte 19.01.2021, 10:48
No i stracił kontakt z rzeczywistością i odleciał:):):)
do Marzenki, co się śmieje z problemów starszych ludzi...
do Marzenki, co się śmieje z problemów starszych ludzi... 19.01.2021, 11:42
Marzenka w Starym Czarnowie jako jedynej gminie w powiecie nie ma punktu szczepień! Może ciebie to śmieszy, ale w gazetce gminnej nie będzie fotek "troskliwej pani wójt"..
śmiechu warte
śmiechu warte 19.01.2021, 12:28
Ziemia do apollo...ziemia do apollo...Apollo zgłoś...

Straciliśmy go:):):)
...
... 19.01.2021, 13:19
Marzenka - nie śmiej się ze staruszków w gminie Stare Czarnowo - bo to jedyna gmina w powiecie bez punktu szczepień...
Jak mają dojechać?
VAN
VAN 19.01.2021, 13:16
Wydaje mi się że Ty straciłeś kontakt z rzeczywistością i odwracasz kota ogonem. Zapytaj szefa jak tam po telekonferencji z wojewodą ws. covid. Dużo mówiono o Starym Czarnowie. Wstyd na cały powiat ale co tam Was seniorzy obchodzą.... a nie czekaj przed wyborami o nich sobie przypomnicie... :):):):):)
Obserwator
Obserwator 17.01.2021, 09:48
1 kadencję sie starała teraz słabo słabo słabo....
Wyborca
Wyborca 16.01.2021, 13:13
Cena opłat za śmieci w górę
Punktu szczepień brak
Boję się pomyśleć do dalej....
Może czas na zasłużoną emeryturę?
niezaszczepiony
niezaszczepiony 15.01.2021, 12:48
Biada nam, biada!
Jan
Jan 15.01.2021, 11:53
Wstyd! Jedyna gmina w powiecie. Po czynach wlasnie widac jak im zalezy na naszym zdrowiu oraz czy umieja w czasach kryzysu stanac na wysokosci zadania... eh...
Mateusz
Mateusz 15.01.2021, 12:49
Gmina to nie ministerstwo zdrowia, że odpowiada za opiekę zdrowoetną czy szczepienia.
a jednak...
a jednak... 15.01.2021, 13:33
i tu się mylisz - gmina ma jedno z zadań ochronę zdrowia...
Witold
Witold 15.01.2021, 11:38
Zapraszamy do Bań! Tam włodarze zadbali o swoich mieszkańców.
nie wprowadzaj w błąd
nie wprowadzaj w błąd 15.01.2021, 12:50
A co mają włodarze do prywatnych przychodni? Spółkę niejawną jakąś mają Arku?
Piotr
Piotr 15.01.2021, 13:38
Inni włodarze dbają o mieszkańców i umieją załatwić tak aby było dobrze! A Wy się uczcie! Jedyna gmina bez punktu szczepień w powiecie... WSTYD.
akcja strzykawka
akcja strzykawka 15.01.2021, 23:15
Arek włodarze nic nie ma do rzeczy. Przestań ludziom mącić w głowach!
akcja kompromitacja
akcja kompromitacja 16.01.2021, 00:21
Marzenka, twojego mętliku nikt nie przebije! JEDYNA GMINA W POWIECIE BEZ PUNKTU SZCZEPIEŃ! Wstyd jak nie wiem co!!!
a jednak w innych się interesują...
a jednak w innych się interesują... 15.01.2021, 13:35
A to w Starym Czarnowie jak nie ma zysków włodarzy, to ich sprawa nie interesuje?
Smutny
Smutny 15.01.2021, 02:43
A Pani wojt sie chwali pierdołami. Ta gmina idzie na dno .... Tylko liczy się łubu dubu.
selvmainmen
selvmainmen 15.01.2021, 01:03
Trzeba sobie radzić samemu.
Mustafa
Mustafa 14.01.2021, 23:23
A w urzędzie o nic nie zapytasz bo zamknięte!
Antyhejter
Antyhejter 15.01.2021, 11:13
Nie szerz nieprawdy. Urząd działa jak w całej Polsce - trzeba się wcześniej umówić na wizytę. Byłem w tygodniu i załatwiłem sprawę. Nawet punkt pocztowy już działa
Poczta
Poczta 15.01.2021, 13:40
Kolejny sukces władz gminy! Poczta już działa! Będzie foto w gazetce :)))))
o rany...
o rany... 15.01.2021, 11:55
ty, hejter - jedyna gmina w powiecie bez punktu szczepień a ty się czepiasz czy do urzędu po umówieniu czy bez? I o jakiejś poczcie? Poczty wszędzie działają - i nie trzeba się zapisywać...
ze Starego Czarnowa
ze Starego Czarnowa 14.01.2021, 23:20
Mała niedogodnosć bo wszędzie trzeba dojechać.

Pozostałe