Cała noc przed komputerem i nieudana próba zgłoszenia chęci zaszczepienia. Zapisy dla grupy 80+ z problemami

  • 15.01.2021, 09:19
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Cała noc przed komputerem i nieudana próba zgłoszenia chęci zaszczepienia. Zapisy dla grupy 80+ z problemami
Tak jak było w "instrukcji" - minutę po północy rozpocząłem próbę zgłoszenia chęci zaszczepienia się przeciw COVID-19 przez formularz online. Na portalu rejestrującym zaczęło się od przerwy technicznej. Nagle jest! Po uzupełnieniu formularza był kolejny krok. Na link, który miał przyjść na maila, czekałem całą noc. Do rana nie przyszedł....

15 stycznia 2021 r. tuż po północy na stronie pacjent.gov.pl został uruchomiony formularz zgłoszenia chęci zaszczepienia dla wszystkich osób powyżej 18. roku życia. Nie wszystkim się udało.

Z komentarzy nocnych wynika, że czytelnicy też mieli problemy. Niektórym udało się po kilkudziesięciu minutach.

Ruszyły też  zapisy na szczepienie przeciw COVID-19 osób z rocznika 1941 i z roczników niższych, czyli grupy  80+. Tuż po północy na stronie szczepimysie.pacjent.gov.pl pojawił się komunikat: "Przepraszamy, formularz zgłoszenia chęci szczepienia przeciw COVID-19 jest aktualnie niedostępny. Trwają prace serwisowe. Dostępność formularza zostanie wkrótce przywrócona". I tu też były w nocy i rano problemy, ale zbieramy w tej sprawie głosy czytelników.

Aktualizacja:

Przed godziną 11 przyszedł mail: Czytam w nim: Szanowni Państwo, osoby, które wysłały formularz zgłoszenia chęci szczepienia, otrzymują zwrotne maile w ciągu 24h. Wszystkie zgłoszenia, dla których wyświetlił się ekran potwierdzający zgłoszenie, zostały zapisane. Ponadto termin potwierdzenia zgłoszenia nie ma wpływu na kolejność otrzymania e-skierowania na szczepienie. Prosimy nie ponawiać zgłoszeń.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (28)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Gonia
Gonia 17.01.2021, 10:40
70 latkowie będą mieć taki sam problem..... a miało być tak cudnie
88
88 16.01.2021, 10:09
Karzą nam się rejestrować, podawać Pesel, swoje adresy internetowe, nr telefonów, bez żadnych gwarancji, że te dane nie są wykorzystywane przez kwaczystowskie specsłużby.
https://niebezpiecznik.pl/post…
nie przesadzaj - i tak to mają...
nie przesadzaj - i tak to mają... 16.01.2021, 11:43
nie przesadzaj - przecież rząd ma pełen dostęp do tych danych... Co innego prywatna firma - ale rząd i bez tego ma te dane...
heheheeh
heheheeh 15.01.2021, 18:22
W internecie wrze hehehe
DR  NORTON  I SIOSTRA KASPERSKA   HA HA AH
DR NORTON I SIOSTRA KASPERSKA HA HA AH 15.01.2021, 17:30
TO WINA WASZYCH KOMPUTERÓW I WIRUSÓW W NICH WSPÓŁISTNIEJĄCYCH HA HA AH
Ola
Ola 15.01.2021, 16:47
A ja bez problemu rodziców zarejestrowałem. Troll ruski kłamie.
aż oczom nie wierzę
aż oczom nie wierzę 15.01.2021, 21:48
Ola a ty potrafisz czytać ze zrozumieniem. Przeciez w art. nie chodzi o rejestrację, tylko o zgłoszenie chęci zaszczepienia się przeciw COVID-19 przez formularz online.
awet poważnie chorych i umierajacych nie biorą do szpitali choć w nich…
awet poważnie chorych i umierajacych nie biorą do szpitali choć w nich coraz więcej miejsca. 15.01.2021, 16:34
System jest coraz bardziej niewydolny. N
Dziadek 70
Dziadek 70 15.01.2021, 13:09
Szczepcie się szczepcie... W razie czego i tak odszkodowania za powikłania nie dostaniecie bo wam powiedzą, że to wina chorób współistniejących...
Ja
Ja 15.01.2021, 11:40
Mi się udalo zglosić chęć zaszczepienia.
Ela
Ela 15.01.2021, 11:38
Z Waszej aktualizacji artykułu wynika, że zgłoszeń nie należy ponawiać. Więc czekam.
Dziękuję!
zauważam
zauważam 15.01.2021, 11:34
88 oglądasz niewłaściwa telewizję.
lefik
lefik 15.01.2021, 12:51
Jak się ogląda TVP to jest się odklejonym od rzeczywiści. O ideologizacji już nawet nie wspomnę
piguła
piguła 15.01.2021, 11:15
Jak nie dostaniesz potwierdzenia w ciągu 24 h to musisz ponownie wypełnić formularz.
88
88 15.01.2021, 11:13
Nie wyspany, nie pojechał do pracy, komentarze gdzieś w chmurze ,
a do chwili publikacji będzie ich tak dużo, że znikną wśród innych. Skoro nie ma polemiki, to zaglądanie tu robi się mało ciekawe. Na zdrowy rozum co kogo może obchodzić, że nie mogłeś połaczyć się z serwerem Ministerstwa Zdrowia, wytłumaczą się , że mieli zawalone serwery. Noc jest od spania , a nie szukania sensacji. Jakoś Ci nie współczuję, bo sensacji szukaj na rynku lokalnym. Szczepienia to ulubiony temat mediów ogólnopolskich. Oglądając programy informacyjne we wszystkich stacjach TV , jest tylko temat szczepień, USA, i opady śniegu.
W moim przypadku w temacie COVID-19 nastąpił przesyt i wytworzył się odruch natychmiastowego przyciśniecia klawisza na pilocie aby zmienić stację. Robią w mediach tyle szumu, aby przykryć swoje zaniedbania. Zdaje się , że rząd PiS nie chciał w temacie zakupu szczepionki działać z UE. Nie dopuszczali myśli, że ich idol Trump przegra wybory a oni zostaną z palcem w d.... Całe szczęście, że jakimś cudem nastąpiło czyjeś otrzeźwienie i udało się załapać na zakupy organizowane przez UE. USA pod nowym prezydentem , nie będą już tacy mili dla Dudusia, Kaczorka i Fort Trump . Nikt nie będzie ginął za kaczystów z Podlasia, Mazowsza czy Podkarpacia a już na pewno nie żołnierze z USA.
Z jednej ampułki uzyskuje się pięć szczepionek. Tygodniowo na jeden punkt szczepień dostarcza się 30 szczepionek, jak to rozumieć ?
Czy jest to 6 ampułek, każda z pięcioma dawkami szczepionki dla 30 osób, czy też 30 ampułek z których można uzyskać 5 dawek szczepionki dla 150 osób ?
https://bielskobiala.wyborcza.…
Mieszkaniec
Mieszkaniec 15.01.2021, 16:37
HH=88 Faszystowska szmato ujawnij się
88
88 16.01.2021, 10:01
Jełopie, dziura w płocie, pewnie ci się z cipką kojarzy
czyt.
czyt. 15.01.2021, 11:33
Opisany problem jednostkowy, ale okazuje się, zę dotyczy tysięcy osób.
zdenerwowana
zdenerwowana 15.01.2021, 11:11
Na całe Gryfino 2 telefony i weź tu zarejestruj babcię czy dziadka!
80+
80+ 15.01.2021, 20:54
Telefonicznie można tylko przez infolinię, mnie się udało za 8 razem.
Nie było już miejsc w Gryfinie, mam termin na luty do Szczecina.
X
X 15.01.2021, 21:27
Jak nie było miejsc ? Ja tatę zarejestrowałem bez problemu .
80+
80+ 15.01.2021, 22:23
Na styczeń już nie było, wolałam wcześniejszy termin, to zaproponowano mi Szczecin 1 luty.
Polikarp
Polikarp 15.01.2021, 21:49
Miejsca są wszędzie ale kolejka długa lub krótka.
Rafał
Rafał 15.01.2021, 16:45
W tym jeden do rejestracji ogólnej - ciagle zajęty a drugi wyłączony . Kpina !
kokpit
kokpit 15.01.2021, 20:39
Oszczędzają na pacjentach.
optymista
optymista 15.01.2021, 10:23
Trzeba próbować do skutku.
krótko
krótko 15.01.2021, 10:16
A na imię ma PORAŻKA
i tyle
i tyle 15.01.2021, 10:00
Trzeba było spać!

Pozostałe