Policja szuka zaginionego Marka Goźlińskiego-Gozdka

  • 15.01.2021, 13:57
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Policja szuka zaginionego Marka Goźlińskiego-Gozdka
Komisariat Policji w Chojnie poszukuję Marka Goźlińskiego-Gozdek lat 37 zam. Bielinek, który w dniu 03.01.2021r. około godziny 15:00 opuścił miejsce zamieszkania, udając się w n/n kierunku. Nie nawiązał kontaktu z rodziną i do chwili obecnej jego miejsce pobytu jest nieznane.

RYSOPIS ZAGINIONEGO:

Wzrost: około 176 cm

Waga: około 70 kg,

Budowa ciała krępa,

Włosy: krótkie koloru ciemnego,

Twarz: owalna, kilkudniowy zarost

Uszy : normalne,

Nos: prosty,

Uzębienie: pełne.

Znaki szczególne: kolczyk w lewy łuku brwiowym, blizna na zewnętrznej powierzchni dłoni

Ubiór: spodnie długie dżinsowe koloru niebieskiego, bluza koloru ciemnego, buty sportowe typu adidasy koloru czarnego, czarna pikowaną kurtkę .

Wszelkie informacje dotyczące miejsca pobytu zaginionego proszę kierować bezpośrednio do Dyżurnego Komisariatu Policji w Chojnie pod nr tel. 477823211 lub pod nr alarmowy 112.

Aktualizacja: Pan Marek odnalazł się cały i zdrowy.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (24)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Doris
Doris 19.01.2021, 12:58
To znaczy że sie odnalazl.
na plus
na plus 18.01.2021, 15:02
Dobrze że się znalazł cały i zdrowy.
mundurowy radzi
mundurowy radzi 16.01.2021, 22:16
Co robić, gdy nęka nas nieznany numer ? Każdy z nas może używać numeru zastrzeżonego. Każdy może to zrobić w przeciągu kilku sekund. Częstą ofiarą oszustów telefonicznych są osoby starsze lub takie, które są z najnowszymi technologiami na bakier. Wyłudzacze najczęściej używają numerów zastrzeżonych po to, aby nie dało się ich namierzyć. Za numerem mogą kryć się także osoby, które nas prześladują lub chcą nam dokuczyć. W ten sposób pozostają anonimowi. Ich celem nie jest jednak wyłudzenie pieniędzy, jak w przypadku oszustów telefonicznych. Te osoby dzwonią do nas najczęściej dla zabawy. Najczęściej jednak za numerem kryje się pracownik call center, który chce przeprowadzić z nami ankietę lub zaprosić na pokaz sprzętów domowych.
ciekawy
ciekawy 16.01.2021, 19:21
a kufer mu przetrzepali ci kosmici co go porwali ha ah ah
Katarzyna
Katarzyna 16.01.2021, 16:44
To moj kuzyn i to nie jest żart.
Janek
Janek 16.01.2021, 17:55
Ale numer wywinął albo jemy wywinęli.
Ja
Ja 16.01.2021, 13:37
Wyjdzie pajac bez słowa a my za to płacimy .
halo
halo 16.01.2021, 15:12
Za co niby zapłaciłeś? Przecież on sam siebie nie szukał.
Ja
Ja 16.01.2021, 15:18
Nie tylko ja zapłaciłem Ty również . Skoro policja w akcji to idzie z naszych podatków.
Andrzej
Andrzej 16.01.2021, 11:33
Gość się znalazł!
Piotrek
Piotrek 16.01.2021, 01:53
Może nie zaginął a po prostu gdzieś wyjechał?
eN
eN 16.01.2021, 01:44
Oby się szybko znalazł.
omega
omega 15.01.2021, 23:49
Straszne... wyrazy współczucia dla rodziny.
GsR
GsR 15.01.2021, 23:20
Z tego co wiem sprawdzono teren przyległy do miejsca zamieszkania zaginionego, tereny leśne i brzeg Odry, koryto rzeki. Teraz trwa weryfikacja miejsc, gdzie ewentualnie mógłby przebywać zaginiony.
Piotrek
Piotrek 15.01.2021, 21:45
Gozdek gdzie ty? Dawaj na priv
Gryfino
Gryfino 15.01.2021, 17:54
Nastepny. Co sie dzieje jakas moda na zaginięcia. Ludzie obudzcie sie.
7  RAKIETA   I  KAPITAN DOPA
7 RAKIETA I KAPITAN DOPA 15.01.2021, 17:26
TE SPOTKANIA BLISKIEGO STOPNIA SIĘ NASILAJĄ PRAWDZIWA PLAGA PORWAŃ PRZEZ UFO KTO WIEC MOŻE I GO WYKORZYSTUJĄ SEXUALNIE NA TYM STATKU
Ka
Ka 15.01.2021, 16:42
Następny? Podobna budowa do tego z Gryfina, który zaginął pod koniec roku
sauron
sauron 15.01.2021, 15:41
tez prysnał?a czy zona nie nosi przypadkiem Błyskawicy ss na czole?bo ostatnio to modne ze faceci uciekaja od pseudo Feministek z Piaskownicy
do saurona
do saurona 15.01.2021, 17:00
Twoje komentarze to dno...
do buca z kuńfederacji
do buca z kuńfederacji 15.01.2021, 16:18
sraulon, a twoja kobieta to uciekła od ciebie, boś z piaskownicy nie wyrósł? A nie przepraszam - ty lubisz chłopców w spodenkach moro... I łapkach w kieszonkach...
tak tylko pytam
tak tylko pytam 15.01.2021, 15:15
Kolejny mors szukający przygód w Odrze?
Roki
Roki 15.01.2021, 14:30
Zaginął i przepadł?
Jacek
Jacek 15.01.2021, 14:28
Znam go. Co się stało?
M.€
M.€ 15.01.2021, 16:32
No zaginął. 🤦🏻‍♀️

Pozostałe