Potrącił samochodem dwóch mężczyzn i uciekł

  • 15.01.2021, 15:15
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Potrącił samochodem dwóch mężczyzn i uciekł
Kiedy przyjechali policjanci, to koło sklepu leżeli dwaj nieprzytomni mężczyźni z urazami nóg i głowy. Trudno było się z nimi dogadać, ponieważ byli pijani. Trzeba było najpierw ich opatrzyć… Gdy wytrzeźwieli okazało się, że potrącił ich znajomy.

Obecnie Prokuratura Rejonowa w Gryfinie nadzoruje postępowanie przygotowawcze w sprawie wypadku drogowego, a mianowicie potrącenia dwóch pieszych uczestników ruchu drogowego, zaistniałego 16 listopada 2020 roku w Baniewicach.

Policja podjęła czynności i namierzyła sprawcę potrąceń.

-Sprawca, mieszkaniec powiatu gryfińskiego, usłyszał już zarzut spowodowania wypadku drogowego oraz odjechania z miejsca zdarzenia tj. o czyn z art. 177 KK w zw. z art. 178 par. 1 KK. Ponadto wobec mężczyzny Prokuratura Rejonowa w Gryfinie, na wniosek Policji, zastosowała środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji - informuje sierżant sztabowy Jakub Kuźmowicz, rzecznik prasowy komendanta powiatowego policji w Gryfinie.

Dodatkowo prokurator z Gryfina zatrzymał podejrzanemu prawo jazdy.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

pijant
pijant 17.01.2021, 21:52
Ktoś chce pociągnąć z ubezpieczenia, sprawa śmierdzi na kilometr :)
Dawid
Dawid 16.01.2021, 18:49

Proszę osoby poszkodowane w wypadku lub ich rodziny o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dawid Petrus tel.579925890
Goliat
Goliat 16.01.2021, 19:22
Nie ściemniaj!
wujek Gógl
wujek Gógl 16.01.2021, 19:27
Jeżeli się wpisze w Google "Dawid Petrus odszkodowania" to wówczas można się dowiedzieć że to hiena
po wódke
po wódke 15.01.2021, 23:28
Właściciel sieci sklepów Zabka współpracuje z uczelnią Tadeusza Rydzyka. Mówiąc po ludzku, zasila ją finansowo, a w zamian za to rektor załatwia z rządem rozwiązania prawne, korzystne dla Żabki. Klienci takiego sklepu powinni więc mieć świadomość, że z każdej, wydanej tam złotówki kilka groszy wpada do przepastnej kieszeni owego mnicha.
Lidl
Lidl 16.01.2021, 16:08
Dlatego wolę zagraniczne sklepy.. Oni tam przynajmniej nie wspierają kościelnych mafiozów.
UoTeR
UoTeR 16.01.2021, 15:36
Idąc tą drogą "klienci sklepów lidl aldi i innego faszystowskiego dziadostwa sponsorują pedofilię i emerytury dla byłych esesmanow lub ich spadkobierców
Bouli
Bouli 15.01.2021, 23:17
Który to taki cwany myślał że sie uda?? Ktoś nakieruje mnie bym zgadł.
pomysl
pomysl 15.01.2021, 23:33
Dzban z B...
Bouli
Bouli 16.01.2021, 00:50
Z baniewic czy bani ? To nie ten co wjechal bryką do jeziora bo zapomniał że auto trzeba na parkingu zostawić.
niezłe znieczulenie
niezłe znieczulenie 15.01.2021, 18:20
Byli pijani 16 listopada a dopiero teraz gdy wytrzeźwieli przypomnieli sobie że potrącił ich znajomy?
Dzban
Dzban 15.01.2021, 17:03
Znajomy Gumowca i Knagulca? Czyżby pili razem a potem ich potrącił?
Knagulec
Knagulec 16.01.2021, 10:00
Pęto
bania
bania 15.01.2021, 23:34
Dzbanie byles i widziales czy filozof z internetu? Łeb jak sklep od filozofowania.
Okoń
Okoń 15.01.2021, 16:51
Dwa nachlane ryje z Baniewic,poza tym szkoda dzbanów
ech!
ech! 15.01.2021, 15:43
Kolejny zwyrodnialec co zostawił rannych na drodze.
taka różnica
taka różnica 15.01.2021, 15:37
Kompan od kielicha ale zmotoryzowany.

Pozostałe