Spowodował wypadek i uciekł. W aucie miał... kradzione przedmioty

  • 16.01.2021, 17:27
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Spowodował wypadek i uciekł. W aucie miał... kradzione przedmioty OSP Moryń
Kiedy przyjechała policja i straż, w rozbitym na drzewie samochodzie, już go nie było. Po prostu uciekł, bo uderzenie poszło od strony pasażera. Zostawił rannego, zakleszczonego w aucie kolegę. Okazuje sie, że w samochodzie były przedmioty, które zainteresowały policjantów.

To fanty, czyli  przedmioty pochodzące z kradzieży. Policja szuku mieszkańca naszego powiatu od kilku dni. Niektórzy twierdzą, że kierowca samochodu na zdjęciu był pijany. Policja prowadzi w tej sprawie dochodzenie. Gdy się znajdzie prawdopodobnie zostanie od razu zatrzymany. Nigdy nie wiadomo co może mu strzelić do głowy.

Ostatnio o wypadku pisaliśmy tu:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/39394,spowodowal-wypadek-i-uciekl-policja-poszukuje-kierowcy-tego-samochodu

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (25)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ja
Ja 23.01.2021, 02:43
Czy znalazła się zguba?
on
on 21.01.2021, 23:59
Każdy niedźwiedź prędzej czy później z gawry musi wyjść więc nie obawiam się co do zakończenia tej historii.
a to pech
a to pech 18.01.2021, 14:39
Bolał go ząb?? Może w ciąży
Cobra
Cobra 18.01.2021, 09:59
Znalazł juz sie bohater z Mirowa czy dalej ukrywa się?
Hubert
Hubert 17.01.2021, 21:58
Zamiast kraść jak typowy lewak na państwowej posadzie, lepiej kraść par excellence jako złodziej. Tak jest przynajmniej uczciwie.
bida
bida 17.01.2021, 21:55
Im większa bieda, tym większa przestępczość. Niestety. A społeczeństwo polskie coraz biedniejsze
Recman
Recman 17.01.2021, 00:15
Podobno miał rower z klatki
ser
ser 17.01.2021, 13:17
Lepiej mieć rower z klatki niż mózg z dziurami.
pyciuch
pyciuch 16.01.2021, 22:43
Kogo okradli?
Robin Hood
Robin Hood 16.01.2021, 22:19
Ludzie kradną z głodu i drożyzny.
Palinska
Palinska 16.01.2021, 22:17
Zostawil rannego kuzyna a nie kolege
bumar
bumar 16.01.2021, 22:42
To jeszcze gorzej!
mewa
mewa 16.01.2021, 22:04
Brawo mieszkanko za nagłośnienie problemu😁
passsssser
passsssser 16.01.2021, 22:01
Zaczęło się. Bieda w kraju coraz większa, rząd wszystko pozamykał, ludzie nie mają z czego żyć. W takich warunkach zawsze przestępczość wzrasta, niestety.
Guma
Guma 16.01.2021, 20:11
rozliczyć ćpuna za to solidnie ,niech popamieta i za swoje czyny zapłaci
wypadek  murowany
wypadek murowany 16.01.2021, 19:57
ktoś te fanty po przeklinał i proszę
gość
gość 16.01.2021, 19:24
Szanowna redakcjo.Pomozcie rodzinie niech złożą zawiadomienie do Prokuratury w możliwości popełnienia przestępstwa,przez tego,którego zablokowaliscie komentarze co twierdził że pił z nim alkohol,tak jakby z napisałem to zwykły gnój,który myśli że w internecie jest bezkarny.
*** ***
*** *** 16.01.2021, 19:14

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

podstawowe pytanie
podstawowe pytanie 16.01.2021, 19:07
W takim razie jechał do dziupli czy do pasera?
Pani X
Pani X 17.01.2021, 13:06
Kozak w necie, pizada w swiecie powiadasz?😜
do pizady X
do pizady X 17.01.2021, 13:16
Chyba coś o tym wiesz pizado.
kokosz
kokosz 16.01.2021, 19:07
A ja prosiłbym abyście przestali sie wypowiadać na temat tego wypadku skoro nawet nie znaliście chłopaka. Pozdrawiam cieplutko.
Skoczek
Skoczek 16.01.2021, 18:56
Pofika poskacze i wroci
Knagulec
Knagulec 16.01.2021, 19:57
Dokładnie
Smutniak
Smutniak 16.01.2021, 18:37
Zabraknie kasy to się zgłosi.

Pozostałe