Dlaczego toaleta na placu Barnima jest tylko dla mężczyzn - pyta gryfinianka i przesyła zdjęcia.

  • 18.01.2021, 12:12
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Dlaczego toaleta na placu Barnima jest tylko dla mężczyzn - pyta gryfinianka i przesyła zdjęcia.
-Z każdej strony gryfińska mokra ściana osikana. A ja się pytam dlaczego w Gryfinie mamy miejską toaletę ale tylko dla mężczyzn? - pyta gryfinianka i przesyła zdjęcia. .
Budowa toalety miejskiej, to był priorytet ekipy Sawaryna na 2016 rok. Jak wiadomo, władze jeszcze się z nim nie uporały.
Obsikana rudera w centrum miasta pokazuje aż nadto wyraźnie, z czym nie mogą się uporać władze gminy Gryfino
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (7)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (73)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

🤭
🤭 20.01.2021, 08:28
WykRZtałcony urzędniku
Ty widzisz cudze pod lasem ? Skoro myślenie cię nie boli , to wymyśl rozwiązanie tego problemu i podsuń go tym , którm trudno się myśli.
Co do pisowni, to nie wiem czy widziałeś jak pisze burmistrz? Ja widziałem.....szok
słaby w gębie
słaby w gębie 20.01.2021, 07:15
Chwalmy Urząd!
Chwała! Chwała! Chwała!
urzędnik
urzędnik 20.01.2021, 01:17
Część komentujących jest mocna " w gębie" a nie ma żadnego pojęcia o pracy w Urzędzie i chyba w ogóle nie ma pojęcia o pracy umysłowej. Nie wspominając o wykształceniu. Nawet nie potrafią kilku słów napisać poprawnie. Najlepiej wszystko krytykować
do urzędnika
do urzędnika 20.01.2021, 09:54
Też widzę, że pisownia komentujących pozostawia wiele do życzenia ,ale myślę, że to pośpiech, stąd brak uwagi na interpunkcję ,literówki czy nawet ortografię, ale to nie powód do obrażania ludzi. Pojęcie o pracy w urzędzie MUSI mieć urzędnik ,bo za to pobiera wynagrodzenie, zwykły mieszkaniec nie musi. Ludzie wybrali burmistrza, burmistrz dobrał sobie zastępców ( niekoniecznie na odp.poziomie umysłowym, czy z odp.wykształceniem ). Jak sobie nie radzą ,to nie muszą pracować na tych stanowiskach. Nikt tych panów nie trzyma w ratuszu.
szydera
szydera 20.01.2021, 01:12
Ktoś mui si za ten bałagan beknąć. Premie dostali to mają wszystko w d...e. Brawo burmistrzu.
Zło wróci
Zło wróci 19.01.2021, 11:05
Pomnik Sawaryna mściwego likwidatora i jego podnóżka milera.
Do zła co wraca
Do zła co wraca 19.01.2021, 17:32
Zapomniałeś o chłopcu na posyłki do konpletu
Koszykarz
Koszykarz 19.01.2021, 08:26
Pewnie ten budynek zostanie wynajejty przez kolegę naszej władzy.
szok
szok 19.01.2021, 10:19
Myslisz że bezczelność tercetu pójdzie aż do takich granic?
xyz123
xyz123 19.01.2021, 07:44
Stan tego miasta taki sam jak tej rudery. A tercetu jak już się ich od koryta odstawi, to nawet na dziadków klozetowych nikt nie zatrudni... Chociaż może to jedyne stanowisko na jakie się nadają.
gosc
gosc 19.01.2021, 02:09
a kto autorce zabrania sikac na stojaco... moja babcie tak potrafila
do gościa z 02.09
do gościa z 02.09 19.01.2021, 18:48
Heheh
To miałeś zdolną babcię, ale ty to jesteś podglądacz, czy zboczek? I to własną babcię ? Fuj
ZLEWAJ TO
ZLEWAJ TO 19.01.2021, 00:51
*** SYSTEM NIE DZIAŁA BO NIE MA ZADNEGO SYSTEMU AH AHA
TEN Z  MILEREM  TEN  Z  MILEREM   DAREK AH AA AH
TEN Z MILEREM TEN Z MILEREM DAREK AH AA AH 19.01.2021, 00:38
JUZ JADĘ A KTÓRY TO WAŁEK O SORY WAŁ AH AHA HA
pat i mat
pat i mat 19.01.2021, 00:25
my z szymanowiczem i milerem trzymamy gotówę w skarpecie ha aha ha
został lodołamaczem  ha ah ah
został lodołamaczem ha ah ah 19.01.2021, 00:28
słuszeliśmy ze *** zrobił *** dla millera i stankiewicza razem wzietych ha ah ah ps darek to lodołamacz ha ah ah
końbinator z umig
końbinator z umig 19.01.2021, 00:21
Pomyśleć, że w XIX wieku, wobec gwałtownie przyrastającej liczby koni w Paryżu, przewidywano, że w połowie XX wieku Paryż będzie pokryty półmetrową warstwą odchodów końskich - i to nikogo nie ruszało.
wykasuj  to
wykasuj to 19.01.2021, 00:20
A DMIN pozwolisz mi na te cyrki a masz moją dozgonną wdzięczność plus poza tym coś ha aha h
andrzej daj  czadu ha ah ah
andrzej daj czadu ha ah ah 19.01.2021, 00:24
panie andrzeju URBAŃSKI gdzie jest konto z lions clab te co wszyscy ruchali
LIONS  CLAB I  HUI CLUB
LIONS CLAB I HUI CLUB 19.01.2021, 00:30
trzeba dać czadu ah ah aha ah DAJ CZADU AH AH AH ANDRZEJ DAJ CZADU HA HA AH
apel do brudasó: weźcie się za robotę
apel do brudasó: weźcie się za robotę 19.01.2021, 00:19
WC? Zobaczcie ile wokół jest śmieci! Pełno na trawnikach butelek po alkoholu, opakowań po jedzeniu itd. Syf jest wszędzie. Koło szkoły to co?. Wstyd. Dzieci chodzą do szkoły, na boisko, a butelki porozwalane, pełno śmieci.
naprawdę
naprawdę 19.01.2021, 00:07
Sawaryn! Wstyd gminie przynosisz!
Moczu Piczu
Moczu Piczu 18.01.2021, 23:43
Sawaryn olewa robotę to jego zwolennicy ścianę płaczu/moczu.
Przeciętny 65+ z przerostem gruczołu prostaty
Przeciętny 65+ z przerostem gruczołu prostaty 18.01.2021, 23:23
Sikamy tam wszyscy dzięki umożliwieniu nam tego przez Milera.
Leo
Leo 18.01.2021, 21:19
Posiadając walory artystyczno techniczne przydało by się przemalować tę cegłę odstraszającym jasnym żółtym lub białym kolorem, a zanadto oświetlenie w tym że miejscu, dość mocne. Sprawa załatwiona, a jak mało, atrapę kamery do tego wystroju.
Polecam pieluchomajtki
Polecam pieluchomajtki 18.01.2021, 23:18
Za to podziękujmy Tomaszowi Milerowi i Sawarynowi.
Panie Sawaryn a prostata nie dolega ? Też pan tam lejesz czy kaczora wozisz ?
Kasia
Kasia 18.01.2021, 21:18
Przechodziłam obok ludzkie kupy są przy tym białym czymś co jest na ścianie
ajwaj aleluja i do przodu