Klepsydry na doczepkę nie tylko koło UMiG

  • 18.01.2021, 13:13
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Klepsydry na doczepkę nie tylko koło UMiG
Dziś na tablicy ogłoszeń koło Urzędu Miasta i Gminy w Gryfinie kolejny nieporządek z klepsydrami. Niedawno leżała jedna na ziemi, bo nie mieściła się na tablicy. Teraz musieli tak doczepić jedną kartkę, że zastawiło to inne klepsydry. Podobnie jest w innych częściach miasta, co udokumentowaliśmy w fotogalerii.

Dziwne, że tak długo tablica ogłoszeń kłuje w oczy koło UMiG, a władze tego nie widzą. Chociaż raczej widzą, bo nie sposób nie zauważyć, tylko nie reagują. I to im wystawia jeszcze gorsze świadectwo.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (12)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (23)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

hkmgdcj
hkmgdcj 20.01.2021, 14:11
sawarynowi ***
J.W Skwirski
J.W Skwirski 19.01.2021, 22:25
Skandaliczne traktowanie pamięci zmarłych.
rozmwialiśmy
rozmwialiśmy 19.01.2021, 12:46
Panie Sawaryn, trzeba patrzeć w oczy jak się mówi. Nie uciekać. Pan już dobrze wie o czym mówię.
Iza
Iza 19.01.2021, 12:16
Tam są stare daty. Nie ściągnięte
Gość
Gość 19.01.2021, 00:12
W moim rodzinnym Jaroslawiu duza liczbe zachorowan mamy za soba.To miasteczko z okiczbymi wsiami to ok 40tys osob a zachorowan bylo tu po 130 140dziennie.Masa ludzi zmarla i nie tylko tych zdiagnozowanych na Covid.Umierali chorzy ale takze tacy ktorzy o swoich chorobach nie wiedzieli.Tutaj takich zachorowan jeszcze nie bylo wiec nie kozaczcie.Nikt tak naprawde nie wie z czym mamy do czynienia i jak temu zaradzic.Rozuniem ze jeden martwi sie o zdrowie bo ma kase a drugi martwi sie o kase zeby miec zdrowie.Trzeba to wywazyc i to zadanie dla rzadu.Znam bol biznesow ktore nie zarabiaja ale znam tez zasobnosc portfeli ich wlascicieli.Teraz wiecieco znaczy zyc za 2000tys zl.Wierze ze wszystko wroci do normy i bogaci beda sobie pic swoje szampany na ktore zapracowali a biedni beda sie cieszyc swoim zdrowiem popijajac cokolwiek.Zobaczcie co sie dzieje na calym swiecie iw tym kontekscie sie wypowiadajmy.Ocenimy to wszystko przy urnach wedlug swojego widzimisie.
Angelika
Angelika 19.01.2021, 00:10
Ciekawe na co umarli. Wielu ludzi nie wie nawet, że ma covida.
Mama
Mama 18.01.2021, 23:05
Krypto komuch to nie szanuje katolików.
Nie moja kompetencja
Nie moja kompetencja 18.01.2021, 17:50
Ale, o które tablice chodzi???
Czy wam oczy pi,,,,dą zarosły
Czy wam oczy pi,,,,dą zarosły 18.01.2021, 16:25
Cwoki ciężko ogarnąć te tablice płyta OSB + puszka farby !!
Alka
Alka 18.01.2021, 16:22
Te osoby zaklejające czyjeś nazwisko są tępymi chu..mi żeby was tak kiedyś zaklejono, można pod spodem, albo jakoś z szacunkiem a nie chamsko zaklejać bo wam też ktoś umarł i po śmierci dzięki wam i temu jak zawiesiliście klepsydrę wychodzi na pośmiertnego chama
do Alki
do Alki 18.01.2021, 18:57
Nen post wyślij do burmistrza na maila
*** ***
*** *** 18.01.2021, 16:14

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

wstyd, tercecie...
wstyd, tercecie... 18.01.2021, 15:32
Czy wreszcie może pomyśli tercet, że klepsydry ich bliskich i ich samych też tu zawieszą? Prędzej czy później - większość mieszkańców miasta trafi na te tablice?
Wstyd, panie Sawaryn, wstyd panowie urzędnicy i jego najbliżsi współpracownicy....
È la
È la 18.01.2021, 14:38
Nie można zrobić większych, porządnych tablic, a nie takie obskurne, jak to wygląda, co za szacunek dla zmarłych. Nie stać na to Miasta? Wstyd!
moim zdaniem
moim zdaniem 18.01.2021, 14:36
To papierek lakmusowy sprawdzający zaangażowanie władz w sprawy lokalnej społeczności.
wrózbita
wrózbita 18.01.2021, 13:59
Jak zawiśnie tam właściwa tablica to się problem skończy!
wstyd, tercecie
wstyd, tercecie 18.01.2021, 15:33
wystarczyłoby dokręcić drugą poniżej - a gdy liczba zgonów spadnie odkręcić. Tyle i tylko tyle. A tercet nie ogarnia...
szczera
szczera 18.01.2021, 13:57
Szczerze, dalej nic nie rozumiem z tymi klepsydrami.
nadajesz się do pracy:(
nadajesz się do pracy:( 18.01.2021, 15:52
to widać po efektach, że tercet też nie potrafi tego zrozumieć - od co najmniej dwóch miesięcy...
Rr
Rr 18.01.2021, 13:54
Niechlujnie to wygląda i žle świadczy o nas ,o mieszkańcach. Wstyd.
Kto za taki stan tych tablic odpowiada ?
Gość
Gość 18.01.2021, 13:46
(1 Kor 13, 1-13), którą pokazał nam Jezus, jest: cierpliwa (znosząca krzywdy bez odwzajemniania złem za zło), dobrotliwa (aktywnie wyświadczająca dobro), wielkoduszna (pozbawiona zazdrości, pychy, zawiści i egoizmu, nieponiżająca), skromna (pozbawiona chełpliwości, pyszałkowatości, pogoni za poklaskiem), pokorna (niełaknąca czci, nieobrażająca się, ale mająca właściwe wyobrażenie o własnych wartościach i godności), przyzwoita (nienaruszająca dobrych obyczajów, nie jest bezwstydna, niepostępująca w sposób ściągający hańbę), bezinteresowna (pozbawiona egoizmu, samolubstwa i wyrachowania, nie patrzy na korzyści i przywileje, „nie szuka swego”), opanowana (nieunosząca się gniewem, oburzeniem, zapalczywością, łagodna, dobra, zrównoważona), pełna ufności („nie myśli nic złego”, bez podejrzliwości, uraz, odwetów i mściwości), dobra (jest czystą dobrocią, życzliwością, nie znajduje zadowolenia w ujawnianiu cudzych błędów i niedoskonałości), sprawiedliwa (radująca się z prawdy) i trwała („nigdy nie ustaje”, nie jest zależna od przemijających okoliczności, nie jest też emocjonalnym porywem), czyli taka, która pozwoliła Mu za wszystkich umrzeć, by każdy wierzący mógł żyć. Biblia mówi: „Teraz więc pozostaje wiara, nadzieja, miłość, te trzy; lecz z nich największa jest miłość”. 1 Kor 13, 13 (BW).
niestety
niestety 18.01.2021, 13:42
Jaki pan taki kram.
szczyt lenistwa
szczyt lenistwa 18.01.2021, 13:41
Najwyraźniej leniwy tercet nic nie rusza.

Pozostałe